Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. A nie trzeba by doliczyć do grubości nowej uszczelki wartości o jaką zostanie splanowana głowica i ewentualnie blok ??
  2. Te koła są identyczne, z B są tańsze bo są starsze Zamienne oprócz tych dwóch podają jeszcze 8K0 601 027 F, pewnie jeszcze nowsze
  3. Niestety to, że ktoś pozakładał nowe rzeczy z pudełek to nie znaczy, że dobrze zrobił remont. Ostatnio znajomy kupował 5 kompletów pierścieni żeby z nich wybrać 1 komplet poprawnych wymiarowo
  4. Elhape odpowiedział(a) na Kacper0220 temat w 1.8T
    Kół nie zmieniałeś w między czasie ??
  5. Można próbować ratować się specyfikiem allegro.pl ALLEGRO.PL albo wymienić enkoder obrotowy na nowy.
  6. Może chłodnice oleju kupiłeś podłej jakości ?? Może używaną i powiedziała już dość ?? To, że test CO2 nie wyszedł pozytywny to nie znaczy, że nie ma przedmuchu na uszczelce lub pęknięcia między kanałem wodnym i olejowym.
  7. Elhape odpowiedział(a) na czechow4 temat w Audi A4 B5
    I najlepiej by tak było gdyby już nigdy nie zaświeciły bo co raz częściej mam ochotę wsadzić kij do auta i tłuc lampy takim jak ty. A w B5 najczęściej przy problemie z lampami winny jest przełącznik, styki się wypalają i brudzą przez co dzieją się takie cyrki sam u siebie rozbierałem i czyściłem bo były cuda.
  8. Przykręcany do piasty zawsze będzie lepszy i bezpieczniejszy. Powyżej 20mm dystanse chyba obowiązkowo muszą być przykręcane do piasty a nie przelotowe. Czym dłuższa śruba tym łatwiej ją urwać. Wiadomo urwanie śrub to skrajny przypadek ale jednak chodzi o bezpieczeństwo więc lepiej dmuchać na zimne
  9. U siebie mam zamontowane Michelin Primacy 4 i jestem z nich bardzo zadowolony. Czy sucho czy mokro są bardzo przewidywalne. Na pozostałych nie jeździłem więc jedynie mogę powiedzieć że Michelin jest bardzo ok
  10. Do tego nie trzeba żadnego softu ani kabla. Poczytaj:
  11. Pytanie tylko czy na tym Bridgestone nie było jeżdżone przez całe lato
  12. Elhape odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopak chciał sprawdzić czy równo ułożyli a oni mu 5 lat więzienia :/
  13. Elhape odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Lifestyle i Hydepark
    Na polskich stronach można znaleźć za 36zł jest tylko jeden mały haczyk "W przypadku ponownej instalacji nie można ponownie użyć klucza" ale w sumie można pominąć ten problem bo to i tak jak za darmo
  14. Najprościej chyba na początek podłączyć komputer i sczytać błędy a później prosić o wróżenie. 3 lata potrzebowałeś żeby zabrać się za temat, szacun.
  15. Fajnie by było zmieniać przełożenie główne skrzyni biegów vcds-em. Nie zmieniałeś kół/opon w między czasie ??
  16. Mniejszy prąd z prostownika nie oznacza, że nie doładuje akumulatora jedynie zajmie mu to więcej czasu. Pytanie ile lat ma akumulator ? Jak więcej jak 5 to raczej w ciemno możesz wymieniać jak dużo mniej to warto było by go podłączyć do odpowiedniego testera akumulatorów żeby mieć pewność, że problem nie leży gdzieś indziej.
  17. Może któryś zaczep wkładu nie wskoczył do końca ??
  18. Jak nie świeci tylko wskazówka to pewnie spaliła się żarówka.
  19. Jak by problemem miały być faktycznie opony to może wystarczy trochę dopompować żeby potwierdzić przypuszczenia ?? Pytanie jakie masz teraz ciśnienie bo może już dość wysokie i nie bardzo można dopompować.
  20. Klikasz prawym na zdjęcie i narzędzie google lens wyszukuje Ci takie same zdjęcia w całym internecie Wzór felgi rotor (Audi OE ROTOR) ale Twoje to podróby z firmy VIA wzór rotor np. takie allegro.pl ALLEGRO.PL
  21. Do -30mm możesz obniżyć samymi spręzynami np. Eibach pro kit. Jak chcesz jeszcze niżej to już musisz wymienić amortyzatory i sprężyny.
  22. Lepiej jak napiszesz w odpowiednim dziale. https://a4-klub.pl/forum/425-kupię-części-samochodowe/
  23. Elhape odpowiedział(a) na rafauuu temat w 2.0TDI
    Wszystko można tylko nie wszystko ma sens. Ja bym nie wlał do "nowego" silnika starego oleju nawet gdybym nie zrobił na nim 1km tylko przelał go przez zajechany silnik. Po za tym często stosuje się specjalny olej przy docieraniu silnika, ale to już musisz dowiedzieć się u osoby która to składa bo są różne szkoły a w końcu to on składa i on za to odpowiada
  24. Elhape odpowiedział(a) na rafauuu temat w 2.0TDI
    Tak słychać zużyte panewki ale w tedy już jest za późno żeby je wymieniać. Trzeba szlifować wał z czym różnie bywa. Panewki to parę złotych przy kosztach całego remontu więc nie masz się nad czym zastanawiać tylko wymieniać.
  25. Tylko problem jest taki, że jak inny użytkownik będzie szukał tak jak Ty polecanego serwisu to nie zajrzy tutaj tylko tam gdzie wstawiłem link.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.