Treść opublikowana przez Doman13
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
Sprinter to był nasz zagraniczny oddział i nie mogliśmy dla nas samych wystawiać dużej faktury. Poszedł po kosztach. Woda na nim wyglądała niesamowicie.
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
nie musisz wybierać się do Krakowa na klejenie, można załatwić to w Kielcach. Cenę podam jak pomierzę dach A4 kombi. W końcu ma być po rabatach klubowych. -------------------------------------------- pomierzyłem dach i wyszło mi ze sam materiał na oklejenie dachu to jakieś 250 zł (folia lana wydrukowana na czarno twardym solwentem, który nigdy nie wyblaknie+laminowanie) (ta folia jest droga ale tylko z nią daję gwarancję że po dwu latach będzie ona dalej na dachu i będzie czarna oczywiście) plus powiedzmy 70 za samo oklejenie (po rabacie klubowym) normalna cena za takie oklejenie jest powyżej 100
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
edmondo ty chcesz czarny dach okleić jakimś innym kolorem? Muszę obejrzeć dach kombi pod kontem klejenia, pomierzyć i wtedy podam cenę. (obejrzę w sobotę) Ma być jakiś nadruk na tym dachu?
-
Zmiana koloru auta folią - reklama na samochodzie, gdzie i za ile ?
Panowie Ja oklejam auta i żeczywista cena za oklejenie autobusu to jest kwota 4-5 tyś. AUTOBUSU powtarzam. Ostatnio oklejałem Sprintera (tego największego) jakieś 80% powierzchni i wyszło za niego 3,5 tyś. (klient zagraniczny i nie marudził że drogo) (jak ktoś okleja to wie co to jest Sprinter...) Myślę że A4 kobmi można wykleić za jakieś 1000-1500.
-
[ALL B5] Problemy z klimatyzacją
jedź na spota i tam Ci zakodują i zvagują co chcesz
-
[ALL] Proszę o poradę przed wymianą zawieszenia
teraz złożyłem MS-y. Przejechałem na nich dopiero 3 tyś. i cisza....
-
[B5 AWT] Czy zużyte tylne amortyzatory mogą powodować, że auto nosi na boki ?
jak na takie sprawności amorków to nie jest z nimi źle, więc: Sprawdź tuleje metalowo-gumowe. Może one są tak rozbite że autem buja na rawo i lewo. Moje były lekko rozwulkanizowane a rzucało mnie na zakrętach ze ho ho. Po wymianie obu auto jest stabilne
-
[ALL] Proszę o poradę przed wymianą zawieszenia
Założyłem kiedyś wahacz HART-a. Było to 3 lata temu jak auto straciło zbieżność przez to ze padł górny przedni wahacz. byłem wtedy w trasie i podjechałem do mechanika żeby zbadał co się stało. I ten po zbadaniu mówi że wahacz do wymiany. Ten mi mówi że może mi włożyć wahacz Hart-a. Pytam się go czy na tym HARCIE dojadę do domu - jakieś 400 km. Ten na to ze zrobię na nim 10razy tyle. I powiem wam ze nie kłamał. Właśnie jestem po wymianie całej zawiechy i ten hart po przejechaniu 30 tyś jest dobry. trzymam go "w razie czego"
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja Ci obiecałem tylko o tym zapomniałem, niebawem wstawię... jedno wiem o tej gwarancji. Nie chcę jej sprawdzać. Jak na razie MS przejechały 3 tyś i jest cisza. A zaliczyłem kilka spoooorych dziur.
-
[B5 AFN] Kłopot z silnikiem - kręci, ale nie chce zapalić
TO się nazywa cięcie kosztów według Shell. Zbudowali stację z przeciekającymi zbiornikami. Przez nieszczelności wpadło trochę błota do zbiornika. Wystrzegajcie się tej stacji jak ognia. Ciekawe kiedy wpadną na to że im paliwo ucieka w ziemię?
-
[B5 AFN] Przy przejeździe przez ustąp słychać mocne uderzenie
jak miałem padnięty wahacz dolny na sworzniu (tzw. banan) to też miałem takie same objawy. Tłukł się wtedy na hopkach strasznie. Sprawdź od razu wahacze
-
[B5 ADP] Wytrzymałość poduszki silnika
jak poduszki nie były lemfordera to nie jest dziwne że padły po 4 miesiącach. Takie są opinie na forum.
