Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koalakm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koalakm

  1. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    tak tak dzis sprwdze i dam znac - bo "spec" sprawdzal i tak mowil Przebieg 220 tys.
  2. Koalakm odpowiedział(a) na Koalakm temat w 2.0TDI
    kurcze chyba tam bylo -1,7 - choc sprawdze. Objawow raczej nie mam, moze na zimnym jak startuje to przez chwile minimalne wibracje sa. Tak patrze i koszta wtryskow juz nie sa tak szokujace jak kiedys, bo ktos kto sprawdzal mi mowil ze jeden wtrysk kolo 4 - 5 tys kosztuje, a tu widze ze 1 Boscha kosztuje w granicach 800 - 1000 nowy.
  3. tak to normalne, 2 bardzo szybko jest wrzucana.
  4. Koalakm opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Czesc Prosze o informacje co do normy dla wtryskow. Chodzi o A4 B9 2.0 TDI 190KM DETA. Wtryski na wolnych obrotach pokazuja parametry: 1 wtrysk: -0,17 2 wtrysk: 0,1 3 wtrysk: -0,1 4 wtrysk: 0,1 Czy pierwszy wtrysk ma poprawnie czy to juz za duzy odchyl? Jakie sa parametry dopuszczalne? Jaki jest koszt regeneracji wtrysku?
  5. Hmm trochę dziwne, czyli jednak muszę coś robić, za każdym razem wsiadając ustawiac tel tylko na wibracje. Ogólnie mi nie przeszkadza że nie dzwoni dzwonek w głośnikach bo przecież widać na ekranie auta że ktoś dzwoni, jednak rozwiązanie z ustawianiem na wibracje dość karkołomne moim zdaniem.
  6. hmm trafne pytanie, tez tak mam ale w sumie jakos mi to nie przeszkadzalo, choc przyznam ze to troche dziwne
  7. jak juz tak bardzo chcesz ledy - bez homologacji - to znajdz takie ktore bledow nie powoduja...
  8. Mam jeszcze takie zagadnienie. Otoz przy aktywnym normalnie start stop gdy nie jest aktywny AH to gdy sie zatrzymujesz i trzymasz hamulecv auto gasnie (start/stop), puiszczasz hamulec odpala i jedziesz. Przy aktywnym AH dziala to tak ze zatrzymujesz sie, ah wlacza hamulec, auto gasnie, zdejmuje noge z hamulca auto odpala (jest na ah wiec stoi). Dodajesz gazu i ruszasz. Czy to tak wlasnie jest u Was tez? W sensie czy on nie powinien pozostac zgaszony i dopiero po wcisnieciu gazu odpalic i jechac?
  9. kolego naprawde 5s szukania. Mozesz wejsc na strone Filtrona znalezc, potem na allegro itd... VAG 4M0 819 439 A, VAG 8W0 819 439 A
  10. zakodowane. Odczekane. Dziala. Bardzo dziekuje Muskel
  11. Czyli poprawnie to: 18AA409928A72A9E919E4894207D52A2E425DA180214548912044A4527A45B ?
  12. Muskel to na 5B czy B5? bo napisales o 5B a wpisales w kod B5....
  13. Dzieki Muskel, to kodowanie prowadzi do tego ze w MMI pojawi sie opcja ustawiania tego czy jak to dziala? Masz u siebie to aktywowane? jest to przydatne?
  14. ok jak wroce do domu sprawdze i dam znac. Dzieki wielkie Muskel
  15. Muskel pomocy Sterownik 09 zakodowany Ale 03 ABS niestety nie moge cos. Wpisuje kod dostepu, potem kodowanie, zmieniam w 18 i w 30 klikam "zakoncz" potem Wykonaj i niestety dostaje komunikat ze "Nie wprowadziles zadnego kodowania". Widze on po wyjsciu z okna gdzie zmieniam kodowanie nie wpisuje w pole nowego kodowania. Obecne moje kodowanie to: 18AA409928A72A9E919E4894207D52A2E4259A180214548912044A4527A459 Czy moglbys mi podeslac jakie powinno byc po zmianie, wkleje wtedy i moze pojdzie? Tak to wyglada i komunikat
  16. Oo można zakodować? Muskel poproszę o poradę jak i co zmienić :⁠-⁠)
  17. Czy w A4 B9 przy fotelach wlasnie elektrycznych i pamieci foteli jest opcja komfortowego wsiadania? Czyli aby fotel kierowcy / pasazera odsuwal sie?
  18. jeszcze dodam ze przy obu autach jest oznaczenie Rodzaj napedu 0K0 Bez alternatywnego ukladu napedowego
  19. podaje ustawienia jezeli ktos nie jest obecnie zadowolony z jakosci Banga: treble = 0 bass = 3 (mozna wiecej w zalaznosci od uznania) sub = 4 (mozna wiecej w zalaznosci od uznania) focus = all (lub przod jak kto woli) 3D/surround = off fader = -2 (przesuniecie w tyl) Z powyzszymi ustawieniami to gra naprawde bdb.
  20. Czesc Po zdekodowaniu Vin dla Q5 i A4 Allroad (oba 2018 rok) majacych ten sam silnik jest tak: Allroad oznaczenie silnika: DQ5 4-cylindrowy silnik benzynowy 2,0 l/185 KW TFSI, jednorodna Silnik podstawowy: TW6/T2H/T2G/T0I/T8Y/T3T Q5 oznaczenie silnika: DQ5 4-cyl. silnik benzynowy 2,0 l/185 kW TFSI, Hybrid Silnik benzynowy: TW6/T2H/T2G/T0I/T8Y/T3T Jak widzicie przy q5 jest "Hybrid" a przy Allroad jest "jednorodna". Czy to sa te same silniki czy faktycznie tylko w Q5 jest jakas miekka hybryda a w allroad nie ma? Oznaczenie silnika te same DQ5.
  21. Tak też uważam że cena sporo przesadzona.
  22. ladna, ale brak np aktywnego tempomatu - tu juz sam musisz sobie odpowiedziec, dla mnie to bylo akurat cos co musialo byc.
  23. jezeli wazne dla Ciebie jest oszczednosc na paliwie to raczej wybor pada na TDI. Wnioskuje ze masz zamiar kupno w miare nowego, wiec mysle ze nie masz sie czego obawiac. Ja natomiast mam benzyne i jestem zadowolny, pewnie ze nie pali tyle co diesel, za to jest w moim odczuciu bardziej komfortowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.