Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
HAHAHA. Smiej sie, ale garaż mam jakiś metr niżej niz piwnica To sterowanie Multi... Na razie sprawdzil mi to pre_pl po VINie, także cos tam wiem. Jak napisałem w pierwszym poście. Jak dla mnie, jest KOX. Co nie znaczy, że na tym staniemy Oj, jeszcze ze mną będziecie sie mieć
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Szkoda, że termin mi nie podpasił, ale oglądając foty z ostatnich Zlocików, wierzę, że będziecie się świetnie bawic. Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się spotkać Klub Polska
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Generalnie nie wiem, jak wyglada typowy golas, aczkolwiek ta bogata nie jest, dlatego napisałem "prawie". Najważniejsze, że miała jednego właścieciela, który ją pieścił. Km ori, więc jest OK. Resztę dorobimy
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
W końcu udało mi sie dzisiaj odebrać moją furkę. Co ma? Prawie nic :gwizdanie: Za to duze pole do popisu dla właściciela Co z nia sie stanie, zobaczycie w swoim czasie :> A podoba mi się w niej najbardziej to, że nawet taki golasek i tak jest KOX _________________________________________________ A teraz pierwsze mody: - na poczatek przyszły tylne Ledziochy od Wąskiego - potem postanowiłem dołożyć tempomat - dzisiaj założyłem Nuvolari 18'' - i w końcu zrobiłem podświetlanie przestrzeni stóp po otwarciu drzwi - oczywiście wymieniłem zdezelowany przycisk ESP (w kolejce włącznik świateł) Kolejne mody zaplanowane: - ściemka szyb - gleba - zderzak s-line przód - tylna dokładka 1.8T już jest, ale czeka na towarzystwo z przodu - listwy boczne (chyba jednak S4) - lampy przód bi-xenon już są, ale muszę rozwiązać problem poziomowania - z czasem, jak trafię tylna lotka - jak sie trafi ładny środek w skórze, to kto wie - prawie zapomniałem o najważniejszym planie: RNS-E No to się "wyżywajcie" :gwizdanie: _________________________________________________ I kolejny mod zrobiony. Sprawa samopoziomu upadła, więc w ori lampach zrobiłem ciemne środki. Wkrótce dołoże HID-y, a BiXy niech szukają nowego właściciela _________________________________________________ Coś tam się znowu zmieniło, więc spieszę poinformować Założyłem s-line do przodu i dokładkę tylnego z 1.8T (oczywiście w kolor) Ściemka szybek też w końcu zrobiona Niestety nie wyrobiłem się z dorobieniem końcówek wydechu, ale i to w swoim czasie _________________________________________________Zwalczyłem zmianę springów na Eibach -30 Efekty na fotkach poniżej Najpierw przed: W trakcie: Efekt końcowy:
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Nie słuchaj ich Miron. LEDy są KOX Do mojej srebrnej niuńki tez zawitają takie same Generalnie Furka OK
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Avast
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Na moje, to nie ma innej opcji.Ale fura to faktycznie gdzieś ze smietnika wygrzebana
-
[B6 ALL] Demontaż i czyszczenie podsufitki - sedan
Wszystko ładnie , pieknie, ale ja mam pytanie z innej mańki. Musze zdemontować podsufitke, bo trza mi wywiercić dziurke w dachu. Moze ktoś jednak wie, jak sie do tego zabrać?? Szkoda byłoby połamać cokolwiek.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Tyle, że zza wielkiej wody, to widać
-
Moje A4
Tyle,że nie została wystawiona w całości.Właściciel zostawił sobie w garazu 70 kucy :gwizdanie:
-
[INNE] Mój nowy nabytek - MAZDA 6 SPORTWAGON
Hehehe. Własnie byłem w trakcie negocjacji takiej "szóstki", kiedy przypadkowo nadziałem sie na
-
[B3 RU] Weteran szos AUDI 80 B3 1.8 PB
Ech... Jak za starych dobrych lat. Szkoda, że nie mam fotek mojej starej 90 2,3i Quattro. Pieknie chodziła, ale w koncu się... sprzedała
-
[ALL B6] Multitronic - warto?
Dzisiaj byłem sprawdzić jak tam postępy z moją furką i porozmawiałem sobie z mechanikiem. Powiedział mi krótko i zwięźle. Nie rzadziej niż 60 tysi i niech mi nawet do głowy nie przychodzi przekraczać ten przebieg. Dodał, zebym najlepiej wbił sobie do głowy 50 000, a będę sie cieszył długą i bezawaryjną praca Multi.
-
"Stłuczka" pod marketem :/
Jedno jest pewne. Jezeli Twój pojazd stał, a Pani w Toyocie była w ruchu (a inaczej byc nie mogło), to niestety wina bedzie leżeć po Twojej stronie.
-
[ALL B6] moja a4 1.8T
Jeżeli o mnie chodzi, to faktycznie szybki z tyłu za ciemne, a z przodu za jasne. Taki numer jeszcze przejdzie w Avancie, ale na sedanie nie za bardzo. Środek bardzo ładny, choć sam nie lubię drewna No i na koniec felunek. jakos mi sie nie widzi, ale to chyba kwestia gustu. Generalnie fajne autko
-
STROJENIE CB I ANTENY
To jeszcze koledze podpowiedz który to jest ten "tani" miernik 90% tych z allegro 73!!!
-
Strefa Śmiechu
Hehehe. szkoda, że lina nie pękła
-
oby to nikt z naszych :/
No ku.wa niezły dzwon. Z Naszych, czy nie, mam nadzieję, ze obyło sie bez zgonów, bo obrazenia to musiały być
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
snowboarder dajesz
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Niee.Ale jesteś duzo bliżej od Kojota
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Uuuu. Nawet nie wiesz, jak daaaleko jestes
-
NIKON D70+ obiektyw AF NIKKOR 50mm 1:1,8 - czy to dobry sprzęt ?
Tak. Możesz podpiąc ten obiektyw.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No to idąc śladami poprzednika:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
hehehe. Stary, nie wcielony Beskid
-
NIKON D70+ obiektyw AF NIKKOR 50mm 1:1,8 - czy to dobry sprzęt ?
Jeżeli z aparacikiem wszystko jest OK, to kupuj smiało. Ja w ten sam dzień odkupię go od Ciebie, dając Ci 100% zysku