Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gorczyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gorczyk

  1. Tak gumy też kupiłem sobie ori i też miałem na początku latać cały rok ale wyszło inaczej jak zawsze ?
  2. Mam zboczenie, że dywaniki są zawsze wytrzepane po jeździe także muszą dłużej przetrwać... ?
  3. Okazjonalnie wleciały ori welury ?
  4. Dzięki za Twoje zdanie a ja teraz mam zrobione już 600 kilometrów i jeżdżę do 3000 obrotów po ceratecu. Na razie nic nie ubywa ale po 1000 kilometrów będę jeździł normalnie i zobaczymy. Jak na razie obstawiam turbo
  5. Jestem ciekaw jak się będzie miała sprawa po wymianie.
  6. Kolega w Patrolu walczył z kompletem sprzęgła ale skrzynia i silnik bmw i przerobił chyba z 4 sztuki. Wiecznie coś się działo więc jest szansa, że może nowe ale jednak uszkodzone.
  7. Może być dużo rzeczy związanych z wibracja, półosie, podpora wału, poduszki też, ale wejdź pod auto jak masz możliwość i sprawdź czy nie są mokre od spodu, sprawdź przednią poduszkę silnika jeśli jest. Zobacz na postoju dodając gazu co dzieje się z silnikiem czy ma duży ruch bo jeśli tak to bym poszedł głębiej w kontrolę takich poduszek.
  8. Płyn hamulcowy wymieniony a wskaźnik turbo przyciemniłem folia i nie razi w oczy.
  9. No i zegar podłączony pod wężyk przy kolektorze, wszystko ruszyło. Dziś wymieniony też odbój silnika, stary miał już swoje lata za sobą, wymyte wszystko jak zawsze no i oczywiście nowe spinki zw śrubami pod osłony silnika bo o mało co bym jej nie zgubił po ostatnim demontażu przez pośpiech z wymiana oleju.
  10. Najlepsze jest to, że silnik suchy jak wiór, po za miejscem gdzie pociekło z turbo. Będę robił pomiar kompresji to zobaczymy czy olej pływa w świecach. Siwy dym to tylko czasem bączek przy odpaleniu i nic więcej. Wczoraj korek oleju na odpalonym odkręciłem to sobie skakał i z otworu żadnego syczenia nie było ani nie leciały opary. Olej kontroluje teraz to ubytku nie ma ale jazda do 3000 rpm więc olej pobierany jest na wyższych obrotach przypuszczalnie ? Towarzystwo smutne ale naprawdę to tylko część ekipy, Fiesta to auto z przeznaczeniem na Tor naprzyklad. A audi z tego towarzystwa było najbrudniejsze cholera ?
  11. Takie dziś szybkie fotki ?
  12. Ogólnie tym ubytkiem się kierowałem okolo 3 litrow na okolo 8 tys kilometrów z hakiem, tu już cały układ odpowietrzenia ogarnąłem ale sprawdzę jeszcze jak się zachowuje korek oleju na odpalonym i bagnet. Wykluczę może ponowne zapchanie odmy I chciałem zobaczyć I zmierzyć kompresję silnika. Ale raczej wszystkie znaki wskazują na nie szczelną turbinę ale myślę, że warto zobaczyć jeszcze te 3 rzeczy które wymieniłem. Proszę tutaj link do zegara z allegro ? https://allegro.pl/oferta/wskaznik-doladowania-turbo-auto-gauge-serii-yacht-13421443509
  13. Od ostatniego postu trochę się dzialo ? Mianowicie pierwszy serwis po 8 tysiącach, zrobiliśmy płókankę LM, nowy filtr oleju i paliwa (tu było nawet czysto ?) Olej zalany 5w40 Meguin i dolany ceratec. Teraz co 200 kilometrów będę kontrolował bagnet, co prawda jeżdżę max. do 3000 obrotów jak dziadek przez 1000 kilometrów. Zaobserwowałem ubytek oleju I jak na razie stawiam na turbo strona gorąca bo po zdjęciu silikonu z turbo jest sucho. Turbo jest trochę też oblane w miejscach zasilania i powrotu oleju. Przy okazji sprawdzenie silnika Od dołu, wymiana paru opasek, wyszło też że odbój silnika mam do wymiany, jest już zakupiony wraz z nowymi spinkami do osłon. Dziś wymieniałem mechanizm wycieraczek, myślałem że będzie łatwo a było jak zawsze czyli wywalenie wszystkiego, wymycie, złożenie i zabawa z ustawiem ramion aby nie jechały po słupku ? finalnie jestem zadowony po paru godzinac walki. Wleciał jednak też zegar turbo, na razie zasilony i wężyk przeprowadzony przez grodź przy okazji wyciągania puszki z kompem. Ale muszę przyciemnić folia jeszcze zegar bo jednak ciut wali w oczy. 20250428_204808.mp4
  14. Gorczyk odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi
    Zapowiada się mega. Jak sytuacja w tym temacie?
  15. To i ja pozwolę się podłączyć do tematu o sprawdzenie radzaju napędu w... WAUZZZ8E67A250409 Może uda się według etki sprawdzić jaki olej do napędu i skrzyni? Wesołych świąt życzę ?
  16. Mega secik, bardzo mi się podoba naprawdę. W B7 jakie tarcze były/są?
  17. Gorczyk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Dev powiedz mi proszę czy zaczynamy od najbliższego koła czy od najdalszego? Gdzie muszę wejść aby przeprowadzić ten test we vcd, czy zrobić to jak auto jeszcze stoi na kołach?
  18. No to z tym się zgodzę, wygląda mega fajnie.
  19. Gorczyk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Chce zrobić metoda grawitacyjną, dobry pomysł?
  20. Piękny jest ?
  21. Gorczyk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Tak jest też doczytałem. Ciekawi mnie czy poczuje się delikatna różnice po wymianie.
  22. Widzę że masz wywalony ezektor, jak to tam przerobiłeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.