Treść opublikowana przez KOval81
-
[B6 AVF] Wykres z hamowni
adamoo ma u siebie coś w okolicach 420Nm, ale to nie po sofcie - raczej nie bardzo ten wynik :gwizdanie:
-
Ktoś chętny na kierownicę w carbonie ?
To nie dobra cena adaś zapomniał dodać, że z tego 99% idzie na cel charytatywny, czyli na kolejne mody w jego aucie
-
Polecane opony letnie
no ja na ten sezon zdecydowałem się na takie oponki - dziś zamówione bo za chwilę będą drożały same fajne opinie miały a do tego fajnie wyglądają http://www.8opon.pl/7773_235-40r18y-xl-sessanta.html Naprawdę dobry wybór - zaskoczy Cię pozytywnie pod mam nadzieję każdym względem [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 11:28_________________________________________________I cena również dobra Dla przykładu: http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?suchen=Ordern&cart_id=76140727.132.1783&ranzahl=4&Breite=235&Quer=40&Felge=18&Transport=P&dsco=132&sowigan=So&Ang_pro_Seite=10&weiter=50
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Piękna furka Orzeł - gratulacje - Wy się chyba z Patrox'em na bliźniaków robicie, bo jeden po drugim zaraz coś kupuje i modzi Kołka już lepiej zostaw te RS4 - te Oettingery że tak powiem "ni w pipę ni w oko" :gwizdanie: Szerokości i bezawaryjności życzę
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Nie mędrkuj mądralo, bo ja nadal ceny nie znam, a chcę poznać - może być na PW :gwizdanie:
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Nawet po odliczeniu VAt cena za te kółka nie jest całkiem całkiem
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
bajk - ile Cię wyniosły OZ'ki jeśli można spytać - szukam już od ciula czasu, ale nigdzie nie można znaleźć w 18" - co najwyżej 17" w kosmicznie niedorzecznej cenie Chyb, że zakładasz 5x114,3 na pływakach??
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Miodne aluski - ja bym takie do siebie wciągnął :kox: dawać, co to jest - Adaś pobudka :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
KONI FSD mają to do siebie, że dopasowują się twardością do stylu jazdy. Pro System takiej funkcji nie posiada - wszystko zależy co kto lubi. ja mam u siebie KONI Sport + H&R i nie narzekam - auto ładnie siedzi, świetnie się prowadzi, a amory można regulować (niestety po zdjęciu z auta). Zakładaj miron Pro System - będziesz miał spokój, bo jest kompletne i dobrze spasowane ze springami.
-
[ALL B6] Którą oponkę byście wybrali
Vredestein - bardzo trwałe,świetnie się kleją na suchym i mokrym i cichutkie jak anioleczki
-
5 urodziny klubu :)
Oby się dalej rozwijało jak należy to nasze "klubisko" i rzeczywiście podziękowania dla Wszystkich, którzy wkładają trud w trzymanie w ryzach ten cały element aspołeczny
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
Jak ktoś nie widzi różnicy między 205/55 R16" a 225/40 R18" to "ło matko z córką" - fantazja go ponosi :gwizdanie: Z całym szacunkiem, o wszystkich wyrażających się tak w tym i innych tematach, ale cały czas słychać: "zakładaj 17, a nie 16" - nie widać różnicy, zakładaj 18" a nie 17" - nie widać różnicy, zakładaj 19" a nie 18" - ni widać różnicy" - pieprzenie o szopenie, oczy otwórzcie Wygląda i spasowanie do budy B6/B7 to co innego niż komfort :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:20_________________________________________________Dla wyglądu proponuję 18 - to tak ode mnie (225/40) nie nadaje się na dziurawe drogi...