-
[ALL B5] Pytanie o amortyzatory
amortyzator gazowy to w rzeczywistości olejowo-gazowy z przewagą gazu. Jest on sprawniejszy od swojego starszego brata olejowego (olejowo-gazowego z przewagą oleju). Gazowe z racji swojej sprawości są twardsze od olejowych i ja mogę coś o tym napisać bo czasami po moich bilsteinach tyłek mnie boli. Na starych oryginalnych, auto płynęło i było pięknie dopóki jeden nie wylał. Szukałem usilnie olejowych amorków ale takich po prostu do tych aut producent nie zaleca, więc są tylko tzw. gazowe (twarde) A niech ich szag trafi z ich zaleceniami. Człowiek chce trochę komfortu i nie chce wjeżdżać w zakręty 140km/h to mógłby sobie założyć olejowe i sobie dalej pływać. A tak to tyłek boli.
-
[B5 1Z] Czy da się tak łątwo dołożyć quattro ?
quatro to nie tylko skrzynia i napęd. to jest jeszcze zawieszenie tylne, wielowahaczowe oraz inne amortyzatory z tyłu i inne hamulce. tyle wiem bo siedziałem z kumplem pod jego Quattro AFN i różnice pod spodem są duuuuże
-
[ALL B5] Pytanie o amortyzatory
ciekaw jestem gdzie można w Polsce zakupić olejowe amorki do naszych A4. szukałem pół roku temu i były tylko gazowe...
-
[B5 AFN] Problem z uciekającym tyłem
sprawdź tuleje tylnej belki, jak one sa wybite to tył wyprzedza przód na zakrętach
-
[ALL B5] Problemy z klimatyzacją
elektryk Ci wymienił panel klimy, zakoduje go i sprzeda go następnemu, który przyjedzie z takim problemem. Ja też tak miałem, padł mi sterownik w zimę i nie puszczał ciepłego powietrza. Zjeździłem elektryków i każdy chciał mi sprzedać panel. Dopiero kolega szogun0 mi pomógł. Podał mi kod. Podpiąłem Vaga, wpisałem kod, zrobiłem basic settings i klima ożyła. Od tej pory co rok mi klimatronik pada i ja co rok go koduje i działa.
-
Spociki w Kielcach
jestem za borkowem tylko daj jakieś namiary na miejsce.
-
[B5 ALL] Wymiana wahaczy
Też bym wymienił sam jakby nie było poniżej zera na termometrze Ale cóż pech chciał ze zawiecha padła w zimie.
-
[B5 ALL] Wymiana wahaczy
dziwne. Ja jak wymieniałem komplet zawieszenia przód, to płaciłem za wahacze 550 (MS) a za wymianę 200. Zmień mechanika i przypilnuj tego nowego aby skręcał wahacze w ich pozycji roboczej, bo te barany z reguły coś gdzieś słyszały, ale tego nie robią jak się nie przyczepisz.
-
Spociki w Kielcach
niedziela 18 pod WTC i potem cedzyna. Jestem ZAAAAAAAA i będę
-
[B5 AJM] Przecierający się przewód - czy to ten konkretny ?
problem jest notoryczny dla przebiegów około 250 tyś. Jak mechanik twierdzi ze trzeba wymieniać to wymieniać jak najszybciej. Mnie też mechanik utwierdził w stanie moich przewodów i tym mi pewnie życie uratował... przewody z przodu trzymały się tylko na sznurkowym oplocie Aż strach pomyśleć... A lubię jeździć 140 po naszych dziurach. Wymiana przewodów tylko z podgrzaniem końcówek, bez odkręcania na gorąco można ukręcić metalowy przewód który idzie wprost do pompy. koszt przewodów - około 80 zł za 4 koszt wymiany przewodów, płynu hamulcowego i odpowietrzenia hamulców - 80 zł (ale po znajomości) ------- he he niedawno się dowiedziałem ze mechanik który mordował się z moimi przewodami użył ognia a potem zamrażania, bo na gorąco odkręcić się nie chciało, Dopiero zamrażanie zdało efekt.
-
[ALL B5] Czuć dziwne mrowienie na pedale sprzęgła
jak puszczałem to sprzęgło normalnie odbijało i nie drżało. drżało tylko jak je mocno wcisnąłem (do oporu) sprzęgło łapie wysoko ale zrobiłem mu test z ręcznym i na dwójce auto zgasło.
-
[ALL B5] Czuć dziwne mrowienie na pedale sprzęgła
Witam Przejechałem się dziś inną A4-ką i mam takie wrażenie że na pedał sprzęgła jest przenoszone delikatne drganie. Drganie odczuwalne jest w momencie wciśnięcia sprzęgła w podłogę. Wsiadłem potem do swojej i takiego drgania nie mam. Zaznaczam że jest to drganie bardzo delikatne i na pewno w zimowych buciorach bym go nie wyczuł. Co to może być? Czy ktoś tak miał? miałem nadzieję na kupno tamtej A4-ki ale się boję.
-
Spociki w Kielcach
A po co Ty tam jedziesz do tych angoli? Czas na zarabianie w funtach skończył się. Chyba