Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. Albo dziurę w misce olejowej Ewentualnie co przerabiałem w fiacie bravo, pęknięty smok w misce olejowej. Poziom na bagnecie był ok ale po jakiś 5-8km silnik stanął Lepiej zakładać najgorsze niż zatrzeć silnik.
  2. Elhape odpowiedział(a) na Marcin.Z.79 temat w 1.8TFSI
    Nie bardzo wiem co Twoje radio ma wspólnego z silnikiem ale masz link i poczytaj a jak nic nie znajdziesz to tam załóż temat z drugim pytaniem. https://a4-klub.pl/forum/493-audi-a4-b8/
  3. Podłącz pod komputer i odczytaj błędy, może padł czujnik. Jak nie ma błędu czujnika to pewnie padła pompa lub jakieś jej elementy. A w sumie na początek to sprawdź czy masz olej i jaki jest jego poziom.
  4. Nie wiem jakiego preparatu użyłeś do psikania po pasku ale to raczej był zły pomysł i nie pomoże a nawet pewnie zaszkodziło. W 2 lata można natrzaskać bardzo dużo km przebiegu więc czas jest średni do określenia czy pasek mógł się zużyć
  5. Elhape odpowiedział(a) na Tomek90 temat w 1.8TFSI
    Obstawiam że padł simering(uszczelniacz na wałku) i temu cieknie. Oczywiście mogła też pęknąć głowica ale jak nie zajrzysz to się nie przekonasz. Jeśli rozrząd jest na łańcuchu to pewnie nic nie trzeba wymieniać, gorzej gdyby był pasek(namoknięty olejem nadaje się tylko na śmietnik) ale tak chyba nie jest.
  6. Elhape odpowiedział(a) na lg.qkie temat w Audi A4 B7
    8E0959455K strona lewa 400mm 320W 8E0959455N strona prawa 300mm 200W Na przyszłość pisz w odpowiednim dziale. https://a4-klub.pl/forum/123-dział-numerów-części/
  7. Elhape odpowiedział(a) na Alduric temat w 2.4
    A ten błąd nie jest od drugiej sondy ?? Masz katalizator w ogóle ??
  8. Jeśli mechanik wie co robi to żadna loteria. Wymiana części na nowe nie ma nic wspólnego z remontem. Wszystko trzeba mierzyć i sprawdzać, każdy luz, każde spasowanie jednego elementu z drugim i dopiero jak wszystko się zgadza to składać.
  9. Ten klej z założeniu ma przykleić klocek do jarzma zacisku żeby lepiej i skuteczniej odsuwać/cofać klocek od tarczy po puszczeniu hamulca.
  10. Dedykowany to jest nowy zawias. Mówię o podkładkach takich jak się daje na śrubę pod nakrętkę. W zależności ile opadły to tak grubą lub kilka cieńszych trzeba podłożyć.
  11. Elhape odpowiedział(a) na kubag temat w 2.0
    Jeśli na którymś cylindrze wypada zapłon to na pewno będzie zapisany błąd w komputerze.
  12. Jeśli ktoś wymieniał uszczelkę pod głowica i nie sprawdził czy blok jest równy to równie dobrze mógł źle wymienić uszczelkę ? Problem może jeszcze być w chłodnicy oleju bo z tego co widzę to występuje w Twoim silniku.
  13. Elhape odpowiedział(a) na orzello temat w 2.0
    Próbowałeś wykasować błędy(nawet jak ich nie ma) i jeździć tylko na PB ?? Ciekawi mnie czy wtedy też wywali Ci ten błąd. LPG może mieszać w korektach i po chwili jazdy na LPG psuć pracę na PB.
  14. Elhape odpowiedział(a) na kubag temat w 2.0
    Jedyna mądra rzecz jaką możesz zrobić to podłączyć komputer i odczytać błędy/zrobić pełny autoscan. Jak nic konkretnego tam nie zobaczysz to zrobić logi i je przeanalizować sam lub z pomocą kogoś z forum.
  15. Elhape odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    Sprawdź czy przycisk Ci nie zwiera cały czas bo to raczej tam będzie problem.
  16. Nie ściągasz, odkręcasz tylko śruby trzymające drzwi przy dolnym zawiasie i podkładasz podkładki.
  17. Dolny zawias już swoje wysłużył i jest luz na tej ośce. U siebie podłożyłem podkładki miedzy zawias a drzwi pod obie śruby i drzwi elegancko uniosły się do góry i już nie muszę trzaskać aby się zamknęły.
  18. Jak dostała się wilgoć to wypadało by zacząć od umycia izopropanolem tego syfu po wodzie z płytki PCB.
  19. Elhape odpowiedział(a) na dobry1 temat w Audi A4 B9
  20. Albo pasek się kończy i czasami uślizguje.
  21. Zajrzyj do odpowiedniego działu https://a4-klub.pl/forum/35-serwisy-samochodowe/
  22. Elhape odpowiedział(a) na krzyskg temat w 2.0
    Nie zaszkodzi ale czy pomoże to nie wiem, montowałem 2 razy i nigdy nie zdało egzaminu. Błąd niesprawny katalizator daje druga sonda (za katalizatorem) ona nie wpływa na pracę silnika. Co do zamiennika katalizatora to wszędzie piszą, że po montażu i tak wywala błąd, że niesprawny ale osobiście nigdy nie montowałem więc nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości. Patrząc na komentarze z allegro ludzie chwalą więc jak by jednak działał
  23. Elhape odpowiedział(a) na krzyskg temat w 2.0
    Co najmniej do przeglądu Albo i dłużej jak nie zauważą. Nic się bardziej nie popsuje.
  24. Może łaskawie napisze odpowiedź na swoje pytanie aby temat był kompletny i w przyszłości ktoś mógł skorzystać z wiedzy którą zdobyłeś ?
  25. Elhape odpowiedział(a) na kolbar temat w 2.0T
    Chyba nie myślisz, że ktoś wymyśli co masz nie tak w samochodzie ?? Tankowanie pewnie i tak nie ma nic wspólnego z problemem. Musisz podłączyć auto pod komputer i zacząć od odczytania zapisanych błędów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.