Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. W tych ledach nie ma żadnego modułu canbus tylko zwykły rezystor który symuluje oporność zwykłej żarówki. Tak przy okazji to bardzo mnie ciekawi na co zmieniać te żarówki ?? Za mało kłopotów z samochodem czy jakiś inny powód ??
  2. Elhape odpowiedział(a) na Krzysiek9x temat w 1.8T
    Dziwna sprawa z tym nawiewem i jak dla mnie to nie ma on nic wspólnego z problemem który masz bo to w końcu tylko wentylator. Jak jest masło na korku to niestety ale na pewno do oleju dostaje się płyn chłodniczy. Opcje są 3: - chłodniczka oleju przy filtrze, - uszczelka pod głowicą, - pęknięta głowica lub blok.
  3. Elhape odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Słabo to będzie jak oszczędzisz 200zł i będziesz niezadowolony z całego remontu
  4. Elhape odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem czy dobrze kombinuje ale chyba tego typu pierścienie się wawala i wymienia na 3 częściowe aby wyeliminować wadę olejową w silnikach TFSI.
  5. Elhape odpowiedział(a) na Domink temat w 1.6
    Jak nie cieknie to tester uszczelki pod głowicą i wtedy poznasz wyrok
  6. Zacznij może od zadania pytania w odpowiednim dziale https://a4-klub.pl/forum/123-dział-numerów-części/ Bo Twój problem jakoś nijak ma się do ubywania płynu chłodniczego. A później zajrzyj tutaj i po przeczytaniu działaj
  7. Elhape odpowiedział(a) na Domink temat w 1.6
    Proponuje czytać treść posta przed wysłaniem bo trzeba się domyślać co masz na myśli. Jak ubywa płynu i kopci na biało to prawie pewne, że padła uszczelka pod głowicą. Chociaż ja bym zaczął od sprawdzenia czy nigdzie ten płyn nie kapie, ten różowy osad to możliwe, że po płynie chłodniczym. Ten rozwalony wąż raczej nie ma nic wspólnego z kopceniem i płynem ale może odpowiadać za falowanie obrotów bo w końcu jak masz to odpięte to masz nieszczelny dolot.
  8. Na pytanie jakie śruby zastosować w zawieszeniu odpowiem, oryginalne. W całości gwintowane będą miały minimalnie mniejszą średnicę niż te oryginalne w miejscu niegwintowanym co może powodować luzy i nie potrzebne przeciążenia przy pracy zawieszenia. A co do twardości to 10.9 chociaż podobno 12.9 też się nadadzą.
  9. A patrzyłeś na zdjęcie które wrzucił kolega w pierwszym poście ?? W jego przejściówce czarny jest masą a brązowy to jest w oryginalnej instalacji auta
  10. Elhape odpowiedział(a) na mati30 temat w Audi A4 B6
    Wchodzisz na tą stronę IFI :: Free services IFINTERFACE.COM Программа ETKA, Program ETKA, ETKA онлайн, ETKA-онлайн, этка онлайн, этка-онлайн, ETKA online, ETKA-online, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA, PORSCHE, ETKA, ETKA7, ETKA7.4, ETKA7.5, ETKA7.0... Klikasz po lewej CarProg2 i zaczynasz szukanie
  11. Czerwony to + po stacyjce, Czarny to -, Żółty to stały + z akumulatora, a brązowa kostka to 4 głośniki.
  12. Niestety ale prawie zawsze po wymianie katalizatora na nowy zamiennik check się będzie świecił gdyż te katalizatory są niewiele warte. Ten błąd może wskazywać problem z wieloma rzeczami w układzie dolotu powietrza i paliwa a nawet nadmiernego spalania oleju przez silnik. Zamontowanie emulatora sondy pewnie zamaskuje problem i wygasi checka
  13. Warto by się jeszcze zastanowić czy z wtryskiwaczami wszystko ok.
  14. Elhape odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Po znaczku można stwierdzić, że to filtr firmy pipercross.
