Treść opublikowana przez Doman13
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
1530 za końcówki drążków? chyba to zero za dużo. dzięki anyway
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
dobra dzięki za opinie, ze względu na cenę wezmę febi. Lemki dla mnie wydają się drogie Dzięki za wszystko
-
Spociki w Kielcach
słuchajcie, co myślicie na temat który poruszyłem na spocie. Chodzi o grupowy zakup składanych krzesełek tak by na spocie w plenerze nie stać tylko sobie spokojnie usiąść przy grillu przy składanym stoliku i jak człowiek zjeść kiełbasę w warunkach polowych. Możemy to zrobić tak że każdy kupi sobie krzesełko na tej samej aukcji a adres wysyłki ustalimy jeden u kogoś z nas i wtedy ten człowiek przywozi krzesełka na spot. I wszyscy mamy banany na twarzy. marcin gdzie to autko do obejrzenia stoi?
-
[B5 AHL] Dziwny hałas z układu kierowniczego
właśnie przerabiam ten defekt. wczoraj jak w końcu sprawdziłem co to tak skrzypi (trzeszczy) znalazłem luzy na końcówkach drążków. Także niedługo wymiana
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
febi są dobre? słyszałem różne umiarkowane opinie na temat wahaczy, czy to przekłada się na końcówki?
-
[ALL B5] Obieg wewnętrzny
nie jeżdzę do elektryków, jeżdzę do grzanka, naszego forumowego szamana. On zrobi to szybciej i nic przy okazji nie popsuje. Z tego co wiem to ten silniczek jest za nagrzewnicą i trzeba ją wyjąć by się do niego dostać. Nie wiem czy deski nie trzeba zdejmować...
-
[B5 1Z] Skrzypi przy kręceniu kierownicą
moje skrzypienie okazało się luzami na końcówkach drążka. Obydwie mam do wymiany
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
Witam dziś gruntownie zbadałem w końcu kwestię skrzypienia przy kręceniu kołami i okazało się że to obydwie końcówki skrzypią na sworzniu i mają lekkie luzy na tym sworzniu. Więc do wymiany są... teraz pytanie jakich szukać tak by były dobre?
-
[ALL B5] Obieg wewnętrzny
silniczek klapy padł. mam to samo i jestem umówiony na naprawę za 2 tygodnie
-
Spociki w Kielcach
17.30 pod realem na parkingu koło tego sklepu z dywanami.
-
[ALL B5] Zaczepy dywaników - prośba o fotkę
no to dzięki ostateczne, wszystko wiem można zamykać
-
Spociki w Kielcach
popatrzyłem na allegro i krzesełko z dostawą można mieć za 20 - 30 zł a stolik składany to w sumie mogę zrobić (lubię majsterkować). Ale na tego spota na pewno się nie wyrobię.
-
Spociki w Kielcach
koc to wożę w aucie zawsze, ale żaden stolik to do mnie nie wejdzie. Pomyślmy może wszyscy o takich składanych krzesełkach wędkarskich, kto wie gdzie to można kupić? Może są takie stoliki składane?
-
[ALL B6] Jak odnowić wytartę kierownicę po odebraniu z myjni ?
Tylko obszycie skórą Cie ratuje.
-
[ALL B5] Zaczepy dywaników - prośba o fotkę
dzieki chudineze ja mam jeden taki element który wpina się w to co wystaje z podłogi wnioskuję z twoich fotek że brakuje mi w tym konkretnym przypadku jednego elementu który ma kształt talerzyka i służy do zapinania dywanika.
-
[ALL B5] Czy zaślepka poduszki pasażera podejdzie od anglika ?
nie podejdzie, ma lekko inny kształt i napis po drugiej stronie
-
[B5 1Z] Silnik 1Z-opinie
jeżdżę 1Z problemów z silnikiem (0) trochę jest zmulony poniżej 2000 obrotów ale potem dostaje fajnego kopa. brakuje mu trochę dynamiki z sinika 138 koni (1Z to 90) ale na autostradzie pójdzie więcej niż w książce napisali ze chodzi (180km/h) tylko że wtedy ten silnik jest już głośny. Jazda 140 km/h jest komfortowa. ogólnie jestem zadowolony z tego silnika i czasami zapominam że tęskni mi się za dodatkowymi koniami. Więc potwierdzam opinię moderatora. Na moim silniku 250 tyś nie zrobiło wrażenia. Wrażenie jest tylko na wtryskach...
-
[ALL B5] Zaczepy dywaników - prośba o fotkę
Witam poszukuję zaczepów do dywaników tylko mam z tym problem. mianowicie nie wiem których zaczepów powinienem szukać. Patrzyłem w Etce ale te zaczepy są pokazane schematycznie i nie widać w nich różnicy. A naliczyłem co najmniej dwa rodzaje tych zaczepów. 1. 4A0 864 229 roczniki 95-97 2. 8A0 863 987 powyżej 97 Czy ktoś mógłby zrobić foty swoich zaczepów, tak bym mógł odróżnić jedne od drugich. Ja poszukuję takich zaczepów które są przykręcane do podłogi, a już raz kupiłem zaczepy które są wciskane. Nie chcę powtórzyć sytuacji i w końcu wiedzieć jak wygląda to czego szukam.
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
prezes wie co pisze jak przechodziłem pierwszym telefonem to najpierw miałem kartę play a dopiero potem era umilkła. Z drugim telefonem to era mi koszmar zrobiła. Trzy razy przenosiłem nr i dopiero za czwartym razem dało radę. jakieś szkolenia im zrobili jak umilić życie odchodzącym z ery...
-
[B5 1Z] Wiatrak chłodnicy
silnik 1Z wolniej się nagrzewa (ok 10 min jazdy w zimę). Lato ok. 6-8 minut. ten typ tak ma
-
[B5 1Z] Wiatrak chłodnicy
Zgadza się w A80 B4 z silnikiem 1Z z 94 r. wiska w Etce nie znalazłem. Ale w budzie B5 już jest.
-
[B5 1Z] Wiatrak chłodnicy
W silniku 1Z jest wiskoza (łożysko wiskotyczne) poczytaj o sposobie działania łożysk wiskotycznych i nie będziesz takich pytań zadawał. google -------------------------- właściwie to to jest metoda działania : "od razu po odpaleniu sie zalacza ale jak silnik nabiera temperatury to kreci sie coraz szybciej"
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
PLAY na plus: oferta bez ściemy, promocje, tanio (przeszedłem z ERY) PLAY na minus: zasięg (poza miastami marność), jakość rozmów: komórka na stacjonarny - OK, komórka na komórkę - niska
-
[ALL B6] Skrzypienie szyby od strony kierowcy
nie wiem czy b6 i b5 ma taką sama ramkę szyby ale co tam... ostatnio w moich drzwiach od kierowcy zamieszkał świerszcz. Jak jadę po wybojach to budzi się do życia... Zasypia jak minimalnie obniżę szybę, także wiem że to szyba trzeszczy. Czy tam jest jakaś regulacja podnoszenia, choćby minimalna? Bo jakby była to bym tą szybę podniósł i powinny przestać trzeszczeć.
-
[B5 1Z] Skrzypi przy kręceniu kierownicą
czy to na pewno guma? gadałem z mechanikami o tych skrzypieniach, które i sam posiadam od czasu do czasu, i oni twierdzą że może to być. 1. łożysko na górze kolumny kierowniczej 2. końcówka drążka 3. jakieś tajemnicze gumy w kolumnie kierownicy Mnie skrzypi z zewnątrz i obstawiam na drążek. Niedługo wstrzyknę mu smaru i zacznę zbierać na nowe.