Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. Wykręć świecę i sprawdź czy w momencie kręcenia rozrusznika jest iskra.
  2. Przepraszam za opóźnienie ale wygląda na to, że to co podałem ma identyczne wymiary jak to Twoje ze zdjęcia.
  3. Wszystko ok, piszczy tylko przy delikatnym hamowaniu na szczęście już jest połowa klocka więc co raz bardziej przekonuje się do wymiany
  4. Osobiście drugi raz już ATE nie kupię bo piszczą okrutnie od nowości.
  5. Trzeba ściągnąć koło i zobaczyć co piszczy wtedy będziesz wiedział czy da się coś wyczyścić czy nie.
  6. Ostatnio kupowałem do poliftowych lusterek i prawe pasuje idealnie a lewe jest delikatnie większa szpara na dole niż na górze ale działa jak trzeba.. allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL Dla pewności mogę jutro pomierzyć i podać Ci konkretne wymiary.
  7. Wszystko jest możliwe Przy takim poziomie ubywania oleju to albo musi kopcić niesamowicie albo zostawiać spore plamy. Jeśli nie ma tych objawów to duża szansa, że faktycznie coś z czujnikiem. Warto było by odczytać błędy bo duża szansa, że miał byś ułatwione zadanie w diagnozie problemu.
  8. No niestety. Zawsze tankuje na stacji gdzie cena była niższa przeważnie o 20gr względem orlenu, od jakiegoś czasu jest droższa o ok 15gr. Wczoraj 95 na orlenie tankowałem po 6.04zł.
  9. Zamontowałeś sprężyny obniżające więc żeby podnieść auto musisz wymienić sprężyny na seryjne(nieobniżające). Oczywiście możesz sobie coś popodkładać pod sprężyny ale to trochę kiepskie rozwiązanie. Równie dobrze możesz rozciągnąć sprężyny co jest oczywiście głupie ale auto się podniesie
  10. Elhape odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    Przód auta jest niżej niż tył(podłoga nie jest równoległa do drogi), równa to jest jedynie odległość opony od rantu nadkola
  11. Bezpośrednio w salonie dużo taniej wychodzi kredytowanie niż w jakimkolwiek "zewnętrznym" banku.
  12. Dolot, wydech szczelny ?? Pomysłów jest aż za dużo żeby wszystkie wypisywać dla tego zrób jak OLIVIER napisał
  13. Przeguby i sworznie na wahaczach.
  14. Elhape odpowiedział(a) na maks13524 temat w Audi A4 B5
    Wszystko wskazuje że szukasz wieszaka tłumika o numerze 8E0253144M Na wszelki wypadek i na przyszłość poczytaj ten temat żebyś wiedział gdzie szukać.
  15. Równie dobrze może być łożysko w piaście. Najprościej było by podnieść auto i zobaczyć/pomacać/poruszać
  16. Elhape odpowiedział(a) na dzac4 temat w Audi A4 B5
    Jakieś błędy w ECU ?? To, że słyszysz pompkę nie znaczy, że działa. Jak wszystko padło na raz to albo pompka nie pompuje albo wężyk się gdzieś rozleciał. Co do klapy to zdejmij tapicerkę i powinno być Ci prościej namierzyć problem.
  17. A po polsku można prosić ??
  18. Przy tak szerokich kołach problem z koleinami to chyba normalne ale reszta problemów o których piszesz jakoś bardziej pasuje mi do niesprawnych amortyzatorów niż problemów z przekładnią.
  19. Nie miałem styczności ze szkłami Alkar więc nie mam zdania na ich temat. Oba mam asferyczne.
  20. Elhape odpowiedział(a) na Ppawel1985 temat w Audi A4 B6/B7
    Warto odczytać błędy vcds-em i może sprawa się wyjaśni.
  21. Co do wkładów to najlepsze jakie trafiłem do tej pory były firmy TYC. Obecnie mam założone z firmy Mikeza i są ok ale zakładałem je wiosną a to zimą najlepiej widać prędkość i równomierność grzania czyli to co najważniejsze. Szerokim łukiem omijaj firmę DPA.
  22. Możesz śmiało wymieniać klamki i wszystko będzie działać. Musisz tylko dopisać nowy kluczyk do centralki za pomocą vcds-a.
  23. Elhape odpowiedział(a) na Mlody33 temat w Audi A4 B5
    Dla ścisłości to nie jest poziom naładowania akumulatora tylko napięcie na akumulatorze Przy zgaszonym silniku będzie zawsze lekko ponad 12V a przy odpalonym powinno być ~14.4V czyli mniej więcej na kresce między 12 a 16. Najlepiej było by sprawdzić czy rzeczywiście licznik dobrze pokazuje i w przypadku jak pokazuje 12V a masz odpalony silnik to zmierzyć miernikiem napięcie bezpośrednio na akumulatorze. Jeśli faktycznie podczas pracy silnika raz masz ~14V a raz 12V to alternator kończy swój żywot.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.