Treść opublikowana przez pawelwor
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Marasowi chodzi o MOP Markuszów - jest po jednym w każdą stronę. MOP jest tutaj: http://mapa.targeo.pl/Punkt_1,20,22.2479400,51.3893200?l=01ac0cd3bc8161d7 Od niego jadąc niecałe 3km w stronę Lublina jest węzeł Nałęczów, na którym można sobie zawracać. Od niego jadąc ok 10km w stronę Warszawy jest węzeł Kurów wschód (czy jakoś tak), na którym można zrobić to samo.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Najpierw niech deklaruje sie kto będzie na pewno, żeby wiedzieć ile osób byloby
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to pisać czy czwartek, czy inny termin i gdzie pasuje. Dla mnie bez różnicy, byłbym na pewno, jeśli do soboty.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kowi, jesteś pewien, że pod bidą byłoby wystarczająco miejsca?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mnie pasuje każdy termin, jeśli na tygodniu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Do soboty jestem w lbn, a później dopiero 25-go jakby co
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To zbierz ludzi:wink:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie wyglądają, bo ich nie ma
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Trzeba inny zalozyc, co kazdy by zobaczyl zbierac sie, bo w koncu samochod umylem...
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Jesteś pewien, że to auto przed liftem Twoje podłączenie pasuje idealnie do I liftu, chyba, że ktoś już wcześniej coś tu grzebał... Te tunele najlepiej wymienić (oba)..
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak się zbierze trochę ludzi to i ja mógłbym wpaść, jeśli byłoby to w weekend ---------- Post dopisany 03-10-2013 at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 17:04 ---------- ....czyli temat umarł
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Wszystko plug&play miales, czy byly jakies problemy? Masz kogos od kogo dostalbym taki piecyk?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Fajna fura, ale wstrętnie wyglądają tylne koła z tym naciągiem
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Jak bardzo wystaje? Szczeline widze, wiec chyba jest juz na maksa wcisnieta?
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierowcę srebrnej A4 B6 nr rej LRY 26MN, która stała dzisiaj po 17 pod carrefourem w Mińsku Mazowieckim (czy Stojadłach). Chwilę czekałem, żeby zagadać, ale chyba były dłuższe zakupy ;-)
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
dzisiaj sprawdzone Lublin - Mińsk mazowiecki (140km) średnie spalanie 8,5 A mówią, że nie możliwe... Fakt, że jechałem do roboty, a bardzo mi się nie chciało i 120 nie przekraczałem:decayed:
-
A4 B5 by Witek
Progi w kolor walnąłeś? Poka jak to wygląda z zewnątrz, a nie takie ch foty wrzuciłeś
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Odradzam pokrowce "na zewnątrz", jeśli taki właśnie chcesz mu kupić Na 95% będzie miał przetarty lakier w kilku miejscach, naczytałem się i naoglądałem o tym, bo sam chciałem do swojego...
-
ALARM - montaż ori instalacji alarmu
a ta maź to zapewne żywica jakaś, stosowana jak był puknięty samochód Miałem tak w poprzednim:decayed:
-
ALARM - montaż ori instalacji alarmu
Syrenę powinieneś zamontować w takim miejscu, żeby tak łatwo jej się nie dało odłączyć. W oryginale jest ona w lewym boczku, zakryta subwooferem, jest tam odpowiednie miejsce dla niej (avant)
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
I tak czasem potrafie gdzies przytrzec w lbn, wiec gleby nie bedzie ta ekspresowke na lublin sprawdzalem do 270, ale tylko przez chwile, bo sie wlasnie balem, za bardzo rzucalo...
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
Zdjęcia podobno zawsze kłamią Choć zadbana w środku, nie licząc kilku połamanych plastików (w tym ja osobiście załatwiłem 3 słupki czarne ) Co do przebiegu to ch.. go wie czy to realny czy nie. Na pewno w 2011 miał 93000, od 2009 w kraju, jakieś tam dokumenty mam z robionymi przeglądami, ale w tym kraju nic nie jest pewne Ważne, że pod koniec 2011 miał duuży przegląd w sportmile. Jedyne co możnaby na chwilę obecną zrobić w silniku to wymienić uszczelki, bo trochę zaczyna pocić się uszczelka pod lewym deklem i czasem czuć to w aucie jak sobie kapnie na kolektor. Dzisiaj trochę sobie na trasie przycisnąłem z mocniejszymi dohamowaniami i muszę stwierdzić, że klocki boscha są kiepskie po mocniejszym nagrzaniu się tarcz... Żałuję teraz, że nie wziąłem Ferodo DSP...
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
Tak, bo wcześniej był z rs'a "póki się nie połamał" Seria 321 zimmermann gładkie i klocki boscha
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
Pochwalę się póki jeszcze mam S4 z października 2001, szawajcar Prawie full opcja, Bose jest, ale był dołożony, stąd brak maskownic "bose" Sprzęgło i świece z rs4, wydech trochę uwolniony. Program na 327KM i 464Nm Ogólnie narzekać mogę tylko na seryjne hamulce, bo jeden komplet z przodu już spaliłem
-
A4 B5 by Witek
No nie wierze, w końcu pokazał