Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. Elhape odpowiedział(a) na pawel88lbn temat w 1.8T
    Mi tyle pali na 1 przelot także no ...
  2. Elhape odpowiedział(a) na pawel88lbn temat w 1.8T
    Ile wynosi to duże spalanie ??
  3. Jeśli uszczelka przepali się między kanałem wodnym i olejowym to test na CO2 nic Ci nie da Dopiero jak płyn chłodniczy będzie lał się do cylindra to test na CO2 ma sens Oby to jednak była chłodnica oleju.
  4. To chyba oczywiste, że jak wymieniłeś turbo(tym bardziej na inne/większe) to trzeba by je wyregulować i/lub wystroić na nowo.
  5. Ja śruby brałem z : 1) 8A0501387D VAG SRUBA MIMOŚRODOWA (M12x1.5x86) - autoPlus - największy sklep VAG w sieci AUTO-PLUS.PL Wszystkie części do VW Audi Skoda Seat. Największy sklep VAG. Katalog po VIN. Najlepsze ceny WHT001974 VAG podkładka mimośrodowa drążka kierowniczego A8 wersja opancerzona - autoPlus - największy sklep VAG w sieci AUTO-PLUS.PL Wszystkie części do VW Audi Skoda Seat. Największy sklep VAG. Katalog po VIN. Najlepsze ceny N90942902 VAG Nakrętka sześciok.samozabezp. - autoPlus - największy sklep VAG w sieci AUTO-PLUS.PL Wszystkie części do VW Audi Skoda Seat. Największy sklep VAG. Katalog po VIN. Najlepsze ceny 2) allegro.pl ALLEGRO.PL
  6. Zdziwiłem się, masz rację Jak przeglądałem inne zdjęcia w sieci to wszystkie ładnie dochodzą do krawędzi klapy a u Ciebie wygląda jak by była za krótka temu myślałem, że to jakaś uniwersalna albo z innego auta.
  7. Elhape odpowiedział(a) na Michał99 temat w 1.9TDI
    Zamień wtryski miejscami i będziesz wiedział czy wtrysk czy instalacja. Jeśli wtrysk to będziesz miał błąd na innym cylindrze a jeśli instalacja to błąd będzie dalej na 1 cylindrze.
  8. Taka trochę jak by nie do tego samochodu.
  9. Ropa na rynku najtańsza od 2 miesięcy to może sobie pozwolić na szlachetny gest w postaci 30gr
  10. Elhape odpowiedział(a) na seroo temat w 2.0TDI
    Najpierw to trzeba wiedzieć co się zepsuło albo chociaż przypuszczać co, potem rzeczoznawca u mechanika i można gdybać dalej
  11. Elhape odpowiedział(a) na Red321 temat w Audi A4 B5
    Zacisku i tarczy nie trzeba ruszać, ja u siebie wybiłem górną śrubę i dwa sworznie i to wystarczyło żeby odchylić zwrotnicę na tyle żeby wymienić przegub.
  12. Elhape odpowiedział(a) na seroo temat w 2.0TDI
    Nie ma co od razu zakładać, że nie da się kosztami obciążyć sprzedającego. Wszystko zależy co się zepsuło i czy nie było podratowane w bezczelny sposób przed sprzedażą.
  13. A nie wlazł jakiś przewód między skrzynie a silnik i przy dokręcaniu przecięło izolację i mechanik słyszał zwarcie + do masy ??
  14. Patrząc na tą cenę to teraz faktycznie jest 50% drożej
  15. Twoja mapa z wzrostem cen też nijak ma się do tego co pisze Muskel1, ja to wrzuciłem właśnie po to aby dowiedzieć się ile w tym prawdy. I chcąc nie chcąc dalej u Nas wygląda na to że wzrost był największy.
  16. Skoro tak liczymy ile kosztuje paliwo w różnych krajach to ciekawe jak wytłumaczyć takie zestawienie
  17. W nawiercanych trzeba regularnie czyścić otwory z pyłu z klocków inaczej szybko popękają. Dodatkowo na pewno szybciej zużywają klocki. Ja bym brał gładkie.
  18. Ale punktów nie dostał a za tyle wykroczeń pewnie był by komplet.
  19. Już rozumiem dla czego ElectricShock i inni narzekają na osoby które protestują na stacjach.
  20. Elhape odpowiedział(a) na maniek1983 temat w 1.8T
  21. Nigdy nie zwracałem uwagi na to jak szybko rdzewieją tarcze bo raczej prędzej je wymieniam niż rdzewieją. Obecnie od roku mam ATE i w sumie dalej są srebrne jak po wyciągnięciu z pudełka tylko co z tego jak z klockami ATE piszczą jak szalone i w dodatku zużywają się tak, że pewnie będę musiał je wymieniać zanim skończą się klocki :/
  22. ElectricShock ty myślisz, że te akcje protestacyjne mają na celu zmniejszenie zarobku dla Orlenu ?? Bo jeśli tak to sam jesteś debil, ludzie mają dość więc chcą to jakoś pokazać innym. Zauważ, że w innych krajach ceny paliwa są podobne jak u nas tylko, że w innych krajach nie ma zmniejszonej akcyzy i vatu więc nie mów, że władza z Orlenem nie mają nic wspólnego z aż tak wysokimi cenami na stacjach.
  23. Nie chce być nie miły ale to chyba oczywiste, że zepsuty masz przełącznik ? I trzeba wymienić, żeby wszystko wróciło do normy?
  24. Nie wiem czy to spełni Twoje oczekiwania ale istnieje coś takiego jak eżektor/generator próżni Coś w tym stylu allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL
  25. Jedyny minus dla kupującego to do póki nie zgłosisz zbycia pojazdu w urzędzie nowy właściciel nic nie załatwi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.