Treść opublikowana przez Elhape
-
Grubość uszczelki pod głowicę 1.9 tdi
A nie trzeba by doliczyć do grubości nowej uszczelki wartości o jaką zostanie splanowana głowica i ewentualnie blok ??
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Te koła są identyczne, z B są tańsze bo są starsze Zamienne oprócz tych dwóch podają jeszcze 8K0 601 027 F, pewnie jeszcze nowsze
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
Niestety to, że ktoś pozakładał nowe rzeczy z pudełek to nie znaczy, że dobrze zrobił remont. Ostatnio znajomy kupował 5 kompletów pierścieni żeby z nich wybrać 1 komplet poprawnych wymiarowo
-
Wysokie obroty na 5 biegu
Kół nie zmieniałeś w między czasie ??
-
Pokrętło od klimatyzacji nie działa jak powinno
Można próbować ratować się specyfikiem allegro.pl ALLEGRO.PL albo wymienić enkoder obrotowy na nowy.
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Może chłodnice oleju kupiłeś podłej jakości ?? Może używaną i powiedziała już dość ?? To, że test CO2 nie wyszedł pozytywny to nie znaczy, że nie ma przedmuchu na uszczelce lub pęknięcia między kanałem wodnym i olejowym.
-
znikające światła
I najlepiej by tak było gdyby już nigdy nie zaświeciły bo co raz częściej mam ochotę wsadzić kij do auta i tłuc lampy takim jak ty. A w B5 najczęściej przy problemie z lampami winny jest przełącznik, styki się wypalają i brudzą przez co dzieją się takie cyrki sam u siebie rozbierałem i czyściłem bo były cuda.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Przykręcany do piasty zawsze będzie lepszy i bezpieczniejszy. Powyżej 20mm dystanse chyba obowiązkowo muszą być przykręcane do piasty a nie przelotowe. Czym dłuższa śruba tym łatwiej ją urwać. Wiadomo urwanie śrub to skrajny przypadek ale jednak chodzi o bezpieczeństwo więc lepiej dmuchać na zimne
-
Polecane opony letnie
U siebie mam zamontowane Michelin Primacy 4 i jestem z nich bardzo zadowolony. Czy sucho czy mokro są bardzo przewidywalne. Na pozostałych nie jeździłem więc jedynie mogę powiedzieć że Michelin jest bardzo ok
-
Kodowanie kluczy VCDS 1.2 LITE
Do tego nie trzeba żadnego softu ani kabla. Poczytaj:
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Pytanie tylko czy na tym Bridgestone nie było jeżdżone przez całe lato
-
B6 DIVISION
Chłopak chciał sprawdzić czy równo ułożyli a oni mu 5 lat więzienia :/
-
Office 365
Na polskich stronach można znaleźć za 36zł jest tylko jeden mały haczyk "W przypadku ponownej instalacji nie można ponownie użyć klucza" ale w sumie można pominąć ten problem bo to i tak jak za darmo
-
Silne drgania na zimnym silniku AGN
Najprościej chyba na początek podłączyć komputer i sczytać błędy a później prosić o wróżenie. 3 lata potrzebowałeś żeby zabrać się za temat, szacun.
-
Vcds zmiana ustawienia skrzyni biegów
Fajnie by było zmieniać przełożenie główne skrzyni biegów vcds-em. Nie zmieniałeś kół/opon w między czasie ??
-
Problem z akumulatorem 2.0 tfsi
Mniejszy prąd z prostownika nie oznacza, że nie doładuje akumulatora jedynie zajmie mu to więcej czasu. Pytanie ile lat ma akumulator ? Jak więcej jak 5 to raczej w ciemno możesz wymieniać jak dużo mniej to warto było by go podłączyć do odpowiedniego testera akumulatorów żeby mieć pewność, że problem nie leży gdzieś indziej.
-
Lusterko od strony pasażera / problem ze sterowaniem góra dół
Może któryś zaczep wkładu nie wskoczył do końca ??
-
Nie świeci wskazówka od prędkościomierza
Jak nie świeci tylko wskazówka to pewnie spaliła się żarówka.
-
Drgania kierownicy
Jak by problemem miały być faktycznie opony to może wystarczy trochę dopompować żeby potwierdzić przypuszczenia ?? Pytanie jakie masz teraz ciśnienie bo może już dość wysokie i nie bardzo można dopompować.
-
Co to za felga?
Klikasz prawym na zdjęcie i narzędzie google lens wyszukuje Ci takie same zdjęcia w całym internecie Wzór felgi rotor (Audi OE ROTOR) ale Twoje to podróby z firmy VIA wzór rotor np. takie allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Wybór felgi a4 b7 avant
Do -30mm możesz obniżyć samymi spręzynami np. Eibach pro kit. Jak chcesz jeszcze niżej to już musisz wymienić amortyzatory i sprężyny.
-
Listwa zgarniająca tylnej lewej szyby piano black
Lepiej jak napiszesz w odpowiednim dziale. https://a4-klub.pl/forum/425-kupię-części-samochodowe/
-
DPF/Turbina
Wszystko można tylko nie wszystko ma sens. Ja bym nie wlał do "nowego" silnika starego oleju nawet gdybym nie zrobił na nim 1km tylko przelał go przez zajechany silnik. Po za tym często stosuje się specjalny olej przy docieraniu silnika, ale to już musisz dowiedzieć się u osoby która to składa bo są różne szkoły a w końcu to on składa i on za to odpowiada
-
DPF/Turbina
Tak słychać zużyte panewki ale w tedy już jest za późno żeby je wymieniać. Trzeba szlifować wał z czym różnie bywa. Panewki to parę złotych przy kosztach całego remontu więc nie masz się nad czym zastanawiać tylko wymieniać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko problem jest taki, że jak inny użytkownik będzie szukał tak jak Ty polecanego serwisu to nie zajrzy tutaj tylko tam gdzie wstawiłem link.