Treść opublikowana przez KOval81
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
No to właśnie chyba szymeniu mnie na nie namawiał Co do wyboru pomiędzy A4B8 a A6C6, to chyba teraz mając ponownie taki wybór wybrał bym zdecydowanie C6 3.0 tdi 240KM. Jak pojechałem po swoje A4, to powiem szczerze, że się nieco zawiodłem - jak dla mnie to auto jest ciasne jak cholera - wróciłem do domu e91, w której jest znacznie więcej miejsca niż w A4:wink: Oglądałeś to C6 i go nie wziąłeś To ja nie wiem czego ty szukałeś. Cichociemne musiało być - żona nie pozwoliła wziąć tego czerwoniaka:bag: Znając życie przyzwyczaiła by się, ale nie wiem, ile bym bez wytrzymał
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
stifii - ale odje...eś czarnucha:kox: Ja bym tylko te folie ujednolicił, bo teraz jak przedstawiciel handlowy wyglądał będziesz:naughty:
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
No to właśnie chyba szymeniu mnie na nie namawiał Co do wyboru pomiędzy A4B8 a A6C6, to chyba teraz mając ponownie taki wybór wybrał bym zdecydowanie C6 3.0 tdi 240KM. Jak pojechałem po swoje A4, to powiem szczerze, że się nieco zawiodłem - jak dla mnie to auto jest ciasne jak cholera - wróciłem do domu e91, w której jest znacznie więcej miejsca niż w A4:wink:
-
Polecane opony letnie
A czemu masz wyrzucać, przecież wg sprzedawców allegro są to nowe opony na 16 sezonów A poważnie, to mają prawie 5 i 6mm, wiec spokojnie sezon objeździsz bez wariacji.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Super autko i chyba nawet kiedyś miałem okazję korespondować przez A6klub z właścicielem . Jeśli się nie mylę to auto było z Wrocławia? Było pamiętam za.....ie zadbane i po zdaje się lakierowaniu całości? Gdyby nie to, że moja Pani nie lubi krzykliwych kolorów aut, to już bym dupola swojego nią woził Szerokości Marecki - niech się dobrze sprawuje:thumbup1:
-
Polecane opony letnie
Zauważysz na koleinach, jak pisze bej - między 225, a 235 jest już dość wyraźnie odczuwalna różnica:wink:
-
opony zimowe 225/55/16
To jest Kolego standardowy rozmiar kół w A6C6, a do B6 masz podany przez poprzednika - 205/55 R16:wink:
-
Polecane opony letnie
Bierz w ciemno Nokian ZG2 - super kleją na suchym, świetne na mokrym i ciche... Ewentualnie Nokian H Dla ciekawostki powiem, że już od dwóch zaufanych "gumiarzy" słyszałem opinie, że Nokian letni lubi pękać w rowkach bieżnika. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale obaj dobrzy znajomi, więc kłamać nie powinni.
-
BMW E91 318d
bo to zamknęli Ci od FWD, co bokami nie mogli latać soolek - nasze forum i tak jest mega tolerancyjne na inne marki, nie to co na BMW, że o A6 nie wspomnę
-
Felgi "Biedronki' 16' na czarno ?
Weź jeszcze pod uwagę (Autorze postu), że na sedanie te koła wyglądają na większe - avant jest bardziej masywny i wtedy już całkiem małe się wydają
-
Felgi "Biedronki' 16' na czarno ?
Te kółka w B6 wyglądają jak 15" - wiem, bo swoją na takich kupowałem. Jak je jeszcze pryśniesz na czarno, to będzie B6 wyglądała jak wodolot, albo ponton:decayed:
-
BMW E91 318d
Panowie - chyba się w końcu zgadamy i zrobi się jakiś BMW-fanclub na naszym forum:kox: Będziemy wymieniać doświadczenia:decayed: Od siebie życzę bezawaryjności i ogarniętego mechanika, bo ja mam z tą drugą kwestią lekki problem:kwasny: i muszę się ratować ASO. Do tego nawet jak kupisz totalnego golasa, to na każdym kroku, na większości części i usług będą ludzie dziwne stawki wołają
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jak się do biura komorniczego do roboty najmie:kox:
-
Spoty wrocławskie
Panowie - a ja mam następujące "sąsiedzkie" pytanie. Zna ktoś może, albo jeszcze lepiej dłubał swoje autko, auto ojca, matki, brata, babki u Adriana Dąbrowskiego - ADT-Tuning Chiptuning DPF/FAP OFF Wrocław TDI CDI HDI DTI DCI DID CDTI CRDI TDCI TDDI FSI TSI TFSI JTD Hamownia Podwoziowa Diagnostyka. Zamierzam się (może jeszcze przed zimą) udać na jakąś małą modyfikację i nie wiem, czy zawitać ponownie do ECU, czy do tegoż Pana. Różne opinie słyszałem, ale chciałem coś wiarygodnego się dowiedzieć.
