Treść opublikowana przez Elhape
-
Rns-e nie czyta płyty
Tylko jak będziesz czyścił to bardzo delikatnie i najczystszym ipa bo bardzo łatwo porysować lub zmatowić soczewkę/laser i już nic nie będzie czytał
-
Ciezkie odpalanie
Pytanie jeszcze ile Ω pokaże to coś co nazywa się miernikiem jak zetkniesz kable ze sobą. Powinno być 0Ω ale różnie bywa w tych najtańszych miernikach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proponuję pisać w odpowiednim dziale: https://a4-klub.pl/forum/476-małopolskie/ Może nawet już jest tu odpowiedź na Twoje pytanie.
-
[1.9 TDi AWX] Dziwny dźwięk przy gazowaniu na półsprzęgle
Musiał byś nagrać ten dźwięk bo po samym trrrrr to w sumie wszystko może wydawać taki dźwięk Z tego co piszesz w drugim poście to duże szanse, że to coś innego niż skrzynia/sprzęgło.
-
[1.9 TDi AWX] Dziwny dźwięk przy gazowaniu na półsprzęgle
To, że nowe to nie znaczy, że się nie rozleciało no chyba, że zakładałeś nowe sprzęgło i docisk już po wystąpieniu owego trrrrrrr. Ten dźwięk słychać jak wciśniesz sprzęgło głębiej lub płycej ?? Czy tylko przy połowie wciśnięcia??
-
Jakie lampy do Audi A4 B5 97 r. przedlift?
Przede wszystkim trudna wymiana żarówek. Pytanie jeszcze co według Ciebie znaczy na krótko bo dla mnie to odizolowanie kabla i owinięcie wokół styku żarówki a to może powodować słaby styk przez co wzrost rezystancji i grzanie się połączenia, może powodować miganie lub gaśnięcie żarówki na dziurawej drodze itp. Ale jak zawsze wszystko da się zrobić/zdrutować aby działało
-
Jakie lampy do Audi A4 B5 97 r. przedlift?
Nie wiem czy to dobry pomysł ale dać się na pewno da
-
Jakie lampy do Audi A4 B5 97 r. przedlift?
Będą pasować bez przeróbek jak teraz też masz lampy z dwoma żarówkami H7.
-
Jakie lampy do Audi A4 B5 97 r. przedlift?
Proszę bardzo, to są tylko z 1 strony na allegro po wpisaniu depo a4 b5 allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Jakie lampy do Audi A4 B5 97 r. przedlift?
Sporo tych "złych" zdjęć. Pomijając ten fakt i tak na pewno od 1997 do 2001 nie szły te same lampy Lampy widzę, że są na allegro więc nie będziesz miał problemy ze znalezieniem. Jedynie na co Cię uczulę to są dwa rodzaje tych przed liftowych lamp, na żarówkę H4 i H7, więc jest duża szansa, że jak kupisz na inne żarówki niż masz teraz to też będziesz musiał przerabiać wtyczki.
-
Wymiana mat grzewczych w lusterkach A4 B8
Same wkłady.
-
Wymiana mat grzewczych w lusterkach A4 B8
Nie ma znaczenia który kabel do którego pinu. Ja mam u siebie zamontowane wkłady firmy TYC i działają jak trzeba już od roku.
-
Bilstein B6 vs B8 vs gwint
Zmiana amortyzatora raczej nic nie zmieni, prędzej twardsze sprężyny. Masz normalnie odboje na amortyzatorach założone ?? Może masz złe ET felg i w tym cały problem ??
-
Jakie lampy do Audi A4 B5 97 r. przedlift?
Do 1998 kierunkowskaz jest osobno a lampa osobno tak jak w drugim linku. Od 1999 do 2001 są razem tak jak w pierwszym linku. Czyli prawdy nie piszą. Ale tak jak wspomniałem wcześniej da się te lampy założyć po drobnych przeróbkach w aucie ale p&p nie pasują za to te drugie jak najbardziej pasują bez przerabiania czegokolwiek.
-
Jakie lampy do Audi A4 B5 97 r. przedlift?
Zwróć uwagę, że te z pierwszego linku nie będą pasować do Twojego auta bo to są poliftowe lampy (kierunkowskaz i lampa to jeden element) żeby takie zamontować do przed lifta trzeba ciąć błotniki i przerabiać wtyczki. Te drugie będą pasować p&p ale czy będą się lepiej prezentować to już kwestia gustu
-
Zaniżone odszkodowanie z AC
- Zaniżone odszkodowanie z AC
No i chyba nie mają zastępczych z dodatkowymi pedałami po prawej stronie- [ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Tak jak by ktoś nie zwrócił uwagi to ten dekoder błędu can to zwykły rezystor i w sklepie elektronicznym kosztuje 4 zł- Wibracje Audi a4b7 3.0d
Czytałem tu na forum kiedyś temat i problemem okazały się wtryski ale za nic nie mogę znaleźć tego tematu.- a4 b6
Kiepski dział do tego wybrałeś. Lepiej szukaj tutaj: https://a4-klub.pl/forum/35-serwisy-samochodowe/- A4 b7 2.0 tfsi BUL
Tutaj powinieneś znaleźć wszystko co Cię interesuje Elsa online. ElsaWin. ElsaWeb. Audi WWW.KOLHOSNIKI.RU Version en ligne du logiciel Elsa ou elsawin pour Audi, Skoda, Volkswagen, Seat. Toutes les bases anciennes et fraîches dans un Elsaweb.- Czy ktoś już je montował?
Źle ci się wydaje, quattro z tyłu ma całkiem inne mocowanie górne amorka. Dokładnie to takie:- Audi A4 B7 rok 2007 silnik 2.0 benzyna gaz
Wyjścia są dwa albo coś nie poszło przy czyszczeniu wtrysków albo przy wymianie filtra paliwa. Wróć do tego kto to robił niech podłączy komputer a jak nic mądrego nie wyjdzie to pewnie filtr do wymiany na ori z ASO.- Problem z błędem żarówki
Osobiście wymienił bym na zwykłe żarówki i zapomniał o kłopocie.- Podświetlenie tablicy
Na allegro mają. - Zaniżone odszkodowanie z AC