Treść opublikowana przez pawelwor
-
jak uratować ścierającą się kierownice ?
Dałem link do jednej z polecanych firm, które obszywają kierownice, ma ją forumowicz. Najlepiej zadzwoń i zapytaj się o koszta, zapytają jaki typ kierownicy masz, jak chciałbyś obszyć (perforowana, gładka czy mieszana) i ustalą termin. Demontujesz kierownicę i wysyłasz im do obszycia (bez puduchy oczywiście). Dev mnie ubiegł
-
jak uratować ścierającą się kierownice ?
Dać do obszycia ;-) http://www.bmcustoms.pl/
-
Konsola przedlift na polift
No tak nie do końca tylko przepiąć kilka kabelków! To co napisałeś TOM3K dotyczy tylko I lift -> II lift. W przedlifcie jest inaczej, klapa obiegu zamkniętego jest sterowana podciśnieniowo, a w I lifcie i II lifcie silniczkiem elektrycznym. Ponadto inne jest sterowanie sprężarką klimatyzacji. Do tego dochodziło jeszcze kilka innych problemów, już nie pamiętam jakich... Ogólnie jeśli chce się przejść z przedlifta na II lift i wszystko ma działać to wypadałoby wymienić całą obudowę nagrzewnicy i wtedy dochodzi jeszcze dużo lutowania kabelków...
-
[UPDATE 2]Pomoc w rozkodowaniu zdjęć z opisanymi problemami
Tak, to jest syrena alarmu i jest jeszcze sterownik. Skoro masz instalację fabryczną, to może ten sterownik jeszcze się uchował. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/247437-alarm-montaz-ori-instalacji-alarmu/ Ten temat powinien rozwiać Twoje wątpliwości
-
[UPDATE 2]Pomoc w rozkodowaniu zdjęć z opisanymi problemami
Czujniki występują tylko z alarmem. Albo był alarm, albo dołożył osłony słupków z tym ustrojstwem. Sprawdź czy masz syrenę w lewym boczku bagażnika. Jest schowana, ale jak otworzysz lewy schowek w boczku i zajrzysz tam w stronę przodu i trochę do góry to może ją dojrzysz. Zresztą powinieneś mieć też przycisk w osłonie słupka B (II lift) albo na konsoli środkowej (przed lift) od alarmu
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
http://chomikuj.pl/pawelwor/a4-klub.pl/podlaczenie+przeciwmglowch+pod+ori+przekaznik,5248338752.jpg Uaktualniłem schemat o brakujące informacje. Najważniejsza nowość, to to że nie trzeba rozbierać już kolumny kierownicy.
-
Dolne listwy drzwiowe
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/335696-listwy-progowe-dolne-tani-komplet-z-allegro/?hl=listwy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podobno gdzieś w stronę Jakubowic Konińskich albo w Jakubowicach Konińskich jest jakiś dobry lakiernik, ale ja z jego usług nie miałem okazji korzystać.
-
Dołożenie drugiego światła w podsufitce
Hie Hie za dokładaniem gratów z polifta, które pasują, nie jesteś, ale za robieniem wiochy z autka już tak...
-
Fotele kubełkowe do s4 b5
Na tym forum znajdziesz o wiele więcej przydatnych informacji do tego co robisz http://sportaudi.pl/index.php
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Możesz próbować w intercarsie lub u niedziałka, ale co ori to ori, bo już nie raz jakieś zamienniki plastikowe nie pasowały jak trzeba.
-
Nadkola poliftowe do przedlifta? Podejdą?
Będą pasować.
-
Tunel środkowy
Chyba nigdy nie otwierałeś tego "schowka na kasety" - to są uchwyty na napoje. Przed II liftem raczej nic sensownego tam nie włożysz, po II lifcie w tym miejscu jest zapalniczka i wnęka na drobiazgi/sterowanie navi w zegarach. Ramkę zamaluj brązowym markerem/farbą, albo wymień na całą
-
woda w ukladzie ogrzewania i przewietrzania
Jesteś pewien, że przez nawiew? Zazwyczaj, jeśli woda stoi w tym miejscu to przyczyną jest "nieszczelna" podstawka filtra przeciwpyłowego przy podszybiu.
-
[UPDATE 2]Pomoc w rozkodowaniu zdjęć z opisanymi problemami
To nie są oryginalne wtyki, tak jak ta cała wiązka i te gniazda bezpieczników do których idą zielone przewody, czy co to jest. Może coś związanego z audio
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
Odtłuszczałem zmywaczem do hamulców (tylko to miałem pod ręką) i tylko fragment gdzie miałem przykleić, więc zmyło wszystko co było, włącznie z kosmetykami użytymi na to miejsce, więc zrobiło się trochę jaśniejsze. Po oderwaniu przetarłem meguiarsem i nie było śladu.
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
Jeśli dobrze odtłuścisz obie powierzchnie to nie ma prawa puścić klej. W swoim przed sprzedażą miałem problem z oderwaniem tego, a rzepy kupiłem w leroy merlin na metry
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To bardziej jak podświetlenie przestrzeni za samochodem
-
A4 S4 RS4 jakie różnice karoseri ?
No nie do końca, bo oba nadkola przednie mają w S4 kratki do wentylacji. Mocowania (otwory na śrubki) takie same.
-
Czujnik parkowania ori czy zamiennik?
Szybkie pytanko do tych co wymieniali. Jak sobie radzą zamienniki czujników parkowania do B5, dają radę, czy lepiej iść w ori?
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Mógłbyś mnie oświecić w którym audi siedzi ZF 6HP?
-
podsufitka
Jeśli chcesz części to pytaj pauel'a z parczewa czy ma podsufitki w fajnym stanie (bo raczej tego nikt Ci nie wyśle), jeśli chodzi o wymianę to pytaj witka1234 (on mieszka koło bogdanki, więc też nie jest tak blisko), chociaż nie wiem czy akurat on ma cierpliwość do tych rzeczy Chociaż wymiana podsufitki to dosyć prosta sprawa, byleby nie połamać osłon plastikowych
-
podsufitka
Szybciej i taniej będzie wymienić na jakąś używaną
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
Zerknij sobie jak SpalaczBenzyny robił formę pod chłodzenie hamulców. Tak samo możesz zrobić sobie kierownicę powietrza do ic'ka http://www.spalacz.pl/uklad-chlodzenia-hamulcow-audi-a4-b8
-
Listwy progowe dolne - tani komplet z allegro
Na allegro zauważyłem komplety listew progowych dolnych w cenie ok 200zł. Czy ktoś kupował taki komplet i może napisać jak z ich jakością, czy jest sens kupować? http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-01-listwy-listwa-dolne-drzwi-boczne-i5645418560.html http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-01-lift-listwy-dolne-dol-4-szt-kpl-i5314309957.html Poważnie nikt nic? Z tego co widzę to schodzą jak ciepłe bułeczki...