Treść opublikowana przez storm37
-
[ALL B6] Sportowy fotel kubełkowy
Jak dla mie to wyjdzie z tego wiejski tjuning, to chyba najgorszy pomysl z serii "Jak oszpecic B6" Tak jak kolega wyzej napisal poszukaj fotele s-line i bedzie sie prezentowalo i wygladalo.
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
Proponuje zaopatrzyc sie w sciagacz bo jezeli masz zapieczone mocowanie starych ramion to mozesz miec problem z ich sciagnieciem
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
Na tych zdjeciach nie widze pokrewienstwa z tymi co kupilem :gwizdanie: te co mam sa inaczej wyprofilowane (chodzi o ramiona) wiec napewno nie beda pasowac Nawet Etka niewiele mowi o tych numerach.
-
[ALL B6] Poduszki silnika
U kolegi GETem sa po 317zł
-
[ALL] Demontaż mechanizmu podnoszenia szyby
o ile pamietam to nie trzeba.
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
Jak by ktos potrzebowal numery zestawu dostepnego w serwisie i na allegro http://www.allegro.pl/item974724921_zestaw_ramion_i_pior_aero_audi_a4_8e_oryginal.html Ramiona: -8E1 955 407 C -8E1 955 408 C Piora: -2x 4B1 955 425 C
-
[ALL] Demontaż mechanizmu podnoszenia szyby
Jak masz rozebrana tapicerke to dokladnie widac ktore sruby trzymaja ramke chyba nie potrzeba do tego zdjec.
-
[ALL] Demontaż mechanizmu podnoszenia szyby
Odkrecasz ramke szyby i calosc wychodzi z ramka
-
[B5 AHU] Termometr zewnętrzny pokazuje cały czas od +4,5C do 6,5C
8D0820535 ASO 90zł allegro - 40zł
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Te 44Ah to wydaje mi sie ze troche za malo, tu masz wyszukiwarke akumulatorow http://www.akumulator.pl , z tej strony wychodzi ze 64Ah.
-
[ALL] Czy olej w silnikach diesla, czernieje po krotkim przebiegu??
Nigdy nie wierz w bajeczki przy kupnie auta typu "oleje, rozrzad wymieniony" chyba ze jest to udokumentowane tak jak kolega wyzej napisal, pomysl kto laduje sie w koszta jak sie chce auta pozbyc...
-
[B5 AHU] Patent z turbiną, czy aby na pewno dobry?
Nic nie powinno sie stac, pewnie nawet nie doszlo do silnika, nawet jak doszlo to sie przepalilo, na przyszlosc zmien mechanika a nie bedziesz mial takich dylematow.
-
[B6 AWX] Niestabilne wskazania temperatury silnika.
059919501A
-
[B6 AWX] Silnik gaśnie i kopci po umyciu
Opisywalem ten problem niedawno, u mnie winny byl przeplywomierz, obecnie uporalem sie z tym problemem uszczelniajac puszke wlotu powietrza, ostatnio jak mi sie zdarzylo pomoglo suszenie przeplywki suszarka ok. 30min i problem znikl a tak to zazwyczaj trzeba bylo czekac caly dzien az auto wrocilo do swojej formy. A problem pojawial sie po myciu auta lub po deszczowej pogodzie. Objawy takie same - brak mocy, kopci, ciezko reaguje na pedal gazu, turbo startuje dosyc wysoko. Sciagnij waz od turbo i zobacz czy nie ma w nim kropel wody.
-
[ALL B6] Jakie kable do tunera TV w Navigation Plus ??? help
Tez myslalem nad montazem tunera tv, ale sie zastanawiam czy jest sens? Przeciez do 2012r ma zniknac telewizja analogowa wiec te tunery po tym czasie na nic sie zdadza Chyba ze sie myle to prosze mnie poprawic.
-
[B6 AWX] Niestabilne wskazania temperatury silnika.
pewnie zwarcie plusa do masy :polew:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mozesz przejsc na normalny, co do oleju to Castrol Edge 5W30 lub Motul Specific 5W30
-
[ALL B6] Problem z zmieniarką w schowku
napewno cos sie zepsulo :gwizdanie: Oddaj zmieniarke do jakiegos elektronika,serwisu i niech sprawdza, skad my niby mamy wiedziec co sie dzieje z twoja zmieniarka ze nie dziala !!
-
[B6 AWX] Niestabilne wskazania temperatury silnika.
Kogo poniosla fantazja po podpieciu pod Vaga przez kolege i sprawdzeniu wyskoczyl jakis blad z termostatem ale nie wiem dokladnie jaki W takim badz razie kolege kolegi ponioslo
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
Jak bedziesz kupowal OCT to zwroc uwage na srednice otworow/wlotow na waz, powinny byc takie same lub zblizone jak masz u siebie w odpowietrzeniu komory. Jezeli chodzi o te drozsze OCT to moze sa wykonane z lepszego materialu, nie ma sensu przeplacac, mozna tez samemu sobie zrobic takie OCT.
-
[B5 1Z] Zakup Termostatu, proszę o Waszą opinię
cena jednakowa a tu masz bez oringu ktory i tak musisz wymienic, na tej aukcji koles zanizyl cene termostatu ale zawyzyl przesylke :> co do oringu to musi go wyslac , ma wyraznie napisane ze to jest komplet (termostat i uszczelka), moze w aukcji w ktorej kupowales byla opcja bez
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
narazie jest 164KM, z po paru modach moze sie zdecyduje pod 200KM
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Nie bedzie za dlugi ?? Nie chcialbym rezygnowac z halogenow
-
[ALL B6] Jaki intercooler pod FMIC
Witam, czy ten intercooler bedzie idealnie pasowal do B6 http://www.allegro.pl/item962455899_intercooler_550x140x65mm_do_350km_tuning_fmic_pl.html i czy sie nada ?? Czy moze lepiej od Outlandera http://www.allegro.pl/item953560381_nowy_intercooler_outlander_c_crosser_4007.html tylko wiadomo trzeba w nim przerobic doloty.