Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Radii Ci u mnie dostatek. Na którym konkretnie nie pamiętam. Najprawdopodobniej na Magnum s9, ale juz nie pamietam, takze nie chce wprowadzać w błąd. W każdym razie obie były "osłuchane" na tym samym radiu i jak mi powiesz, że potrafisz usłyszeć różnice, to bardzo mnie rozbawisz. A co do podanego przez Ciebie zysku, to skąd masz takie dane?? Jakim miernikiem dysponuje Twój kuzyn? Tak na marginesie powiem Ci, że taki zysk NIE JEST MOŻLIWY dla takiej anteny.
  2. No weź...Przecież Ci piszę, że posiadam obie i obie porównywałem.
  3. Mam obie. Działanie identyczne.Dawaj dalej.
  4. No weź mnie nie rozbrajaj. Używam Sirtel Santiago 1200. Powiedz mi, że to "Szit" :gwizdanie:
  5. Ten pokazany przez malika Tego z tematu do siebie bym nie założył. No chyba, że to nie jest efekt końcowy
  6. Gdyby nie tablice, to powiedziałbym, że to Mesio uchwycony przez Prezesa
  7. Talent kierowcy to nie wszystko
  8. Już od pewnego czasu wydaje mi się, że ten wątek nadaje sie tylko i wyłącznie do zamknięcia. Nic nowego nie wnosi, a poziom śmieszności i obłudy już dawno został przekroczony.
  9. Standardowo 17'' ??Ja miałem 215/55 R 16, a koleżka mój z firmy ma jakies 15''[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 01:28_________________________________________________Jeżeli miałeś takie jak napisałem, to różnica w wysokości koła wynosi 5mm, a na obwodzie 16mm.
  10. A jakie miałeś oryginalne koła?? Podaj rozmiar i powiedz, czy wtedy też Cię oszukiwał ??
  11. kurfa online !! dajcie linka http://www.rkubica.net/transmisja-live-f1Musisz sie zalogować.
  12. Oj Kolego. Ja czaje bazę, ale Ty chyba nie bardzo. Wejdź na strone UKE, to sie dowiesz, dlaczego Ubot stracił homolagcję.A juz co do kopiowania, to nieźle pojechałeś. Wspomniany President jest robiony na licencji Unidena.
  13. kolego nie można tak robić. skracając lub wydłużając kabel zmieniasz jego parametry i nie będzie ci działo.. jeśli chodzi o skracanie bata to też nie wolno go ucinać!! aby go skrócić należy odkręcić imbusem śrubkę przy cewce i wsunąć lub wysunąć bat! Strojenie kabla, to stare historie, jak się podłaczało, co pod ręką było. Dzisiaj bez problemu nabywasz kabel o impedancji 50 Ohm, więc nie ma co stroić.Co do ciecia anteny, to nie do konca się zgodzę z Pawci_o. Nieraz miejsce lub sposób montażu jest tak "niekorzystny", że musisz antenę "ciachnąć", żeby ją dopasować. Zazwyczaj na ciężarówkach lub na uchwytach.
  14. moro99. Nie wierzę, że chciało Ci sie to wszystko pisać
  15. Nie miałem na stole obu na raz, także o pomiarach nic Ci nie powiem. Miałem oba na "testach" organoleptycznych. I moim zdanie Prezio chodzi lepiej
  16. Brawo Dobry materiał poglądowy. Zapomniałeś dodać jeszcze anten CLC, ale to powiedzmy margines. No i co do zysku, to poważni producenci (np. Sirio) nie podają zysku. Stara jak świat zasada, jak już powiedziałeś. Im dłuższa antena tym lepsza.
  17. W przypadku aluminium ten proces nie przebiega tak jak w przypadku żelaza. Będziesz miał spokój na kilka lat;)
  18. Tak a pro pos Unidena, to utracił homologację i nic w tej materii sie nie zmieniło. Oczywiście większość zadowolonych userów Ubota nie zdaje sobie sprawy z jego niedociągnięć, bo przecież jak jesteś np. na kanale 19 i nadajesz, to nie wiesz co się dzieje na kanałach sąsiednich. Ale co tam. To, że sie przeszkadza innym to przecież nie ważne. Temat podobny do samopoziomowania przy BiXenonie. Ważne, że fajnie świeci, a to, że daje innym po gałach to juz ich problem
  19. Spróbuj czegoś takiego. Rozumiem, że wymieniłeś baterię, a kluczyk wcześniej normalnie działał. Wsiądź do auta. Włącz zapłon. Wciśnij przycisk na kluczyku (obojetnie który) i trzymaj chwilę (5-10 s) Wyłącz zapłon i sprawdź, czy działa
  20. Kolego. Tylko porządna polerka. Z tych fotek trudno ocenić, ale wygląda to na postępujący proces utleniania (podobny do rdzewienia) aluminium.
  21. Takiego pana policjanta prosiłbym wysłać na egzamin weryfikujący. Sami nie potrafia jeździc, a innych chcą pouczać A tak na marginesie, to nie rozumiem tych wyrazów zachwytu. Za nową furke i tak zapłacą "podatnicy"
  22. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    A nie mówiłem Ci?? To jest prawdziwy KOX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na obiecane focidła, bo na tych nic nie widać
  23. Jak cos, to Ci załatwię tanio fajną Berettę
  24. Choć akurat tego modelu bardzo nie lubie, to muszę przyznać, że bardzo ładny YoungTimer

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.