Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Moja Świeżynka
za***ista Szczególnie środek mi się podoba
-
B6 DIVISION
moze zatkane przewody odplywowe sa a tam nie powinno być jakiejś pokrywy Jest plastikowa osłona, ale w żadnym razie nie chroni przed dostawaniem się wody.Zapewne jest tak, ajk Ci napisał Grzesiek
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Od 5 lutego minęło już parę dni, a ja ciągle czekam na info, co to za fela :slina:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Pamiętaj tylko, że dla ostatecznego efektu trochę trza poczekać.U mnie przy nowych Eibachach przód siadł od razy, ale na tył trza było poczekać koło 2 tygodni 2 tygodnie to nie tragedia - bardziej mnie zastanawia czy zmiana z ori na te eibachy będzie naprawdę odczuwalna i widoczna - bo na papierku to wiadomo ( powinno być 10mm różnicy ) - żeby się nie okazało że 1000zł wydane a różnica zamiast 10mm będzie 3mm ( w realu )[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 12:20_________________________________________________Jak ktoś przechodzi z serii na eibachy - 30mm no to ok - różnica będzie zawsze ( mniejsza lub większa ) ale u mnie to Rozumiem Twoje rozterki U mnie w każdym razie siadło dokładnie deklarowane 30 mm
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Pewnie jak się ciepło zrobi
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Pamiętaj tylko, że dla ostatecznego efektu trochę trza poczekać.U mnie przy nowych Eibachach przód siadł od razy, ale na tył trza było poczekać koło 2 tygodni
-
F1, Rajdy i Motorsport
Moim zdaniem Vitalij nie jest złym kierowcą. Jego podstawowym problemem jest jego ego, które jest dużo większe niż jego umiejętności.
-
F1, Rajdy i Motorsport
A tak to wyglądało przed wypadkiem:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Mogę się dopisać do listy, ale na wizytę nie mogę się umówić wczęsniej niż w sierpniu
-
F1, Rajdy i Motorsport
W sumie nie chce mi się kontynuować, ale mylisz się.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Moim zdaniem na tej fotce widać to zakończenie Zresztą na focie z posta Kimiego wyraźnie to widać: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=53493.msg2178496#msg2178496
-
F1, Rajdy i Motorsport
To nie jest uszkodzona bariera :gwizdanie: jest nie połaczona a to wystarczy...gdyby nie to nic by sie nie stało :gwizdanie: Z tym, ze to nie uszkodzenie, a celowe montowanie w ten sposób.W terenach górzystych, gdzie teren jest powiedzmy "mało stabilny" zarządcy dróg zmuszeni są do stosowania takich "przerw". W przeciwnym razie są one stopniowo wyrywane z ziemi.
-
F1, Rajdy i Motorsport
To nie jest uszkodzona bariera :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Chyba już zarezerwowane, o ile dobrze widziałem
-
B6 DIVISION
Zależy na jaki okres trafisz.Ja swoje BiXy wystawiałem dwa razy z rzędu za 1000 (kompletne i nie uszkodzone) i nawet zainteresowania żadnego nie było :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Trzymam kciuki
-
F1, Rajdy i Motorsport
Już do mnie leci taka naklejka na Niuńkę
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Chciałbym delikatnie zauważyć, że ten wątek bardzo dobrze żarł... aż do momentu pojawienia się rymów :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Szkoda gadać. Wystarczy przejżeć ten wątek. Jak miał wyniki, to się wszyscy spuszczali jaki to jest za***isty. Jak się rozpierdolił, to nagle stał się Nieodpowiedzialnym głupkiem.Masakra. Polacy potrafią kibicować tylko zwycięzcom :wallbash:
-
F1, Rajdy i Motorsport
No wiesz. Kwestia gustu. Ja od lat kibicuję Ferrari Do tego z ciekawością będę obserwował jak sobie radzi Vitek i najprawdopodobniej Bruno Senna. Nie można zapominać, że Pietrovowi też bardzo dobrze poszło na testach.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robi to, co kocha. Ma na to zgodę swojego teamu. Zdaje sobie sprawę z ryzyka jakie za sobą niosą sporty motorowe. To gdzie tu jest głupota?Tym bardziej, że już nie raz Robert podkreślał, że rajdy kręcą go dużo bardziej niż F1 :gwizdanie: prawda jest niestety taka, ze w tym momencie - poczatek sezonu- udział w takim rajdzie był lekkomyslnościa ze strony Roberta. Robi to co kocha - ok, ale dla niego i jego sukces w tym sezonie pracowała ponad 100 ludzi !! a co z kibicami i fanami, którzy nie mogli doczekac sie juz na poczatek sezonu?? szczerze - nieźle się dziś wkurzyłem - na to że zdecydował się wystartować w takim rajdzie. Nie wiem jak Ty, ale ja mimo wszystko nie mogę sie doczekać pierwszego wyścigu. Przykro mi, że bez Roberta, ale to nadal jest ta sama F1.A Ty, skoro tak się wkurzyłeś, to napisz do Kubicy co czujesz i jako jego kibic wypraszasz sobie, żeby brał udział w Rajdach. Prawda jest taka, że Robert spełnia się w tym, co robi i nic nikomu do tego. Jak się komuś nie podoba, nie musi mu kibicować. A pisząc ile tam osób pracowało na jego sukces, to chyba zapominasz, że team wyrażając zgodę zdawał sobie sprawę z ryzyka. Jeśli napiszesz o nieodpowiedzialności zespołu, który wyrażał zgodę na takie straty, to się zgadzam...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robi to, co kocha. Ma na to zgodę swojego teamu. Zdaje sobie sprawę z ryzyka jakie za sobą niosą sporty motorowe. To gdzie tu jest głupota?Tym bardziej, że już nie raz Robert podkreślał, że rajdy kręcą go dużo bardziej niż F1 :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Za całokształt może tak, ale za jego głupotę już niezbyt. Głupotę?Dżizas. No comments :wallbash:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dajcie spokój tym spekulacjom. Massa też miał stracić oko i też miał już kończyć karierę i proszę... Póki co czekajmy na oficjalne informacje i nie siejmy zamętu.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Trzeba spokojnie czekać. Na razie nie ma żadnej oficjalnej wiadomości, poza tym, że Robert jest właśnie operowany. Cała reszta newsów to tylko mniej lub bardziej wiarygodne spekulacje. Oczywiście życzę Robertowi, aby wszystko skończyło się tyko na strachu. Oby wrócił do F1 i dalej dostarczał nam wielkich emocji, jak to zwykł robić. Póki co, szybkiego powrotu do zdrowia