Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. Moim zdaniem folia Chcesz to Ci moge wyslac mam zielona
  2. A Ty potem to kupisz i co w tym smiesznego :confused: szkoda furki ehhh :frown:
  3. Nawet nie zle to wyglada ale lampy po II lifcie zdecydowanie ladniejsze
  4. U mnie rowniez sie zapala
  5. Kup nowa to najlepsze rozwiazanie
  6. Moze cos z pompka wspmomagania
  7. Furka jest piekna
  8. Proponuje wybrac 2 oferte
  9. No nie gadaj ze Ci sie takie podobaja
  10. Malowane albo mialo dzwona :twisted:
  11. No ładnie sie prezentuje podoba mi sie , tylko zrob cos jeszcze z tymi pomaranczowymi kierunkami :twisted:
  12. Jezeli o to zadbasz mozesz czuc sie bezpieczny
  13. No ja mam na mysli uszczelke pod klawiatura
  14. Rzecz jasna
  15. Najwyzej potem bedzie woda do srodka wchodzic... :twisted: to najgorszy scenariusz ale jezeli dobrze zabezpiczysz to bedzie miodzio
  16. Proponuje naciagnac gume o rozmiarze 205/60 :twisted:
  17. Najlepiej to ja wywalic :twisted:
  18. Ja ostatnio placilem za uszczelke 48zl (lepsza jakosc) sa oczywiscie tansze ale nie radze bo nie na dlugo jej starczy :twisted: a wymieniac sam wymieniam nie ma duzo roboty
  19. Ja dalem 400zl za 2 szt. do przodu ori. Bilsteiny (gazowe) jezeli chodzi o jakosc sa naprawde swietne , jezeli chodzi o cene to nie sa tanie ale lepiej zaplacic raz porzadnie niz potem co chwile bawic sie w jakies nie potrzebne wydawanie pieniedzy o ile dobrze mi sie wydaje to amory na tyl sa drozsze :twisted:
  20. ładna seria tylko koncowka tlumika cos nie teges :confused:
  21. Przy czarnym avancie bedzie miod do tego ramki wokol szybek i obudowy lusterek chrom :twisted:
  22. Ogolnie ładnie zachowana seria kilka zmianek stylistycznych i malinka
  23. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Gdzie zdj :twisted:
  24. 21'' juz trzeba przerabiac :twisted: moze nie dlugo wsadzimy koleczka 28calowe z rowera gorskiego
  25. No to ciezko teraz bedzie :twisted: poszukaj dobrze...chyba ze sprezynki byly zmieniane w Polsce to nic na ten temat nie bedzie wiadomo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.