Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morelo

  1. morelo odpowiedział(a) na Modrus33 temat w 1.8T
    Pro Choice - części samochodowe, VAG, Motul, Mann PRO-CHOICE.PL Pełna oferta: części samochodowe Audi, VW, Seat, Skoda i inne, oleje Motul, Ravenol, Liqui Moly, Valvoline, Millers, filtry Mann Zadzwoń do chłopaków.
  2. Panowie wymieniłem moduł kierownicy bo nie działała multifunkcja, multi działa bez żadnego kodowania, ale świecił abs i migał hamulec, czy próczy przypisania modułu do elektroniki trzeba jeszcze coś robić? moduł o takich samych nr.
  3. Pany zima, taka jak w tym roku śnieg dalej mamy i wszystkie cepry stoją do poloka jak 2 cm śniegu, bo nie wiedzą że jadą w góry i na letnich lub wielosezonowe a myślą że Quattro to nie trza.
  4. Niech moderator tu posprząta prosze. Jaro pisz w odpowiednim dziale a nie tu wszystko. Ja bym Ci już ostrzeżenie dał bo robisz śmietnik
  5. morelo odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    Jak pisałem xado na tłoki, płukanka tec 2000 2x zmiana oleju na Ravenol lub Motula doczytaj na forum jaki (najlepiej wypłucz zalej nowy olej i filtr, wypłucz silnik z resztek płukanki niech popracuje z 20 min, spuścić i jeszcze raz nowy filtr i olej i filtr) filtr dobry i zdaj relacje, zmierz cisnienia tym samym manometrem. Jak bedzie ok to dolej jeszcze motor life butelke.
  6. morelo odpowiedział(a) na Bobek1211995 temat w 1.8T
    To ciśnienie 11 bar nie jest złe u mnie było 8-9 i oleju nie ubywało i krzesał 280KM i 400NM obstawiam zapieczone pierścienie zalej xado na tłoki na noc, płkanka i zmiana oleju na dobry i zdaj relacje. Na jakim oleju pracuje silnik, co ile wymieniasz, robiłeś płukanki jakieś?
  7. morelo odpowiedział(a) na d3moDinho temat w 1.9TDI
    A silnik 3p perknis?
  8. morelo odpowiedział(a) na Baja temat w 1.8T
    Najpierw to ciśnienie na tłokach, a pózniej próba olejwa.
  9. Wejdzie ja mam dwutarcz 240, jak chcesz to mam cały komplet do sprzedania z tarczą domieszka kevlar pisz pw.
  10. Nie wiem skad autor brał dane o przełożeniach ale strona Sélection de la boîte de vitesses VAG par paramètres WWW.KOLHOSNIKI.RU Paramètres de toutes les boîtes de vitesses VAG (Audi, Skoda, Volkswagen, Seat). podaje inaczej GVC i GVD to takie same przełożenia.
  11. morelo odpowiedział(a) na spiecho temat w Audi A4 B6/B7
    Ja mam cały kompletjak chcesz.
  12. Cześć Panowie czy nie ma ktoś całego zestawu Quattro do bfb skrzynia 6 długa.
  13. No własnie tak mi coś switało że to chyba tak działa. Tak Dev to była kwestja czasu eh nie znajde na szybkiego Q do cabrio całego zestawu a za 2 tyg trzeba mi samochod. Panowie a skrzynie z 2.0 TFSI np GVD 6 biegów to one mocniejsze są?
  14. Panowie skrzynia GGG zrobiła kaput po niecałym roku i 5000km obecnie mam 410KM i 550NM w FWD nie strzelam z miejsca czasem lubie depnąć 2 3 4 no i efekty poniżej, moc i moment zrobiło swoje, dodam ze rozleciała sie przy spokojnej jeździe. Teraz pytanie bo chce quatro czy wychodziły różne napędy ? tzn na razie chce wrzucić sama skrzynie Q podpiąć tylko przód a jak znajde wózek i wał to we wrześniu reszta przekładki tylko by sie tylny napęd zgrał ze skrzynią później, przejdzie to tak? Moze ma ktoś cały zestaw Q do sprzedania? VID_20220228_175020.mp4
  15. ok mam ggg
  16. Cześć chłopaki padła skrzynia jednak 400 koni szybko ją wykończyło cieknie olej z wałka i coś strzela w niej postanowiłem zakupić skrzynię używkę obojętnie jaką bo będę robił chyba swap na Q. Czy ktoś po vin jest w stanie zidentyfikować jaką mam skrzynię.? FWD 5 biegów WAUZZZ8H34K009830
  17. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E1941561C czarny bez chrom z podświetleniem 8E1941561B czarny bez chrom 8E1941561E z chrom W moim cabrio jest 8E1941561 pewno ktoś dokładał lub zmieniał
  18. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok poznachodziłem wszystko pytanie czy wizytowniki o nr 8E1941561C i 8E1941561B są zamienne? Popielniczka 8E0857951hm szukam i chyba taka sama do cabrio jak i sedan i kombi?
  19. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam wycene ori nie jest źle, ale może ktoś na forum odświerza takie plastiki zajmuje sie tym lub jakaś firma? chce dodać że chce zachować jak najbardziej oryginał.
  20. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jeszcze raz ja, potrzebuje nr wizytownik uchwyt na kubek przycisk esp może być (sam dekor) przycisk świateł awaryjnych może być (sam dekor) a4 b6 cabrio poratuje ktoś? jak myślicie dostane gdzieś nowe ori? ASO
  21. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też mam chromowane ok już wszystko jasne.
  22. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki ciekawe czy to jest zamienne z Automata jest ich więcej i dużo lepszy stan bez malowania by się obeszło
  23. Ja proponuję już założyć inny temat a nie wałkować w tym miejscu później ktoś szuka informacji o napinaczu i czyta o czujnikach i wszystkim innym.
  24. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szybkie pytanie kupuję dekory do wnętrza. Ramka mieszka biegów. 8E0864261 8E0864261F Czy ktoś się orientuje jaka jest różnica? Potrzebuję do A4 B6 Cabrio.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.