Treść opublikowana przez bin85
-
pół fis a pełen fis różnice liczników
Licznik z analogowym zegarkiem ma inny rozkład pinów we wtyczkach. Z dwóch liczników nie da się zrobić jednego bo niema tam czego przekładać - wszystkie wskaźniki są na jednej wspólnej płytce. Więc najlepiej będzie kupisz licznik z cyfrowym zegarkiem. Oczywiście świadomy jesteś tego że musisz dołożyć manetkę do sterownia fis oraz podłączyć kilka nowych kabelków, ponadto zakodować immobiliser.
-
Jaki płyn ?
Wlej po prostu oryginalny G12 jest to koncentrat w butelkach 1,5L
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Jak dobrze pamiętam to mata ma kilkanaście ohm czyli można by podłączyć żarówkę 10W np taka jak w lampce na podsufitce
-
Wymiana diody check engine, piny w zlaczach licznika
Jeżeli chcesz dostać się do diody to musisz zdjąć wskazówki i tarcze
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
W tej pierwszej RNS dokładany i przycięty klimatronik 1DIN
-
[ALL B7] Moduł świateł dziennych CLM02
Sam jestem ciekaw tego modułu bo miałem do czynienia z alarmem CAN tej firmy i niestety okazał się porażką. Z opisu działania wynikało by że moduł po przez magistralę CAN "zmusza" moduł centralnej elektryki do zasilania żarówek ze zmniejszoną mocą aby mieć funkcję DRL, jeżeli tak nie jest i musimy się wpiąć dodatkowo w obwód żarówki to cena tym bardziej jest zbyt wysoka bo takie moduły kosztują ok 50zł.
-
Czujnik parkowania spy 8led
Bzdura z tym stopem, odszukaj wiązkę ze sterownika czujników pewnie wpięli się gdzieś przy lampie i odepnij przewód który jest od stopu, albo zleć to firmie która montowała ze mają to poprawić
-
Akumulator , 10A ladowania, nie kreci rozrusznik
Jeżeli przy próbie odpalenie światła nie przygasają to znaczy że rozrusznik w ogóle nie pobiera prądu, do sprawdzenie zasilanie i sterownie rozrusznika jak i on sam.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
To wszytko powinna już pokazać pozycję możliwe że nie będzie to bardzo dokładnie bo do prawidłowych wskazań navi potrzebny jest jeszcze sygnał prędkości
-
Miska olejowa
Jeżeli miski są identyczne to smoka nie ruszaj, ale możesz go od razu wyczyścić
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no musisz miec diody uwalone innej opcji nie ma, albo przy lutowaniu cos popieprzyles... musze wyciągnąć i sprawdzić... tak się zastanawiam jaki jest objaw jak zapięte są tylko kable DATA i CLOCK a ENABLE nie... jak to będzie się zachowywać... może tu jest problem.. a może jednak diody... A pytałeś kiedyś o wyświetlanie Tagów MP3... takie coś znalazłem.. projekt stary ale może by zadziałał oczywiście tylko po starej komunikacji nie po CANie Displaying text in the dashboard's FIS Raczej coś z diodami w sumie jest ich 8 jak dobrze pamiętam, 2 rzędy po 4 i jeżeli któraś nie świeci to gaśnie cały rząd, albo uwaliło ich zasilanie.
-
Mrugające xenony ???
Ori Osram jest niemożliwością aby kosztował 120 zł, jeżeli jest naprawdę oryginalny to sprzedawca na pewno nie miał go z oficjalnej dystrybucji Osram
-
Co to jest za wentylator który jest połączony z obudową filtra powietrza
nie wiem jaki ma numer ale znalazłem jeszcze to
-
Ciągle świecąca kontrolka tankowania - dystrybutor jak wyłączyć
Zmieniasz kodowanie licznika odejmując wartość 01 na dwóch pierwszych pozycjach czyli jeżeli masz np kodowanie 05xxx to zmieniasz na 04xxx (wartość x pozostawiasz bez zmian) Tu masz wszytko opisane http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kodowanie-sterownik-audi-a4-b5-1995-2001-a-3614/
-
Co to jest za wentylator który jest połączony z obudową filtra powietrza
Przekaźnik nie jest przypadkiem w puszce ECU ?
-
Navigacja z Passata do b5 przedlift
No da się, może i nawet podpasuje ramka pod nieoryginalne radia 2 din, i po drugie to musiałbyś dopytać sprzedawce czy jest to wersja DX czy nonDX
-
Navigacja z Passata do b5 przedlift
Przecież ta navi nie będzie pasować bo front panel jest prostokątny, a w A4 jest w kształcie trapeza
-
Ciągle świecąca kontrolka tankowania - dystrybutor jak wyłączyć
Niestety ale kontrolki nie da się wyłączyć, jak to ma miejsce w przypadku informacji o zużytych klocka bo jest to opcja dodatkowa.
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
No w sumie się zgadza, zrozumiałem że elektronika jest przy silniczku w lusterku a nie szyby
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Jest to chyba jako całość z silnikiem od szyby ale może gdzieś na allegro znajdziesz sam moduł, ale dla pewności jeżeli masz możliwość to podmienił bym go i sprawdził. W module komfortu i centralnej elektryki niema żadnych błędów ?
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
To pan elektryk chyba nie do końca wie co mówi, zaraz wrzucę schemat lusterka, W pierwszej kolejności posprawdzałbym wszystkie połączenia ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- Poniżej schemat <br /><br /> Z5 - mata grzewcza V25 i V150 to silniczki regulacji i jak widzisz niema tam żadnej elektroniki są bezpośrednio wpięte do modułu przy siłowniku szyby Jak wspomniałem w pierwszej kolejności sprawdź czy masz przejście między wsuwkami od maty a wtyczką T16c pin 5 i 6
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
U mnie tak samo napięcia nie było, ale okazało się jak przyszły chłodniejsze dni że maty grzeją
-
Miska olejowa
No właśnie nie wiem czy zamiast blaszanej podejdzie alu, najlepiej jakby ktoś to jeszcze potwierdził
-
schematy mod haka i grzanie sprysków
Cześć, powinno pomóc <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Wasze przebiegi benzynowców
2004 silnik BFB ~ 240k km