Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Niestety ale ten obd eleven jest mało popularny i mało jest poradników prowadzących krok po kroku dla tego nie jest to najlepsze urządzenie dla kogoś kto nie wie co robi.
  2. Elhape odpowiedział(a) na Tulistworek temat w Audi A4 B8
    Może przycisk, może kontrolka.
  3. Nie ten dział, lepiej jak byś wybrał ten https://a4-klub.pl/forum/125-audi-a4-b6/ a najlepiej to poszukaj sobie tutaj IFI :: Free services IFINTERFACE.COM Программа ETKA, Program ETKA, ETKA онлайн, ETKA-онлайн, этка онлайн, этка-онлайн, ETKA online, ETKA-online, VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA, PORSCHE, ETKA, ETKA7, ETKA7.4, ETKA7.5, ETKA7.0... jak nie wiesz jak to tutaj jest instrukcja
  4. Elhape odpowiedział(a) na auditt temat w Audi A4 B5
    Tam masz wszystko opisane. Na przyszłość korzystaj z wyszukiwarki.
  5. Oj Fido ja nie podważam czy się znasz czy nie wiec daruj sobie takie odpowiedzi. Kolega zapytał to wyraziłem swoje zdanie, możesz ale nie musisz się z nim zgadzać. Jak nie wierzysz to załóż sobie jakieś wąskie zimówki i idź pojeździj po śniegu potem zmień na dużo szersze i też wyrobisz sobie swoje zdanie. Za to jak Ty byś się znał to byś przyczepił się tylko do profilu bo tu faktycznie się rozpędziłem i przy R17 195 lepiej będą pasowały 55/60 zamiast wspomnianych 45.
  6. To chyba żadna nowość(czy jak Ty twierdzisz pierdoła), że węższa opona lepiej spisuje się na śniegu niż szersza. Dla tego napisałem, że wszystko zależy od tego w jakim rejonie się mieszka i czy drogi są częściej białe czy czarne.
  7. Elhape odpowiedział(a) na kvmspider temat w 3.2
    Według opisów norm 505 i 505.1 stosuje się tylko do diesla. Więc dziwne że taki dali Ci do 3.2 FSI Pewnie będzie jeździł bez problemów na tym oleju ale osobiście bym go nie lał tylko wymienił na taki z odpowiednią normą.
  8. Dużo zależy czy dużo jeździsz po białych drogach bo jak tak to lepiej coś węższego 205/50 albo nawet 195/45 jak więcej po czarnym to to co wyjdzie taniej bo czy 225 czy 215 to bez różnicy
  9. Logi wrzuć na stronę typu VAGLOGI - udostępnij Twoje logi z VCDS/VAG-COM VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Dodatkowo poczytaj co to print screen i rób je zamiast zdjęć monitora. Poczytaj o Pompa powietrza wtórnego - SAI (Secondary Air Injection) 17831 P1423 - System wtrysku powietrza wtórnego, bank 1 - niedostateczny przepływ Pompa powietrza wtórnego - SAI (Secondary Air Injection)
  10. Tak z ciekawości zapytam, sprawdzałeś przed podpięciem wtyczki do radia czy zgadza się + i - zasilania ?? Może tylko tak się wydaje na zdjęciu ale tutaj jakby następowała zamiana
  11. Nie bardzo wiem co można więcej dodać. Komunikat błędu masz jasny i jednoznaczny. Do sprawdzenia/wymiany czujnik położenia wału i jego instalacja elektryczna.
  12. Wszystko zależy ile chcesz grzebać przy autach. Kanał lub podnośnik kolumnowy to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie wszystkie inne pomysłu typu najazdy wiążą się z pracą na leżąco co często utrudnia i wydłuża czas naprawy. Nie wiem jak dużo tej wody ale jak by zabezpieczyć kanał folią kubełkową albo czymś podobnym do tego jakiś drenaż na około to może załatwiło by problem. Są też różne dodatki do betonu które powodują jego uszczelnienie przed wodą ale jak to wygląda w praktyce nie powiem. Można też zainteresować się tematem szkła/foli w płynie ludzie to stosują w łazienkach jak robią kabiny prysznicowe bez brodzika i jakoś woda nie przecieka piętro niżej
  13. Elhape odpowiedział(a) na Maniek90009 temat w 2.0TDI
    Olej long life sam w sobie nie jest zły, złe jest wymienianie go co 30k km zamiast co 10k km
  14. Na forum jest pełno tematów odnośnie nowych ale nie do końca albo krótko sprawnych filtrów paliwa. Większość pisze, że kupuje w ASO i po problemie.
  15. Dev masz pełną racje, chociaż 2 cm krótsza sprężyna to nie problem dla "dłuższego" amortyzatora
  16. Hmmm ciężka sprawa
  17. Elhape odpowiedział(a) na Red321 temat w 1.6
    Skoro na gazie też miałeś takie problemy to chyba jednak nie wina pompy paliwa.
  18. Zdjęcia niestety już nie działają ale może po przeczytaniu pójdzie łatwiej.
  19. Do tyłu widziałem podkładki pod sprężynę, gumowe lub poliuretanowe ale na przód to się nie spotkałem. Raczej zostaje wymiana sprężyn a na te raczej bez problemu znajdziesz kupca
  20. Amortyzator nie ma wpływu na obniżenie auta wszystko zależy od sprężyn.
  21. Rytmiczne stukanie to znaczy, że nie zmienia się w zależności od tego jak szybko jedziesz ?? Czy stuka częściej jak jedziesz szybciej ?? Wciśnięcie sprzęgła coś zmienia w tempie stukania ?? Zawsze myślałem, że jak jadę do mechanika to oddaje mu auto i płace za usunięcie problemu a nie za wymienianie części w ciemno. Ale po tym forum widać, że się mylę i całe szczęście, że jeszcze nigdy nie byłem u mechanika mimo, że od 18 lat jeżdżę samochodem.
  22. Elhape odpowiedział(a) na Red321 temat w 1.6
    Problemy masz na gazie czy benzynie ?? Bo o tym nie wspomniałeś. I raczej ogarnij pełny skan vcds bo tak jak wspomniał Langista inaczej raczej nikt Ci nie będzie w stanie pomóc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.