Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elhape

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Elhape

  1. Tak, możesz narobić bardzo dużo dziadostwa. Taka jazda to bardzo zły pomysł, jeszcze gorszy niż jazda zwykłym dieslem lub benzyną bez jednego wtryskiwacza.
  2. Zmierz kompresje, zrób przy tym próbę olejową i będziesz wiedział czy głowica czy głowica i pierścienie do remontu
  3. Jak dobrze liczę to o 6mm będzie więcej wystawać na zewnątrz i o 3mm będzie wyższe koło.
  4. Pod wykładzina i tak masz pewnie pełno wody więc demontaż raczej i tak wskazany, a może faktycznie przy okazji zobaczysz zacieki i trafisz na rozwiązanie problemu.
  5. Chyba nie do końca prawda Jeśli ma telefon z OTG, i ma tam zainstalowanego Windowsa XP lub nowszego to może śmiało podłączać ten kabel i powinno działać
  6. Elhape odpowiedział(a) na Bjj temat w Audi A4 B6/B7
    Nie wiem czy sobie poradzisz bo skoro nie potrafisz znaleźć i przeczytać podwieszonego tematu w dziale diagnostyka to tym bardziej nie podepniesz kabla do OBD ?
  7. Do laptopów istnieje coś takiego jak ładowarka samochodowa i wtedy problem padniętej baterii nie przeszkadza w aucie
  8. Pierścień centrujący nie ma żadnego wpływu na koło czy auto po przykręceniu koła czyli nie ma nic wspólnego z komfortem i bezpieczeństwem. Pierścień jest tylko po to aby równo (centrycznie) przykręcić koło do piasty. W poprzednim aucie jak pogubiłem pierścienie centrujące to też dało się przykręcić koło i bezpiecznie jeździć tylko trzeba było każdą śrubę dokręcać po pół obrotu aby felga siadła równo na piastę( nie polecam, lepiej je mieć).
  9. A próbowałeś otwierać inne drzwi niż kierowcy ?? Bo skoro przestał działać brzęczek od świateł i nie działa lampka w podsufitce to trzeba by się skupić na tym czy auto wie, że otwierasz drzwi
  10. Co do licznika to w skrócie potrzebujesz, licznik oraz manetkę z prawej strony z wiązką. A tutaj powinno być sporo konkretniejszych informacji:
  11. Elhape odpowiedział(a) na Elhape temat w Audi A4 B5
    A jest jakaś różnica między licznikiem 8D0919880N a 8D0919881J ?? I czy dobrze doczytałem, że kwestię przypisania nowego licznika do sterownika i przebieg ogarnę po OBD ??
  12. Elhape odpowiedział(a) na Elhape temat w Audi A4 B5
    Wszystko wskazuje na to, że nie działa fis i podświetlenie jednocześnie.
  13. Raz miałem kontakt z zapasową oponą w butelce i nie wiem czy wszystkie specyfiki działają tak samo ale porażka. To był oryginalny zestaw naprawczy z VW Caddy. Niby zrobiłem 2000 km na tym "zapasie" i powietrze nie uciekało ale biło okrutnie powyżej 70-80 km/h i gdyby to było moje auto to w życiu bym na tym nie pojechał dalej niż do wulkanizatora. Powietrze może też uciekać miedzy oponą a felgą także opcji masz dużo
  14. Elhape odpowiedział(a) na Elhape temat w Audi A4 B5
    Pewnie chinol chociaż kupowałem na allegro Nie wiem czy po zdjęciu da się stwierdzić ale ten kupiłem Dzisiaj próbowałem przelutować go jeszcze raz ale nic się nie zmieniło. Ten stary też miał dnie, że działał a jak było zimniej nie działał. Na początku jeszcze znalazłem pęknięte luty na płycie licznika polutowałem na nowo i niby zaczęło działać ale po paru dniach to samo czyli działał jak mu się chciało. Zapomniałem w sumie o najważniejszym, podświetlenie też nie świeci ani czerwone ani pomarańczowe.
  15. Elhape opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Jak kupiłem auto zimą FIS w ogóle nie świecił, na wiosnę jak zrobiło się ciepło nagle ożył i w tedy okazało się, że jest mało czytelny przez to, że nie wszystkie linijki się wyświetlały. Kupiłem nowy wyświetlacz z taśmą wymieniłem i przez kilka tygodni FIS działał jak trzeba. Po tym czasie zaczęły się problemy że potrafił się włączyć po 5 minutach jazdy, czasami cały dzień nie chciał działać, a czasami działał jak trzeba. Od jesieni do teraz nie załączył się ani razu. Jest ktoś na tyle oblatany w elektronice i zna ten wyświetlacz aby podpowiedzieć co pomierzyć aby znaleźć problematyczny układ na płycie licznika ?? Czy od razu szukać innego licznika ??
  16. A nie lepiej naprawić to co dzwoni a nie próbować wygłuszyć to gęstszy olejem ??
  17. Napisz może jakie to całkiem słabe radio będzie łatwiej doradzić co może być lepsze. Chińczyki z androidem raczej nie grzeszą jakością dźwięku a już na pewno takie do 400zł.
  18. Może wydaje się to zbyt proste ale masz błąd opisany jako Czujnik temperatury siedzenia kierowcy. Do tego czujnik pokazuje 112°C więc jak myślisz co trzeba sprawdzić i wymienić ??
  19. Elhape odpowiedział(a) na KrystianCz temat w 2.8
    A próbowałeś może odczytać błędy w komputerze ?? Przeważnie mocno to pomaga w naprawie. Na pewno bardziej niż wymiana rozrządu 2x
  20. Naprawdę tak trudno przeczytać to co się napisze przed kliknięciem "Dodaj odpowiedź" ??
  21. Elhape odpowiedział(a) na adriansky temat w Audi A4 B5
    W 1.6 był gaźnik ?? To Ci niemiecka technologia.
  22. Od kilku miesięcy nie mam stabilizatora z tyłu i nie ma takiego problemu w zakrętach żebym się czuł niepewnie już nie mówiąc o uślizgu kół. Kiedyś w poprzednim aucie (nie audi) pękł mi przedni łącznik stabilizatora i też przy normalnej jeździe jego brak nie był odczuwalny.
  23. Oj chyba trochę poleciałeś, stabilizator czy nawet jego brak nie powoduje takich problemów. Może być krzywy wahacz, rozwalone łożysko lub jakikolwiek inny luz w zawieszeniu łącznie z poluzowanym kołem
  24. Bez podłączenia do komputera to się nie uda.
  25. Chodziło mi o to żeby się tym ktoś nie sugerował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.