-
Polecane opony letnie
Jeździłem na Vredesteinach w rozmiarze 225/40 R18 i nie powiem złego słowa na te opony: cichuteńkie, bardzo trwałe i świetnie klejące, zarówno na suchym, jak i mokrym. Co do GY Asymmetric 2 to zastanawiam się nad kupnem takich na kolejny sezon - same pozytywne oceny, nie spotkałem się z krytyką tej opony:thumbup1: Parada to opona torowo-bajerancka, ala Fast&Furious, a Toyo słyszałem, że po krótkim czasie staje się głośna, ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Kurna - fajna fucha robić na kręgielni:naughty:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
devon00 - to gdzie Ty urzędujesz, że Cię Bartek "przeprowadzał":naughty:?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Znaczy się pozytywnym szoku, czy wręcz odwrotnie, bo ja jak na razie nacieszyć się nie mogę mimo pewnych rzeczy, których mi brakuje:decayed: A cóż to zrobiłeś Audiusi?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
poświęcisz jedną sobotę i napewno byłbyś zadowolony a co do felg to o tych samych myślałem ale CH też wyglądają dobrze http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/64/7565/11360936/audi-s5-with-bbs-ck-20-2418.jpg A-rek - tylko na zdjęciu są BBS CK, a nie CH:wink:
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
Albo ktoś sobie autko modził, albo w pewnym okresie swojego żywota przygodę zaliczyło - oby ta pierwsza opcja była właściwa:wink: Co do niższego i twardszego zawieszenia to pewnie masz - tarcze mogą być większe, jeśli ktoś zmienił - pakiet S-Line nie różni się ich wielkością. Podsufitka jest czarna, czy jasna, bo na zdjęciach ciężko dojrzeć? Mam nadzieję, że będzie Ci to autko ładnie służyło - przebieg pewnie realny, bo szwagier ma ten sam motor i rocznik i ma ok. 330tyś. - niestety, przy tych przebiegach zaczyna już generować bardzo wysokie koszty PS Popraw sobie w opisie - kierownica multifunkcyjna, a nie multimedialna.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Podobnie w Niemczech - daleko nie trzeba szukać BMW i Mercedes są znacznie chętniej kupowane i traktowane jako nieco wyższa półka. Jak byłem w Niemczech po swoje auto to widziałem większość A4B8 oklejonych w firmowe barwy - ani jednej BMW, czy Merca.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Coś w tym jest - albo chłopina dorabia do pensji i w kiszeczce przemyca jakieś prochy, albo części do Audi:laughing2:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
:polew: ślimory jedne Ładnie to tak się nabijać z kolegi ? Zdjęć nie zrobiłem i nie ma za bardzo się czym chwalić - ot taki mało rzucający się w porównaniu do A4 paździerz:wink: Ogólnie wstyd zdjęcia pokazać, bo mi dekielki ukradli:grin: Jak zrobię, to na bank wrzucę do galeryji:wink: Chyba, że jakiś spocik machniom na lotnisku, to podjadę chętnie w wolnej chwili. Bartek - a Ciebie w Legnicy nie widać - wywiali Cie znów gdzieś w 3-świat?
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja nie zmieniłem i nie zmieniam, ostatniej zimy jeździłem na slikach letnich i dawały radę, abs działał na każdym skrzyżowaniu gorzej będzie jak niebiescy zaproszą na bok :/ Mam nadzieję, że do Legnicy na zakupy nie przyjeżdżasz, bo rodzinę wożę
-
Polecane opony letnie
Barumy podobno bardzo głośne się robią powyżej pewnych prędkości - Fuldy nie znam niestety:wink: