Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Strasznie drogo sobie liczą za dławik... Tutaj o wiele taniej: http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/c/Audi/307
  2. http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/
  3. Ciężko Cię zrozumieć...
  4. Nie
  5. Co do przekłamania to licznik jest poprawnie zakodowany na benzynę? Spalanie odnosi się również do zakodowania, jeśli jest złe to będzie źle pokazywać. Poza tym po włożeniu licznika przez jakiś czas może błędnie wskazywać spalanie, tak było u mnie, ale w końcu się unormowało samo. Co do reszty pytaj tych, co mają przedlifta. Pamiętaj też, że nie można wkładać wsadów z licznika po I lifcie do przedlifta, itp
  6. pawelwor odpowiedział(a) na Onkel temat w Nadwozie i Wnętrze
    A u mnie dzięki ozonowaniu pozbyłem się zapachu papierosów z foteli, z tym że używałem bardzo wydajnego ozonatora z 6 razy w odstępach kilkudniowych
  7. Podpowiedzcie mi jeszcze, czy skraplacze różniły się czymś szczególnym z 97 a 98 i później? Zauważyłem, że te pierwsze nie mają wcięcia na zamek maski na górze po środku, 98 ma to. To jest bez znaczenia, czy muszę to uwzględnić przy kupnie?
  8. Kupował ktoś z laser-sinex regenerowaną sprężarkę? Porządnie robią tą regenerację? W linku poniżej napisali, że sprężarka jest do 1997 roku, jaka więc powinna być sprężarka w 1998, bo to przeczy temu co napisał kuba84? http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/p/Regenerowany-Kompresor-Sprezarka-do-AUDI-A4-ZEXEL-DIESEL-KIKI-DCW17D-Autoklimatyzacja-Wentylacja/790
  9. Kupował ktoś od nich regenerowaną sprężarkę? Porządnie robią tą regenerację? W linku poniżej napisali, że sprężarka jest do 1997 roku, jaka więc powinna być sprężarka w 1998? Podobno w TDI B5 był montowany tylko jeden rodzaj przez cały okres produkcji? http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/p/Regenerowany-Kompresor-Sprezarka-do-AUDI-A4-ZEXEL-DIESEL-KIKI-DCW17D-Autoklimatyzacja-Wentylacja/790
  10. To może ktoś z B5 quattro się wypowie i pokaże jakie weiteci trzeba założyć i amory, aby siadł tak ładnie? :-)
  11. Układ wydechowy może też walić.
  12. Dokładnie o to, dziękuję
  13. Tak dla pewnosci, caly mechanizm lacznie z elementami elektrycznymi jest taki sam po obu stronach?
  14. Orientuje się ktoś, czy mechanizm lusterka (konkretnie lewa strona, elektrycznie sterowane) jest taki sam w A4 b5 i A3 8L?
  15. Jeśli te zimmermanny (288mm) nie pokrzywią się tak jak tarcze ferodo z klockami ferodods, to bardzo proszę o cenę i najpewniej je wezmę I jeśli posiadasz to jeszcze końcówki drążka febi
  16. Super, jeszcze jakby ktoś tak dobry był i podał numery tej sprężarki, te z grupy vag i "sklepowe".
  17. Jak w temacie, muszę ją wymienić, a przydała by się informacja przed kupnem czy montowali więcej niż jeden rodzaj sprężarki. Przydałyby się jeszcze numery, tak żeby mógł kupić jakiegoś zamiennika, czy coś
  18. Żeby nagrzewnicę wyczyścić musiałbyś wyjąc całą obudowę parownika, innego sposobu nie widzę, jeśli chcesz to zrobić porządnie. Od siebie dodam, że śmierdzieć mogą też wszystkie uszczelki piankowe (są głównie na klapkach) i może nawet gumowa, która jest wokół parownika. Tak było przynajmniej u mnie i musiałem je usunąć.
  19. Sprawdź czy nie słychać chlubotania przy podszybiu na prawo od akumulatora (stojąc przodem do szyby czołowej), czyli w nagrzewnicy, która może po prostu zakamieniona jest.
  20. Co do UK-NSI, ja nie wiedziałem jaki kabel go ruszy i pojechałem na wyciągnięcie do jakiegoś magika-elektryka, który wyciągnął licznik i jakoś tam sobie z nim poradził
  21. jest logo ja mam No to się pomyliłem, w moich zwykłych bez fisa i dodatkowych zegarów z '98 nie było
  22. W UK-NSI nie było logo, jeśli chcesz mieć pewność to wyjmij zegary i sprawdź na odwrocie.
  23. Krogoolec, zanim kupisz kabel napisz proszę jaki masz licznik w swoim aucie, UK-NSI czy VDO? To ważne, bo jeśli UK-NSI to kabelkiem z allegro pinu nie wyciągniesz
  24. Nie, nie o to, bo silnik ma już temperaturę. I jak już wspomniałem to się dzieje przy wyższych obrotach i jest to bardzo wyraźnie słyszalne, czyt. głośno.[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 22:21_________________________________________________up
  25. maciejas002, czy rozwiązałeś problem? U mnie również pojawiło się cykanie, gdzieś z okolic przekaźników, z tym że u mnie cyka, kiedy daje mocniej gazu i czasem kiedy z wyższych obrotów hamuję silnikiem. Wyłączałem radio, klimę, i nadal było to cykanie. Za co się zabrać??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.