Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
III bardzo ładna u Tomka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
No k**wa końcówka II rundy mnie lekko podkurwiła
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Jakie to polskie... :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Na Polsacie kanał 248. RTL Schweiz
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Póki co, zainstalowałem na nowo listę kanałów w Polsacie i mam galę na RTL Schweiz. Oby tak zostało
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
ten `rumun` jemu sie podoba więc na 100% nie szuka zacnych fotek bo on uwielbia swoja dtmke taka jaka jest z ledami, pokrowcami na kiere itp Eee tam pitolenie.Jakby mu się tak podobała, to by napisał wszystkim, żeby się odjebali, bo dla niego jest cool i tyle, a nie pousuwał foty i będzie coraz to nowe otwarcia robił... :gwizdanie:
-
Jaki rowerek
THXOczywiście cały czas sie rozglądam i jestem otwarty na propozycje. To takie pierwsze typy, a myślę, że im bliżej zimy tym więcej ciekawych opcji się pojawi
-
Jaki rowerek
I ma rację Z tych na fotkach to lepiej wygląda Carver (korba XT!) ale bez pełnej specyfikacji trudno doradzić. Tutaj jest opis do Lakes'a: A tutaj Carvera:
-
Jaki rowerek
W sumie rozpatrywałem te dwa, ale kumpel strasznie mi Focusa doradza
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Pierwszy post teraz mnie rozjebał. Koleś pewnie siedzi teraz w neci i szuka zacnych fotek, żeby nie wklejać swojego rumuna
-
Chip tuning Audi ze skrzynią biegów Multitronic
Witam. Jak to? obroty spadły a prędkość nadal ta sama na niższych obrotach? to ma sie chyba tylko do multitronica? no bo przecież w manualnych skrzyniach to niemożliwe, za prędkości na poszczególnychbiegach odpowiedzialne sa przełożenia skrzyni biegów. Jak to w końcu jest? A przeczytałeś chociaż temat zanim tu coś napisałeś albo kilka postów czekiego? to byś wiedział że czaki ma skrzynię multitronic Chyba miał... :naughty:
- B6 DIVISION
-
Polecane opony zimowe
Ja śmigam na nich i złego słowa nie powiem.Wcześniej śmigałem zawsze na MIchelinach Alpinach, ale przy Pirelkach się chowają. Alpiny wydają się być lepsze w głębokim śniegu, ale na zmrożonej nawierzchni Sottozero jest adekwatne do nazwy...
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Za jakie bezsensowne posty? Od kilku dni koleś buduje napięcie. Dzisiaj wieczorem miała być kulminacja. I co?No właśnie... Kredek brakło, żeby wykres narysować... ŻAL.PL
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
:doh1: :doh1: :doh1: :doh1:
-
Jaki rowerek
No to czas na mnie. Lato ma sie ku końcowi, także czas zacząć szukać czegoś na przyszły sezon. Czasu jest sporo, bo nowy rowerek myślę kupić już po sezonie. Gdzieś powiedzmy listopad - grudzień. Planuję wydać 3 - 4 tysie. jakiś MTB hardtail trasy to asfalt-szutry-sporo podjazdów i zjazdów jakieś propozycje? PS. Co powiecie o takich markach jak Carver, Lakes, Focus?
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Młody na szczęście szybko się ogarnął i wyrezał B6 jak ta lala, czego również życzę bartulo.Póki co czekam na wykres :gwizdanie:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
czarna alcantara
-
F1, Rajdy i Motorsport
Co Wy pieprzycie. Nic nie pokona uwielbienia Borowczyka do Nicole i tego, że praktycznie każdy kierowca, o którym gada jest notabene jednym z najsympatyczniejszych w stawce :polew: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 22:02_________________________________________________Jeśli chodzi o F1, tonie ma c**ja na Sokoła :gwizdanie:
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
OK.ŻARTOWAŁEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
a co? Kredki Ci sie skończyły?
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie, opoznienie w czasie przyspieszania
nie odkryje Ameryki
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Oj tam, oj tam... Dajcie w końcu spokój chłopakowi. Nie widzicie, że w ogóle nie wie, co pisze? Chce mieć remizę w aucie, to niech ma. Zapewne mu się tylko Kluby pojebały. Chciał się zarejestrować na club.eu, ale google go w c**ja zrobiło
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Singer z 1936 r. do obszywania kierownic
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Coś chyba właściciel ma problem, żeby znaleźć w necie taki wykres :polew: