Treść opublikowana przez Gorczyk
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
Tak gumy też kupiłem sobie ori i też miałem na początku latać cały rok ale wyszło inaczej jak zawsze ?
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Uuu gruby ro***erdol
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
Mam zboczenie, że dywaniki są zawsze wytrzepane po jeździe także muszą dłużej przetrwać... ?
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
Dzięki za Twoje zdanie a ja teraz mam zrobione już 600 kilometrów i jeżdżę do 3000 obrotów po ceratecu. Na razie nic nie ubywa ale po 1000 kilometrów będę jeździł normalnie i zobaczymy. Jak na razie obstawiam turbo
-
Dziwne wibracje w Audi A4 B6 1.9 TDI
Jestem ciekaw jak się będzie miała sprawa po wymianie.
-
Dziwne wibracje w Audi A4 B6 1.9 TDI
Kolega w Patrolu walczył z kompletem sprzęgła ale skrzynia i silnik bmw i przerobił chyba z 4 sztuki. Wiecznie coś się działo więc jest szansa, że może nowe ale jednak uszkodzone.
-
Dziwne wibracje w Audi A4 B6 1.9 TDI
Może być dużo rzeczy związanych z wibracja, półosie, podpora wału, poduszki też, ale wejdź pod auto jak masz możliwość i sprawdź czy nie są mokre od spodu, sprawdź przednią poduszkę silnika jeśli jest. Zobacz na postoju dodając gazu co dzieje się z silnikiem czy ma duży ruch bo jeśli tak to bym poszedł głębiej w kontrolę takich poduszek.
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
No i zegar podłączony pod wężyk przy kolektorze, wszystko ruszyło. Dziś wymieniony też odbój silnika, stary miał już swoje lata za sobą, wymyte wszystko jak zawsze no i oczywiście nowe spinki zw śrubami pod osłony silnika bo o mało co bym jej nie zgubił po ostatnim demontażu przez pośpiech z wymiana oleju.
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
Najlepsze jest to, że silnik suchy jak wiór, po za miejscem gdzie pociekło z turbo. Będę robił pomiar kompresji to zobaczymy czy olej pływa w świecach. Siwy dym to tylko czasem bączek przy odpaleniu i nic więcej. Wczoraj korek oleju na odpalonym odkręciłem to sobie skakał i z otworu żadnego syczenia nie było ani nie leciały opary. Olej kontroluje teraz to ubytku nie ma ale jazda do 3000 rpm więc olej pobierany jest na wyższych obrotach przypuszczalnie ? Towarzystwo smutne ale naprawdę to tylko część ekipy, Fiesta to auto z przeznaczeniem na Tor naprzyklad. A audi z tego towarzystwa było najbrudniejsze cholera ?
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
Ogólnie tym ubytkiem się kierowałem okolo 3 litrow na okolo 8 tys kilometrów z hakiem, tu już cały układ odpowietrzenia ogarnąłem ale sprawdzę jeszcze jak się zachowuje korek oleju na odpalonym i bagnet. Wykluczę może ponowne zapchanie odmy I chciałem zobaczyć I zmierzyć kompresję silnika. Ale raczej wszystkie znaki wskazują na nie szczelną turbinę ale myślę, że warto zobaczyć jeszcze te 3 rzeczy które wymieniłem. Proszę tutaj link do zegara z allegro ? https://allegro.pl/oferta/wskaznik-doladowania-turbo-auto-gauge-serii-yacht-13421443509
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
Od ostatniego postu trochę się dzialo ? Mianowicie pierwszy serwis po 8 tysiącach, zrobiliśmy płókankę LM, nowy filtr oleju i paliwa (tu było nawet czysto ?) Olej zalany 5w40 Meguin i dolany ceratec. Teraz co 200 kilometrów będę kontrolował bagnet, co prawda jeżdżę max. do 3000 obrotów jak dziadek przez 1000 kilometrów. Zaobserwowałem ubytek oleju I jak na razie stawiam na turbo strona gorąca bo po zdjęciu silikonu z turbo jest sucho. Turbo jest trochę też oblane w miejscach zasilania i powrotu oleju. Przy okazji sprawdzenie silnika Od dołu, wymiana paru opasek, wyszło też że odbój silnika mam do wymiany, jest już zakupiony wraz z nowymi spinkami do osłon. Dziś wymieniałem mechanizm wycieraczek, myślałem że będzie łatwo a było jak zawsze czyli wywalenie wszystkiego, wymycie, złożenie i zabawa z ustawiem ramion aby nie jechały po słupku ? finalnie jestem zadowony po paru godzinac walki. Wleciał jednak też zegar turbo, na razie zasilony i wężyk przeprowadzony przez grodź przy okazji wyciągania puszki z kompem. Ale muszę przyciemnić folia jeszcze zegar bo jednak ciut wali w oczy. 20250428_204808.mp4
-
Audi 60L 1971
Zapowiada się mega. Jak sytuacja w tym temacie?
-
Jaki rodzaj napędu quattro jest w moim Audi A4 B9?
To i ja pozwolę się podłączyć do tematu o sprawdzenie radzaju napędu w... WAUZZZ8E67A250409 Może uda się według etki sprawdzić jaki olej do napędu i skrzyni? Wesołych świąt życzę ?
-
Simply Clean A3 8V Limousine 2.0 TDI Moonson Grey by Frost
345mm?
-
Simply Clean A3 8V Limousine 2.0 TDI Moonson Grey by Frost
Mega secik, bardzo mi się podoba naprawdę. W B7 jakie tarcze były/są?
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Dev powiedz mi proszę czy zaczynamy od najbliższego koła czy od najdalszego? Gdzie muszę wejść aby przeprowadzić ten test we vcd, czy zrobić to jak auto jeszcze stoi na kołach?
-
BrillantRed BFB Quattro
Dzięki ?
-
BrillantRed BFB Quattro
No to z tym się zgodzę, wygląda mega fajnie.
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Chce zrobić metoda grawitacyjną, dobry pomysł?
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
Piękny jest ?
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Tak jest też doczytałem. Ciekawi mnie czy poczuje się delikatna różnice po wymianie.
-
BrillantRed BFB Quattro
Widzę że masz wywalony ezektor, jak to tam przerobiłeś?