Treść opublikowana przez pawelwor
-
Wymiana osuszacza klimy- co ile?
Strasznie drogo sobie liczą za dławik... Tutaj o wiele taniej: http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/c/Audi/307
-
Naprawa klimatyzacji
http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/
-
Wymina szyby przedniej
Ciężko Cię zrozumieć...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Co do przekłamania to licznik jest poprawnie zakodowany na benzynę? Spalanie odnosi się również do zakodowania, jeśli jest złe to będzie źle pokazywać. Poza tym po włożeniu licznika przez jakiś czas może błędnie wskazywać spalanie, tak było u mnie, ale w końcu się unormowało samo. Co do reszty pytaj tych, co mają przedlifta. Pamiętaj też, że nie można wkładać wsadów z licznika po I lifcie do przedlifta, itp
-
Ozonowanie
A u mnie dzięki ozonowaniu pozbyłem się zapachu papierosów z foteli, z tym że używałem bardzo wydajnego ozonatora z 6 razy w odstępach kilkudniowych
-
[B5 AFN] Czy był tylko jeden rodzaj sprężarki?
Podpowiedzcie mi jeszcze, czy skraplacze różniły się czymś szczególnym z 97 a 98 i później? Zauważyłem, że te pierwsze nie mają wcięcia na zamek maski na górze po środku, 98 ma to. To jest bez znaczenia, czy muszę to uwzględnić przy kupnie?
-
[B5 AFN] Czy był tylko jeden rodzaj sprężarki?
Kupował ktoś z laser-sinex regenerowaną sprężarkę? Porządnie robią tą regenerację? W linku poniżej napisali, że sprężarka jest do 1997 roku, jaka więc powinna być sprężarka w 1998, bo to przeczy temu co napisał kuba84? http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/p/Regenerowany-Kompresor-Sprezarka-do-AUDI-A4-ZEXEL-DIESEL-KIKI-DCW17D-Autoklimatyzacja-Wentylacja/790
-
[ALL B5] Naprawa kompresora klimatyzacji ZEXEL
Kupował ktoś od nich regenerowaną sprężarkę? Porządnie robią tą regenerację? W linku poniżej napisali, że sprężarka jest do 1997 roku, jaka więc powinna być sprężarka w 1998? Podobno w TDI B5 był montowany tylko jeden rodzaj przez cały okres produkcji? http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/p/Regenerowany-Kompresor-Sprezarka-do-AUDI-A4-ZEXEL-DIESEL-KIKI-DCW17D-Autoklimatyzacja-Wentylacja/790
-
[ALL] Odwieczny problem obniżenie zawieszenia
To może ktoś z B5 quattro się wypowie i pokaże jakie weiteci trzeba założyć i amory, aby siadł tak ładnie? :-)
-
Stukot zawieszenia....hyba
Układ wydechowy może też walić.
-
Mechanizm lusterka A4 i A3 taki sam?
Dokładnie o to, dziękuję
-
Mechanizm lusterka A4 i A3 taki sam?
Tak dla pewnosci, caly mechanizm lacznie z elementami elektrycznymi jest taki sam po obu stronach?
-
Mechanizm lusterka A4 i A3 taki sam?
Orientuje się ktoś, czy mechanizm lusterka (konkretnie lewa strona, elektrycznie sterowane) jest taki sam w A4 b5 i A3 8L?
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
Jeśli te zimmermanny (288mm) nie pokrzywią się tak jak tarcze ferodo z klockami ferodods, to bardzo proszę o cenę i najpewniej je wezmę I jeśli posiadasz to jeszcze końcówki drążka febi
-
[B5 AFN] Czy był tylko jeden rodzaj sprężarki?
Super, jeszcze jakby ktoś tak dobry był i podał numery tej sprężarki, te z grupy vag i "sklepowe".
-
[B5 AFN] Czy był tylko jeden rodzaj sprężarki?
Jak w temacie, muszę ją wymienić, a przydała by się informacja przed kupnem czy montowali więcej niż jeden rodzaj sprężarki. Przydałyby się jeszcze numery, tak żeby mógł kupić jakiegoś zamiennika, czy coś
-
[ALL B5] Wymiana nagrzewniczki ciepłego powietrza
Żeby nagrzewnicę wyczyścić musiałbyś wyjąc całą obudowę parownika, innego sposobu nie widzę, jeśli chcesz to zrobić porządnie. Od siebie dodam, że śmierdzieć mogą też wszystkie uszczelki piankowe (są głównie na klapkach) i może nawet gumowa, która jest wokół parownika. Tak było przynajmniej u mnie i musiałem je usunąć.
-
[ALL] Dziwne chlupotanie/przelewanie wody
Sprawdź czy nie słychać chlubotania przy podszybiu na prawo od akumulatora (stojąc przodem do szyby czołowej), czyli w nagrzewnicy, która może po prostu zakamieniona jest.
-
[B5 ADR] Dorobienie klucza z immo - TYLKO w ASO???
Co do UK-NSI, ja nie wiedziałem jaki kabel go ruszy i pojechałem na wyciągnięcie do jakiegoś magika-elektryka, który wyciągnął licznik i jakoś tam sobie z nim poradził
-
[B5 ADR] Dorobienie klucza z immo - TYLKO w ASO???
jest logo ja mam No to się pomyliłem, w moich zwykłych bez fisa i dodatkowych zegarów z '98 nie było
-
[B5 ADR] Dorobienie klucza z immo - TYLKO w ASO???
W UK-NSI nie było logo, jeśli chcesz mieć pewność to wyjmij zegary i sprawdź na odwrocie.
-
[B5 ADR] Dorobienie klucza z immo - TYLKO w ASO???
Krogoolec, zanim kupisz kabel napisz proszę jaki masz licznik w swoim aucie, UK-NSI czy VDO? To ważne, bo jeśli UK-NSI to kabelkiem z allegro pinu nie wyciągniesz
-
[B5 AFN] Dziwne 'cykanie' z lewej strony - przekaźniki ?
Nie, nie o to, bo silnik ma już temperaturę. I jak już wspomniałem to się dzieje przy wyższych obrotach i jest to bardzo wyraźnie słyszalne, czyt. głośno.[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 22:21_________________________________________________up
-
[B5 AFN] Dziwne 'cykanie' z lewej strony - przekaźniki ?
maciejas002, czy rozwiązałeś problem? U mnie również pojawiło się cykanie, gdzieś z okolic przekaźników, z tym że u mnie cyka, kiedy daje mocniej gazu i czasem kiedy z wyższych obrotów hamuję silnikiem. Wyłączałem radio, klimę, i nadal było to cykanie. Za co się zabrać??