Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. Odczytaj błędy bo albo to czujnik albo pompa oleju. To, że olej jest w silniku nie oznacza, że jego ciśnienie jest odpowiednie Za gówniarza po zapaleniu się kontrolki oleju sprawdziłem poziom na bagnecie i pojechałem dalej, nic nie stukało ani nie pukało tylko nagle zgasł silnik i odpalił dopiero na następny dzień jak ostygł i dalej nic nie stukało Problem był w tym, że smok olejowy w misce odpadł i leżał na dnie miski
  2. Elhape odpowiedział(a) na Manti temat w Audi A4 B5
    Jest napisane Pisze się np. długopisem A olej lej taki: allegro.pl ALLEGRO.PL
  3. Elhape odpowiedział(a) na Manti temat w Audi A4 B5
    allegro.pl ALLEGRO.PL
  4. Jak było auto na podnośniku trzeba było sprawdzić co się rozleciało Kompletnie nie rozumiem co się dzieje i co masz na myśli pisząc koło przeskakuje podcina się opona Sprawdź sworzeń wahacza chociaż gdyby nie ta nieudana geometria to szukał bym problemu w przegubie.
  5. Spróbuj to umyć (z tej kawy i białego osadu) np. izopropanolem. Często spotykam się z zalanymi laptopami i telefonami i rzadko kiedy coś się pali. Przeważnie pomaga wyczyszczenie syfu który robi zwarcia miedzy nóżkami elementów elektronicznych i urządzenia działają jak przed zalaniem Oczywiście nie musi pomóc ale tanio można spróbować
  6. Chcesz powiedzieć, że zapłaciłbyś np. 10000 zł za samą robociznę + części + farby do konserwacji + lakiernia proszkowa ?? Czyli w sumie pewnie z 20000 zł( w dużym zaokrągleniu) za remont zawieszenia i konserwację ?? Jeśli tak to niestety ale jesteś jeden na wiele milionów I ciężko będzie znaleźć więcej chętnych na taką robotę za takie pieniądze.
  7. Problem raczej w tym, że nikt nie zapłaci tyle żeby dało(opłacało) się włożyć w to całe serce A dla autora tematu wielkie gratulację za piękną robotę
  8. Może taka przejściówka ?? allegro.pl ALLEGRO.PL
  9. Tak, w szczególności jakby kupił faktycznie 57,1 zamiast 66 Co do wzoru to te 2 są rewelacyjne
  10. Elhape odpowiedział(a) na PrzemekBBB temat w 1.8T
    Bez wsunięcia go do środka raczej nie uda się go zamontować
  11. Elhape odpowiedział(a) na PrzemekBBB temat w 1.8T
    Wsuń napinacz, zablokuj zapadką i wszystko będzie ok
  12. Elhape odpowiedział(a) na ernix temat w Audi A4 B6/B7
    Takie coś znalazłem https://allegro.pl/oferta/febi-kolnierz-krociec-wody-audi-a4-b8-3-0-tfsi-11707743300 Pasuje to do naprawdę wielu modeli z grupy VAG więc możliwe, że i do Twojego podejdzie. Jak masz stary to można zmierzyć i powinno być jasne
  13. Elhape odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy zakupie z USA nie zapomnij o cle chyba 4,5% oraz vat 23%
  14. Elhape odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    8E0260805BJ
  15. Jak padł napinacz to to, że masz rozrząd na znakach nie oznacza, że zawory nie spotkały się z tłokami. Więc albo kamera inspekcyjna albo głowica do góry. Każda sekunda pracy tego silnika przybliża jego złomowanie
  16. 235 przy 245 zrobi się już minimalny naciąg.
  17. Dużo zależy jak szeroką masz felgę
  18. Twoje pytanie nie są wcale durne, co najwyżej Twój strach przed stosowaniem różnych adapterów jest dość śmieszny i dziwny Na pewno do b7 było też oryginalne radio z cd tylko trzeba było dopłacić jak ktoś brał nowe z salonu. Może i były jakieś od razu z aux ??
  19. Elhape odpowiedział(a) na shenjzs temat w 1.8T
    Zrozumiałem, kolega nie pytał po co wymienia się wtryski tylko pytał czy się da i jeśli tak to na jakie Oczywiście zgadzam się, że problemy shenjzs nie mają nic wspólnego z wtryskiwaczami.
  20. Niestety ale nowe przeważnie są gorsze niż naprawione oryginalne. No chyba, że nowe mają być oryginalne
  21. "Indeks nośności opony a masa całkowita Twojego pojazdu. Znając maksymalne obciążenie dla jednej opony możemy w łatwy sposób policzyć maksymalną masę całkowitą posiadanego pojazdu. Jeżeli indeks nośności opony wynosi 91T, oznacza to, że obciążenie na tej oponie nie może przekraczać 615 kg. Jeżeli pomnożysz liczbę kilogramów przypadającą na jedną oponę razy liczbę opon w pojeździe otrzymasz wartość nieznacznie większą niż maksymalna masa całkowita Twojego pojazdu." Cytat z Oponeo.
  22. Elhape odpowiedział(a) na shenjzs temat w 1.8T
    shenjzs poczytaj te tematy: https://a4-klub.pl/topic/267087-jakie-wtryski-audi-a4-18-t/ https://a4-klub.pl/topic/270907-etapy-budowy-i-podnoszenia-mocy-w-18t-kompendium/ https://a4-klub.pl/topic/1306-b5b6b7-modyfikacje-18t-pytania-i-odpowiedzi/ pelonek a Ty nie wiesz, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie ??
  23. Najlepiej kup sobie magnetofon i nagrywaj muzykę na kasety tak będzie najbezpieczniej. Nie rozumiem Twojego strachu bo już prędzej ukradną Ci samochód niż zapali się ten moduł. Telefon komórkowy nosisz w kieszeni ??
  24. Raczej nie ma potrzeby wymieniać ich przy każdym odkręcaniu. Przy butli wymieniałem akurat ale tylko dla tego, że mam spory zapas przewodu i do butla dali mi nowe to szkoda żeby się zmarnowały Ale przy reduktorze odkręcałem już kilka razy i skręcałem bez wymiany i połączenie jest jak najbardziej szczelne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.