Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. Nie jest przypadkiem tak, że każde a4 b5 ma takie same tarcze nie zależnie od silnika ?? Przód 280x22 8E0615301P Tył 245x10 8D0615601B W quattro oczywiście jest inna tarcza z tyłu. 8D0615601A
  2. Nie był bym taki pewien bo ja mam i fabryczną i dołożoną Z pilota w kluczyku muszę trzymać przycisk zamykania aby domknęły się szyby a na pilocie z dołożonej centralki tylko kliknę i się domykają przy zamykaniu zamków Najważniejsze pytanie do autora czy działało wcześniej i przestało czy montujesz i nie działa/nigdy nie działało ?
  3. W tym temacie znajdziesz wszystko co Cię interesuje.
  4. Elhape odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Chyba tego szukasz: 8D0919272 Chociaż też jest taki: 8L0919272 Ale który dobry to na 100% Ci nie powiem.
  5. Hamowanie lewą noga pomaga też balansować masą auta przy pokonywaniu zakrętów(dociążamy przednią oś). Przy odpowiedniej wprawie można hamując lewą nogą nadrzucać tył auta jak przy zaciąganiu hamulca ręcznego. W przednionapędowym aucie hamowanie lewą nogą działa też podobnie do szpery co pomaga zacieśniać zakręt przy szybkiej jeździe.
  6. Jeśli pytasz o coś takiego to raczej nie było nic takiego w B5. Jedynie 80,90, S2, S6 C4 i może w jakimś jeszcze.
  7. Poczytaj tematy z tego działo a wszystkiego się dowiesz. https://a4-klub.pl/forum/283-audi-a4-b5/ Wiele razy padały takie pytania i jest mnóstwo odpowiedzi na nie.
  8. Wielostronicowy temat z Twoim problemem pewnie tam znajdziesz wszystkie możliwe rozwiązania Twojego problemu.
  9. Może nie każdy zna język angielski tak jak Ty nie znasz polskiego i nawet z tak prostym opisem sobie nie może poradzić ? Nie lepiej nie pisać nic lub pomóc koledze zamiast pisać to co napisałeś ?? Pisze się np. długopisem a na zdjęciu to co najwyżej może być napisane. Możesz użyć tego lub tego przewodu więc po podłączeniu przewodu cinch powinno działać przynajmniej według opisu na zdjęciu.
  10. Jeśli prawidłowo działo przed wymianą to może przetarł się gdzieś przewód od wiązki przy wymianie i teraz zwiera do masy przez co kontrolka nie gaśnie.
  11. Ze skrzypieniem spotkałem się przy tulejach z poliuretan.olkusz(miałem w poprzednim aucie) ale w audi teraz mam strongflex-a i od prawie 3 lat nic "jeszcze" nie skrzypi No ale co ori to ori A z tego co widzę to nawet świeże te tuleje a nie jakieś starocie zapomniane na magazynie, oby służyły jak najdłużej.
  12. Nie myślałeś o poliuretanowych tulejach ?? One są prawie że niezniszczalne.
  13. Tutaj masz opisane który przewód do czego jest podłączony to warto zmierzyć czy masz ok.
  14. Jeśli masz tylko ten jeden błąd to mało prawdopodobne bo jak dobrze patrze to ten przekaźnik zasila więcej rzeczy niż 1 cewkę Próbowałeś podmienić cewki miejscami aby sprawdzić czy zmieni się komunikat błędu ??
  15. Skoro przestało działać po wymianie wtyczki to wypadało by szukać problemu we wtyczce albo uszkodzonym przewodzie od tej wtyczki. Chyba, że wtyczki były wymieniane przy załączonym zapłonie to istnieje drobne ryzyko, że poszło zwarcie i ucierpiał sterownik ale to mocno naciągana opcja
  16. Tak oczywiście, że można. W skrócie to musisz odwiedzić ASO. A więcej szczegółów możesz przeczytać w tym temacie. Używanie opcji szukaj nie boli
  17. Niestety ale ten test na stacji diagnostycznej jest nic nie warty. Zamontowałem nowe amortyzatory i sprężyny do tego wszystkie tuleje w zawieszeniu nowe a na pomiarze wyszło poniżej 50% i wtedy pan diagnosta powiedział, żeby ten test miał jakikolwiek sens wypadało by wsadzić 3 osoby na tylną kanapę ale i tak wtedy nie wyjdzie 100% jak w teorii powinno być.
  18. Elhape odpowiedział(a) na rohace temat w Audi A4 B6/B7
  19. Oczywiście, że jak padnie turbo to auto nie jedzie w porównaniu z serią. Tak przy okazji to nie KM wgniatają w fotel tylko Nm
  20. Elhape odpowiedział(a) na Eryk333 temat w Audi A4 B6/B7
    Skoro kierownicę mieli gdzieś to i poprawne ustawienie geometrii też mogli mieć w tym samym miejscu A jak jest luz na kierownicy to czarów nie ma albo przekładnia i/lub drążki i końcówki drążków do sprawdzenia. Jeśli zawieszenie było robione w grudniu a Ty jeździsz jak koła biją to prawie na pewno masz już coś wytłuczone w zawieszeniu. I oczywiście jak Langista pisze koła do sprawdzenia u wulkanizatora.
  21. Elhape odpowiedział(a) na polo25 temat w Audi A4 B9
    Uwierz mi, że nie dla każdego jest to takie oczywiste a Twój wpis nie jednemu posłuży jako instrukcja wykonania wymiany
  22. Elhape odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na bank to gołębie srają.
  23. Elhape odpowiedział(a) na polo25 temat w Audi A4 B9
    A nie trzeba najpierw odessać czynnika ?? A po montażu go nabić ??
  24. Zbyt uboga mieszanka nie ma nic wspólnego z katalizatorem, dymienie na biało również.
  25. Albo tarcze już są tak cienkie, że się krzywią jak je klocek dotyka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.