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
E60 jest niestety mało w M-pakiecie, tym bardziej kompletnym, a nie dokładanych poszczególnych elementach. Ogólnie, jak nie szukasz xd/xi, to BMW w RWD jest tańsze w zakupie niż A6C6. Wystarczy przejrzeć mobile, czy autoscout'a. Akurat jestem na czasie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja Ci dam z nor..............Brycie jeden Na spota już się chciało poczekać, tylko się uciekło po cichaczu :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jakie śruby do alufelg
Jeśli to oryginalne felgi, to masz gniazda kuliste (i takie łby musisz szukać przy śrubach), a gwint M14x1,5 jeśli dobrze pamiętam i długość 26-28mm.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejny zadowolony klient - paczuszka z 2 kompletami olejów i filtrów doszła do zamawiającego Tylko polecić kolejnym kupującym
-
[ALL B6] Wagi felg
Tych nie brałem pod uwagę przez wzgląd na cenę zakupu Co do Crono, to rzeczywiście gdzieś przekosiłem Jak szukasz lekkich felg, to zawsze możesz kupić coś z Japończyka na 5x114,3 i założyć na pływających śrubach - oni mają nieraz fajne felgi pod drift, czy inne cuda
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
Co do cen części poza ASO, to nie porównuję oczywiście do a4 B6 AVF, którym obecnie się poruszam, bo to raczej jest: 1. auto bezawaryjne 2. mega tanie w eksploatacji Chodzi mi właśnie o koszty orientacyjne - to co podałeś, ale widzę, że tragedii nie ma. Jeśli chodzi o porównanie z A6C6, to zdecydowanie bardziej podoba mi się e60 - wewnątrz również nie jest najgorsze, choć przyznać trzeba, że specyficzne RWD miałem okazję jeździć "kaszlakiem", a nie prawdziwym autem, ale wszystko jest do ogarnięcia. Bardziej mi chodzi o bezpieczeństwo RWD na śliskich nawierzchniach - moje auto służy również (albo przede wszystkim) oprócz dawania frajdy z jazdy, do wożenia rodzinki, więc patrzę na kwestie bezpieczeństwa. Quattro daje jednak jakieś poczucie większej pewności, chociaż ostatnio rozmawiałem z koleżką, który miał okazję jeździć e60 spory czas i mówił, że na mokrej drodze przy 120km/h ciachał takie zakręty, że aż sam się dziwił, że trzymało się jak na szynach. Mnie osobiście jakoś strasznie kusi e60 - patrzyłem też na e90, ale 5er nieco większy i przestronniejszy. Zdawaj relacje na bieżąco, jak się sprawuje autko. skovroon - dawaj brudasa swojego - nie czekaj na wiosnę....
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
dziadekblack - to teraz uświadamiaj wszystkich, którzy rozważają zakup jako kolejnego auta BMW, jak się jeździ w zimie, zakopuje, ślizga i jeździć nie daje :> Szczerze powiedziawszy rozważam na przyszły roczek również m.in. e61 530d, lub A6C6 i jakoś bardziej mnie to pierwsze pociąga Jak to jest z jakością wnętrza, cenami części poza ASO i ogólnie eksploatacją? skovroon - daj że w końcu fotki swojej, a nie się ociągasz... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Wagi felg
Jednymi z najlżejszych są OZ Ultraleggera / Altagerrita / Superleggera / Crono oraz Advan - to z bardziej dostępnych, ale na pewno nie tanich Dla przykładu - OZ Crono 18" - niecałe 8kg, RS 6 RONAL 18" - 13,6kg. Posprawdzaj sobie tutaj: www.wheelweights.net[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 19:21_________________________________________________Co do BBS, to do lekkich na pewno nie należą
-
[ALL] Jakie felgi
PS. Oznaczenia: 195 - prędkość max 45 - ciśnienie w oponie 15r - min promień skrętu samochodu chyba że coś przekręciłem Mam nadzieję, że to jedynie niesmaczny żart z twojej strony :gwizdanie:
-
[ALL] Dolphin grey : zdjecia
Jak znajdę jakieś sensowne foto swojego myszorka, to postaram się wrzucić Kolor paskudy, jak auto brudne, ale prześliczny po wosku - na wiosnę zrobię polerkę i jakiś kompleksowy zestaw i będzie dopiero koksik [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 20:28_________________________________________________ By koval81 at 2009-03-11 Dopatrzysz się tam ziarna?? :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
Tylko po co teraz zmieniać na BRD i jeździć bez korekty do usranej śmierci?? Może się kolega zdecyduje na przyjazd do Polski za 100lat i będzie się do tego czasu męczył? Ja tu nie widzę sensu - nazbieraj kasę, a nie będziesz gówna jakieś grzebał... Jak robić to już IC i BRD, a nie ciułać i czekać kiedy coś pieprznie - wątpię, czy to auto bez strojenia będzie lepiej jeździć niż ten obecny setup, jaki masz w aucie. Poczekaj aż Ci padnie stara.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak mieszkasz na Gojawiczyńskiej,a auto parkujesz,przed domem,na "kółku" no to mój "jeszcze" tam stoi ,o 22 wyjeżdżamy jedzcie na spota i częściej się spotykajcie w tym Nowym roku,oby było mniej awarii,tańsze paliwo,części i niech w końcu zrobią WAM :gwizdanie: te drogi,bo żeby dojechać z Piekar ,do Centrum,to slalom gigant trzeba robić i zmieniać pasy co chwila jeszcze raz najlepszego-oczywiście na Forum jestem cały czas,więc kontakt mamy,jakby co domjenick - na Gumińskiego - to nie Wy byliście w odwiedzinach u moich nowych sąsiadów? Twoja małżonka jeszcze chyba do mnie nawet przez przypadek zadzwoniła domofonem
-
Moja czarna bestia :) 17' :)
Fajny Leoś - sam się zastanawiałem nad Cuprą , ale ma wg mnie odrażający podle plastykowy środek Jedyna opcja, to ta z dużą nawigacje, bo maskuje jakoś ten szajs. Ogólnie bardzo ładne autko niech dobrze służy.