Treść opublikowana przez Elhape
-
korzystanie z gotowych adaptacji w OBDeleven
Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Niestety ale ten obd eleven jest mało popularny i mało jest poradników prowadzących krok po kroku dla tego nie jest to najlepsze urządzenie dla kogoś kto nie wie co robi.
-
ESP/ASR
Może przycisk, może kontrolka.
-
17695 - Boost Pressure Control Valve (N249): Open Circuit
Nie ten dział, lepiej jak byś wybrał ten https://a4-klub.pl/forum/125-audi-a4-b6/ a najlepiej to poszukaj sobie tutaj IFI :: Free services IFINTERFACE.COM Программа ETKA, Program ETKA, ETKA онлайн, ETKA-онлайн, этка онлайн, этка-онлайн, ETKA online, ETKA-online, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA, PORSCHE, ETKA, ETKA7, ETKA7.4, ETKA7.5, ETKA7.0... jak nie wiesz jak to tutaj jest instrukcja
-
A4B5 ADR Climatronic.
Tam masz wszystko opisane. Na przyszłość korzystaj z wyszukiwarki.
-
Opony zimowe 17 7j A4B6
Oj Fido ja nie podważam czy się znasz czy nie wiec daruj sobie takie odpowiedzi. Kolega zapytał to wyraziłem swoje zdanie, możesz ale nie musisz się z nim zgadzać. Jak nie wierzysz to załóż sobie jakieś wąskie zimówki i idź pojeździj po śniegu potem zmień na dużo szersze i też wyrobisz sobie swoje zdanie. Za to jak Ty byś się znał to byś przyczepił się tylko do profilu bo tu faktycznie się rozpędziłem i przy R17 195 lepiej będą pasowały 55/60 zamiast wspomnianych 45.
-
Opony zimowe 17 7j A4B6
To chyba żadna nowość(czy jak Ty twierdzisz pierdoła), że węższa opona lepiej spisuje się na śniegu niż szersza. Dla tego napisałem, że wszystko zależy od tego w jakim rejonie się mieszka i czy drogi są częściej białe czy czarne.
-
Olej 505.00/505.01 do 3.2 FSI?
Według opisów norm 505 i 505.1 stosuje się tylko do diesla. Więc dziwne że taki dali Ci do 3.2 FSI Pewnie będzie jeździł bez problemów na tym oleju ale osobiście bym go nie lał tylko wymienił na taki z odpowiednią normą.
-
Opony zimowe 17 7j A4B6
Dużo zależy czy dużo jeździsz po białych drogach bo jak tak to lepiej coś węższego 205/50 albo nawet 195/45 jak więcej po czarnym to to co wyjdzie taniej bo czy 225 czy 215 to bez różnicy
-
Słabe ciśnienie na wolnych obrotach.
- Auto kręci się tylko do 5 tys obrotów
Logi wrzuć na stronę typu VAGLOGI - udostępnij Twoje logi z VCDS/VAG-COM VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Dodatkowo poczytaj co to print screen i rób je zamiast zdjęć monitora. Poczytaj o Pompa powietrza wtórnego - SAI (Secondary Air Injection) 17831 P1423 - System wtrysku powietrza wtórnego, bank 1 - niedostateczny przepływ Pompa powietrza wtórnego - SAI (Secondary Air Injection)- a4 b6 i nieszczesne elektryczne szyby, pomocy... - nietypowe
Czytałeś te tematy ??- Wymiana radia Concert na Pioneer?
Tak z ciekawości zapytam, sprawdzałeś przed podpięciem wtyczki do radia czy zgadza się + i - zasilania ?? Może tylko tak się wydaje na zdjęciu ale tutaj jakby następowała zamiana- 2.0 ALT po dluższej jeździe nie chce odpalić i świeci się EPC
Nie bardzo wiem co można więcej dodać. Komunikat błędu masz jasny i jednoznaczny. Do sprawdzenia/wymiany czujnik położenia wału i jego instalacja elektryczna.- Numer - nazwa węża oleju
- Co zamiast kanału w garażu ?
Wszystko zależy ile chcesz grzebać przy autach. Kanał lub podnośnik kolumnowy to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie wszystkie inne pomysłu typu najazdy wiążą się z pracą na leżąco co często utrudnia i wydłuża czas naprawy. Nie wiem jak dużo tej wody ale jak by zabezpieczyć kanał folią kubełkową albo czymś podobnym do tego jakiś drenaż na około to może załatwiło by problem. Są też różne dodatki do betonu które powodują jego uszczelnienie przed wodą ale jak to wygląda w praktyce nie powiem. Można też zainteresować się tematem szkła/foli w płynie ludzie to stosują w łazienkach jak robią kabiny prysznicowe bez brodzika i jakoś woda nie przecieka piętro niżej- Ciśnienie oleju
Olej long life sam w sobie nie jest zły, złe jest wymienianie go co 30k km zamiast co 10k km- Problem z odpalaniem na zimnym BFB LPG
Na forum jest pełno tematów odnośnie nowych ale nie do końca albo krótko sprawnych filtrów paliwa. Większość pisze, że kupuje w ASO i po problemie.- Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Dev masz pełną racje, chociaż 2 cm krótsza sprężyna to nie problem dla "dłuższego" amortyzatora- Korozja błotników w Audi A4 B8
Hmmm ciężka sprawa- zimny silnik i problem z ruszeniem
Skoro na gazie też miałeś takie problemy to chyba jednak nie wina pompy paliwa.- Dojście do zamka pasażera
Zdjęcia niestety już nie działają ale może po przeczytaniu pójdzie łatwiej.- Podniesienie przodu.
Do tyłu widziałem podkładki pod sprężynę, gumowe lub poliuretanowe ale na przód to się nie spotkałem. Raczej zostaje wymiana sprężyn a na te raczej bez problemu znajdziesz kupca- Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Amortyzator nie ma wpływu na obniżenie auta wszystko zależy od sprężyn.- Rytmiczne stukanie przód
Rytmiczne stukanie to znaczy, że nie zmienia się w zależności od tego jak szybko jedziesz ?? Czy stuka częściej jak jedziesz szybciej ?? Wciśnięcie sprzęgła coś zmienia w tempie stukania ?? Zawsze myślałem, że jak jadę do mechanika to oddaje mu auto i płace za usunięcie problemu a nie za wymienianie części w ciemno. Ale po tym forum widać, że się mylę i całe szczęście, że jeszcze nigdy nie byłem u mechanika mimo, że od 18 lat jeżdżę samochodem.- zimny silnik i problem z ruszeniem
Problemy masz na gazie czy benzynie ?? Bo o tym nie wspomniałeś. I raczej ogarnij pełny skan vcds bo tak jak wspomniał Langista inaczej raczej nikt Ci nie będzie w stanie pomóc. - Auto kręci się tylko do 5 tys obrotów