Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. Piszesz, że teraz z przodu masz takie wąskie opony więc co niby ma nie pasować ?? Inna sprawa, że na felgę 8j zalecana szerokość to 235 ale co kto lubi Różnica na profilu 45 a 50 nie spowoduje żadnych problemów.
  2. Ten febi to akurat zamiennik oryginału więc powinien być ok. Opcje są dwie albo masz zapowietrzony układ co raczej powinno samo już się naprawić albo po prostu trafiłeś na zajechany magiel tym bardziej jak piszesz o jakiś stukach po wymianie. Dolej płynu do max i pokręć kierownicą do oporu w jedną i drugą stronę przy odkręconym zbiorniczku i zobacz po tym czy ubyło płynu czy nie.
  3. VCDS chyba nie pokaże błędu wtrysku gazu tylko wtrysku benzyny. Nie pisałeś nic, że problem zaczął się na LPG. Co nie zmienia faktu, że błąd w VCDS dotyczy wtrysku benzyny i jak dla mnie to od sprawdzenia tego wtrysku/wiązki trzeba by zacząć
  4. Spróbuj zapytać tego użytkownika, może gdzieś znajdą allegro.pl ALLEGRO.PL
  5. Ja bym zaczął od sprawdzenia przekaźnika od rozrusznika, jak dobrze znalazłem to jest ten oznaczony literką B i znajduje się w podszybiu
  6. Jeśli nie wiązka od wtryskiwacza na 5 cylindrze to może warto podmienić wtryskiwacz i będzie wszystko jasne ?? Jak zamienisz je miejscami to wywali błąd na innym cylindrze a jak dalej będzie na 5 to jednak wiązka.
  7. Wyszukiwarka nie gryzie Poczytaj może coś więcej się dowiesz https://a4-klub.pl/topic/394539-niskie-ciśnienie-oleju-oil-pressure-switch/
  8. Łożysko na pewno nie cichło by w momencie naciskania hamulca. Jeśli dobrze zregenerowane zaciski to pewnie wystarczy porządnie odpowietrzyć.
  9. Wyłącz funkcję AF lub TP nie pamiętam dokładnie która odpowiada za wyszukiwanie następnej fali po zaniku sygnału. Nie wiem jak akurat w Twoim radiu ale w innych wyświetla na dole ekranu które funkcje są aktywne.
  10. Elhape odpowiedział(a) na Audi 1.9tdi temat w 1.9TDI
    Sprawdź błędy w komputerze bo bez tego to można gdybać latami.
  11. Mało doświadczonych kierowców którzy nie potrafią płynnie zmienić pasa przed samym skrzyżowaniem można próbować zrozumieć, że jadą lewym bo za 2-3 skrzyżowania będą skręcać w lewo ale całego problemu nie było by gdyby patafiany nie jechały cały czas lewym pasem bo za 2-3 skrzyżowania będą skręcać w prawo Co do wielkich odstępów to niestety wielu ludzi nie potrafi ocenić odległości i im się wydaje, że już bliżej nie da się podjechać. Osobiście bardzo często widzę jak ludzie zatrzymują się po prawie kilkanaście metrów przed linią zatrzymania czasami nawet przed linią stop. Inna sprawa, że spotkałem się już nie raz ze skrzyżowaniem na którym jak zatrzymałem się przy linii to nie widziałem sygnalizacji która była tylko na górze i musiałem wychylać się nad kierownicę aby widzieć zmianę świateł. Ogólnie co raz więcej ludzi nie myśli za kierownicą i uważa, że skoro oni jadą to mogą robić co chcą nie patrząc na to, że nie są na drodze sami. Ale to chyba w każdym miejscu można zauważyć, że co raz bardziej ludzie mają głęboko innych ludzi
  12. Elhape odpowiedział(a) na focus1988 temat w Audi A4 B5
    Nie wiem w jaki sposób odpowietrzałeś ale jeśli normalnie pompując pedałem i upuszczając płyn odpowietrznikiem to proponuje jeszcze ze dwa razy ponowić ten proces. Ciężko w ten sposób za pierwszym razem idealnie odpowietrzyć skoro cały zacisk był rozbierany i dodatkowo wymieniane przewody.
  13. Może ktoś jeszcze się wypowie bo mogę się mylić, ale z tego co wiem to żeby cokolwiek wywalczyć trzeba mieć opinie rzeczoznawcy a skoro nie ma awarii to chyba nie ma szans na taką opinie. Z resztą tak na mój rozum to gdybyś przyjechał do mnie i powiedział, że coś nie działa to poprosił bym o pokazanie w czym problem.
  14. Nie popieram zachowania pacjenta opisanego w pierwszym poście ale jeżdżenie sobie z kolegą obok siebie i prowokowanie innych w celu zrobienia nagrania i donosu to ostatnio jakaś plaga.
  15. Jak już naprawiłeś to chyba nie masz podstaw do jakichkolwiek roszczeń.
  16. Ja jak szukam to wszędzie pokazuje, że jest jeden. 3B0498099B Nawet na allegro jak wpiszę przegub 1.9 tdi ajm to kilka pierwszych ofert dotyczy przeguby o tych samych wymiarach. Może gdybyś podał jakie dwa rodzaje Ty znalazłeś było by łatwiej
  17. Głośnik niskotonowy 8W0035415 Głośnik średniotonowy 8W0035303
  18. Tłumik samochodowy Audi A4 B5 (8D2) 1.8 T sedan 150KM, 110kW (1995.01 - 2000.11) - Sklep iParts.pl WWW.IPARTS.PL
  19. Mechanik nie kasował przypadkiem luzów na przekładni ?? Można tak "mocno" je skasować, że kierownica nie wraca ? Pierwsze słyszę żeby po wymianie sworzni i innych elementów zawieszenia musiało się coś wyrobić aby zaczęło prawidłowo działać
  20. Elhape odpowiedział(a) na galuz temat w Audi A4 B9
    Krzywa piasta lub zatarte prowadnice w zaciskach.
  21. Ogarnij normalne zrzuty ekranu jeśli chcesz nam coś pokazać, bo przecież nic nie widać na tych zdjęciach (nie dość że światło się dobija to jeszcze miniaturki)
  22. Bez oleju to raczej żaden silnik nie pojedzie ;/ A ten widać, że lekko wcześniej nie miał i za często nie dostawał świeżego oleju.
  23. Elhape odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Robiłeś tylko zbieżność czy całą geometrie przodu ?? Bo kąt pochylenia koła ma tu spore znaczenie. Ewentualnie kończące się dolne sworznie.
  24. Sprawdź ilość płynu i odpowietrz hamulce. Przestało działać przy jakiejś konkretnej sytuacji ?? Co robiłeś/wymieniałeś ??
  25. Nie zbyt to specjalna metoda ale jak rozwaliło gwint w misce to zostaje Ci tylko zdemontować całą miskę i próbować ratować lub wymienić na inną co jest raczej nieuniknione.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.