Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

verus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez verus

  1. Kumpel nakręcił Audi 80 1.9 TDI (1Z) 180.000 i też ma zero problemów. Kupił je z przebiegiem "oryginalnym" 190.000 więc pewnie już wtedy realnie miało przejechane z 300.000. Auto ma się całkiem dobrze, spokojnie dobije do 500.000 km I jak to mówią to se ne vrati :-)
  2. Dawniej auto służyło do jazdy, dziś służy do naprawiania.
  3. jak ustawiałem zbieżność to z ciekawości zapytałem gościa czy po obniżeniu auta trzeba ustawiać zbieżność, odpowiedział, że nie ale dobrze jest sprawdzić
  4. dziś wsadziłem kompletne zawieszenie standard z B7 do B6 i jest 1:1 to samo
  5. Czy zawiecha s-line -20mm z B7 Avant 2.0 TDI podejdzie 1:1 do B6 Avant 1.9 TDI ? Boberek gdzieś pisał, że zrobił taką zamianę ale przód mu wyżej stał Pytałem na priv jak to było z tą przeróbką ale cisza więc może ktoś z szerszego grona wie ?
  6. W ramach promocji nowego modelu samochodu, firma Audi poprosiła Yello o stworzenie muzyki do nowej reklamówki. Czy ktoś zna tę płytkę ? http://www.discogs.com/viewimages?release=1238149
  7. kiedy ? musi być ładnie a na razie jest, może niedziela przed południem ?
  8. Mam czas, sprzęt i ochotę Potrzebna tylko ostro odpicowana fura i dodatkowy kierowca a cos wiecej.......[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 04:41_________________________________________________wstawac śpiochy budzimy sie do życia !!!!
  9. Witam Jest ktoś chętny na profi sesję foto swojej A4 ?
  10. Nadszedł wreszcie czas podniesienia mojej czarnej, i znalazłem na eBay takie cos http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B6-8E-1-8T-S-Line-Fahrwerk-Stossdaempfer-Federn_W0QQitemZ180400858784QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item2a00baa6a0&_trksid=p3286.c0.m14 Teraz mam -40/50, tutaj standard -20. Pytanie, czy jak 1:1 wsadze takie zawieszenie i będzie wszystko ok ? Koła 235/45R17[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 19:42_________________________________________________up... sprężyny mają oznaczenia : niebieski, niebieski, niebieski, niebieski i zielony, zielony, niebieski czy wie ktoś może jak to odczytać ?
  11. Obniżone zawieszenie i felgi 18' czy 19' to masakra na naszych drogach, tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
  12. Moje MAXX TT wytrzymały ledwo dwa sezony Ale gumki są wielce ok
  13. Mam pytanie do znawców. W serwisie odczytano iż w moim aucie przekładnia ma nr. 8E1 422 054 EX. Auto to A4/S4 Avant 2003r. Szukam teraz nowej i znalazłem kilka ale o nr 8E1 422 XXX czyli z innym końcem ( 066T, 053EX ) Czym mogą się różnić te przekładnie ? Powiedziano mi, że takowe pasują bez problemu ale czy na pewno ?
  14. Cholera wie jak to jest do końca, jak prześledzi się aukcje na eBay i allegro to do A4 B6 można znaleźć kilkanaście różnych numeracji. Co przekładnia to inne numery a z wyglądu to samo.
  15. jak sobie z tym poradziles? podpinam się do pytania...
  16. Panowie, czy ktoś wie jaki jest kod przekładni do S4 z 2003r ?
  17. Mam podobny problem, sprawdzane już były wahacze ( na 100% ok ) wymieniłem całą półoś z przegubami na nówkę i dalej coś stuka przy max skręcie w prawo - głównie podczas manewrowania na parkingu i przy kołach skręconych na maxa. Mechanik obstawia przekładnię, gdzie ponoć wyczuwa jakiś luz ale nie chciałbym wymienić całej i zobaczyć zę stuki są dalej. Na kierownicy przy energicznym odbijaniu w lewo na postoju też czuć jakby luz + minimalne stuki. Ciekawe jest, że w zimie dolewam ok. 50ml na 2 miesiące do wspomagania - lekko się poci. Ale od marca do listopada susza. Gdzie szukać lekarstwa ? Może ktoś wie, gdzie w Krakowie - okolicach to rzetelnie sprawdzić ?
  18. verus odpowiedział(a) na wojtas78 temat w 1.9TDI
    jeśli tak, może to zależy od tego gdzie tankujesz ? gdyby było coś ewidentnie skopcone to kopciłby cały czas
  19. Dziura była na tyle duża, że sprężyna się odkształciła . Strzał był mocny ale na szczęscie nic nie poleciało ( opony nie liczę ) Symbol jaki widnieje na sprężynie to : WEITEC AU504VA/520. Na eBay.de jest tego zatrzęsienie, problem w tym, że numeracja jest trochę inna i niewiem, które to te właściwe http://fahrzeugteile.shop.ebay.de/items/_W0QQFahrzeugmarkeef5e18d6ZAudi1f4fd9QQModellreiheab163b70ZA4813QQ_dmptZAutoteileQ5fQ5AubehQc3Qb6rQQ_fromZR46?_nkw=weitec&_sacat=44143&_fromfsb=&_trksid=m270.l1313&_odkw=&_osacat=44143 Wszystko co znalazłem na ich temat : http://www.weitecshop.de/step_ajax.php jednak numeracja kończy się na 504.. i nawet niewiem czy to 30/50 czy 50-/50 Gdyby się ktoś lepiej orientował w temacie, będę wdzięczny za pomoc ( ...................................... ) w nawiasie jest ciąg ciężkich przekleństw na stan dróg w PL
  20. możesz podać namiary ?
  21. dużo info na ten temat jest tu http://www.a4-klub.pl/smf/b6_podwyzszenie_zawiechy-t7582.0.html
  22. Spalanie po chipie wzrasta nieznacznie przy normalnej jeździe jednak jest to niewielka różnica +/- 0.5-1l / 100km. Często się wydaje, że maleje własnie o taką ilość ale to zazwyczaj jest przekłamanie kompa. Przy jeździe ostrej - jak wyżej koledzy napisali.
  23. nad czym sie zastanawiać, cena bdb. zapytaj tylko o date produkcji co by zleżałych latami na magazynie nie kupić
  24. To zmieniam temat.. Przed wyjazdem muszę szybko zakupić nowe kapcie. Rozmiar 235/45/R17. Po oględzinach zostały mi na tapecie Pirelli Pzero i Dunlop SP9090. Obie znalazłem w tej samej cenie ~400zł. Teraz mam założone Dunlopy SP 9090 i złego słowa nie moegę o nich powiedzieć, poza tym, że zeszły w oczach Wacham się czy kupić takie same czy zmienić na Pirelli .. może będą lepsze ?[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 23:29 _________________________________________________up...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.