Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    S8 ładnie pozamiatales nawet nie bylo co zbierac
  2. ładne TDI
  3. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Gratulacje za pozamiatanie S8 :twisted:
  4. Szewczenko7 odpowiedział(a) na slawek66 temat w Audi A4 B5
    Najlepsze rozwiazanie
  5. No to 115KM bylo :twisted:
  6. ogolnie ladny wozik felga musi byc 17''-18'' i bedzie postrach ulic
  7. zespol napedowy miodzio lampy z przodu jeszcze wymien na Valeo soczewka i bedzie super
  8. No nawet ładnie to wyglada ciekawe jak to smiga :twisted:
  9. ładna A4 z jedynym slusznym motorkiem :twisted:
  10. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ale pierwszym razem wygral i to sie liczy :twisted:
  11. Szewczenko7 odpowiedział(a) na slawek66 temat w Audi A4 B5
    Temat byl juz przerabiany... :twisted: ta poduszka ktora pokazal Tony, nie bedzie pasowac poniewaz ma inny wieloklin niz w naszych autach
  12. Po prostu masz wydart welur nic dziwnego w tym nie ma a po co chcesz to robic przeciez chyba jezdzisz z dywanikami co nie :twisted:
  13. Szewczenko7 odpowiedział(a) na slawek66 temat w Audi A4 B5
    Masz foto tej kierownicy
  14. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    4.2 V8 BITURBO chyba wszystko jasne Sorrki za OT
  15. No ładnie :twisted:
  16. Ale piszesz ze z opona 215 beda male koleczka co jest nie prawda a innych opon i tak na to nie zalozysz byloby to bez sensowne
  17. Jak napisal 5x112 i ET 35-45 beda pasowaly
  18. Bardzo ladnie sie prezentuje
  19. 170KM-180KM bedziesz mial
  20. Chetnych jest naprawde sporo :twisted:
  21. Poki nie zrobisz reszty z S-ki to nie zakladaj bo bedzie wies
  22. No to jaki problem sprzedaj sedana i kupuj avanciaka :twisted:
  23. Ciekawe... zrobili felge o 7'' szerokosci po to zeby na nia zalozyc nie nadajaca sie na to opone 225 moja propozycja to 215 i tego bede sie trzymal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.