Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
Moim zdaniem folia Chcesz to Ci moge wyslac mam zielona
-
No i skasowania lalunia:(
A Ty potem to kupisz i co w tym smiesznego :confused: szkoda furki ehhh :frown:
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
Nawet nie zle to wyglada ale lampy po II lifcie zdecydowanie ladniejsze
-
[1Z] kontrolka świec żarowych.
U mnie rowniez sie zapala
-
[B5 1Z] Drżenie przy przyspieszaniu
Kup nowa to najlepsze rozwiazanie
-
[B6 AWX] Kierownica ciezko sie kreci!!
Moze cos z pompka wspmomagania
-
[b6 avant 1.9tdi 130] SWAP S4
Furka jest piekna
-
Polecane opony letnie
Proponuje wybrac 2 oferte
-
[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka
No nie gadaj ze Ci sie takie podobaja
-
Auto bylo malowane ?
Malowane albo mialo dzwona :twisted:
-
[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka
No ładnie sie prezentuje podoba mi sie , tylko zrob cos jeszcze z tymi pomaranczowymi kierunkami :twisted:
-
Polecane opony letnie
Jezeli o to zadbasz mozesz czuc sie bezpieczny
-
ile powinna kosztowac wymiana uszczelka głowicy cylindrów??
No ja mam na mysli uszczelke pod klawiatura
-
Polecane opony letnie
Rzecz jasna
-
[B5] Modyfikacja relingów.....
Najwyzej potem bedzie woda do srodka wchodzic... :twisted: to najgorszy scenariusz ale jezeli dobrze zabezpiczysz to bedzie miodzio
-
Rozmiar opon dla R15
Proponuje naciagnac gume o rozmiarze 205/60 :twisted:
-
Osłna plastikowa na silniku 1,8 20 V
Najlepiej to ja wywalic :twisted:
-
ile powinna kosztowac wymiana uszczelka głowicy cylindrów??
Ja ostatnio placilem za uszczelke 48zl (lepsza jakosc) sa oczywiscie tansze ale nie radze bo nie na dlugo jej starczy :twisted: a wymieniac sam wymieniam nie ma duzo roboty
-
amortyzatory z allegro
Ja dalem 400zl za 2 szt. do przodu ori. Bilsteiny (gazowe) jezeli chodzi o jakosc sa naprawde swietne , jezeli chodzi o cene to nie sa tanie ale lepiej zaplacic raz porzadnie niz potem co chwile bawic sie w jakies nie potrzebne wydawanie pieniedzy o ile dobrze mi sie wydaje to amory na tyl sa drozsze :twisted:
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
ładna seria tylko koncowka tlumika cos nie teges :confused:
-
[B5] Modyfikacja relingów.....
Przy czarnym avancie bedzie miod do tego ramki wokol szybek i obudowy lusterek chrom :twisted:
-
[B5 1.8 ADR] Mój nowy nabytek
Ogolnie ładnie zachowana seria kilka zmianek stylistycznych i malinka
-
[a4 b5 1.9di] di di
Gdzie zdj :twisted:
-
Felgi do A4
21'' juz trzeba przerabiac :twisted: moze nie dlugo wsadzimy koleczka 28calowe z rowera gorskiego
-
O ile obniżone mam auto? prosze o pomoc
No to ciezko teraz bedzie :twisted: poszukaj dobrze...chyba ze sprezynki byly zmieniane w Polsce to nic na ten temat nie bedzie wiadomo