  15. Żeby nie było przy bardzo mocno zagrzanej tarczy te klocki nie hamują tak samo jak przy zimnej ale hamują co nie miało miejsca przy innych klockach które miałem okazje mieć wtedy w samochodzie a wymieniając klocki 3-4 razy w roku trochę ich zużyłem Ktoś tu wspomniał, że DS lepszy niż premier i to prawda tyle, że DS to już klocek sportowy który wymaga minimalnego grzania i o ile nic się nie zmieniło nie ma homologacji drogowej W Audi mam tarcze i klocki ATE i nie polecam bo strasznie piszczą ale hamują tylko też pojawia się dziwna sprawa bo mam wrażenie, że jak skończą się klocki to i tarcze będą do wymiany. Jak dla mnie to nie powinna się tak szybko zużywać tarcza no ale nie mam porównania bo to moje pierwsze tak ciężkie auto i pierwszy komplet hamulców w nim
  16. Ferrodo premier to jedne z najlepszych zwykłych/seryjnych klocków, potrafią hamować nawet jak tarcze świecą na czerwono, także może miałeś stary płyn,tarcze lub przewody elastyczne
  17. Technicznie to da się wszystko tylko jak sam zauważyłeś jest jedno ograniczenie, ilość 0 na koncie edit: Przez przypadek znalazłem coś takiego Używane Audi A6 - 14 900 PLN, 299 000 km, 2000 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Audi A6, Czarny, Benzyna, 350 KM, 2 671 cm3
  18. Elhape odpowiedział(a) na Mazakin temat w 1.8T
    Trochę pomyliłeś tematu bo układ kierowniczy to nie silnik. Zajrzyj do odpowiedniego działu, masz tam masę tematów o wyjącej pompie wspomagania. Link poniżej żebyś nie musiał szukać. https://a4-klub.pl/forum/288-audi-a4-b6b7/
  19. Langista nie opowiadaj głupot. U mnie w okolicy w zeszłym roku w amatorskich pojeżdżawkach jeździło jedno a4 b5 1.8t podobno ponad 200KM z pospawanym tylnym dyfrem i jakoś torsen się nie rozleciał. Nie dawno było na sprzedaż ale chyba się sprzedało bo nie mogę znaleźć ogłoszenia. W przednio napędówce też każdy twierdzi, że nie można pospawać mechanizmu różnicowego bo się skręcać nie da a nie raz spotkałem się z taką tanią szperą zresztą sam miałem prawie półtorej roku w hondzie civic V i jeździłem tym po za amatorkami normalnie na co dzień i nawet przegubów nie wymieniałem. Driftowóz z Audi to bardzo zły pomysł, nawet tylko do zabawy. Do profesjonalnego driftowania to musi być auto do którego jest masa tuningowanych części czego nie ma do audi. Druga sprawa, że Audi jest strasznie delikatne jeśli chodzi o ciągłe upalanie.
  20. Jak jest nieszczelność w zbiorniczku to może układ się zapowietrza i od usunięcia tej nieszczelności wypadało by zacząć ??
  21. Jeśli tylko na 2 biegu to raczej skrzynia nie silnik.
  22. Pewnie przekaźnik skoro nie manetka. Przy okazji znalazłem taki temat może znajdziesz tam coś więcej
  23. Elhape odpowiedział(a) na KubaS1888 temat w 1.8T
    Tak, zawory mają być całkowicie szczelne. Z tym czy warto to ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Na pewno będzie ciężko kupić używkę w dobrym stanie a jeszcze trudniej to zweryfikować przed zakupem. Kapitalny remont głowicy pewnie wyjdzie ponad 1000zł albo w okolicy tej kwoty a spokój będziesz miał na bardzo długo jak nie na zawsze
  24. Jak ktoś ma to tutaj znajdziesz https://a4-klub.pl/forum/76-audi-a4s4rs4-b8/ chyba, że słaby jesteś.
  25. Mogą to być nowe opony(jakaś wada od nowości), stare felgi( krzywe, źle wyważone), przeguby, hamulce, łożyska i pewnie jeszcze kilka rzeczy. Jeździj do 130km/h lub powyżej 180km/h i po problemie. A na poważnie poczytaj forum bo naprawdę dużo tematów jest z takimi problemami. I co najważniejsze zaczęło drgać od tak bez powodu czy akurat coś zrobiłeś po czym zaczął występować problem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.