Treść opublikowana przez Hauzer
-
Najpopularniejsza awaria podczas wyjazdu w trase
Ale to przecież nie było do Ciebie. Czeski błąd.
-
Najpopularniejsza awaria podczas wyjazdu w trase
:arrowr: http://upload7.postimage.org/735407/photo_hosting.html
-
Najpopularniejsza awaria podczas wyjazdu w trase
W twoim przypadku to już chyba nie ma się, co zepsuć Pasuje sprawdzić poziom płynów, stan zawieszenia, hamulców, świateł, kół.
-
Nowy FIAT BRAVO silnik 1.4 16v T-JET
No troche przesadzasz nowe fiaty to nie maluchy a zresztą czym się tu przejmować
-
Nowy FIAT BRAVO silnik 1.4 16v T-JET
Dlaczego nie kochacie samochodów/?
-
Nowy FIAT BRAVO silnik 1.4 16v T-JET
Jeden i drugi nadaje się na wyścigi jak żaden inny No tak ale Fiat ma 1.4 to troche nie deges to 3.0
-
Nowy FIAT BRAVO silnik 1.4 16v T-JET
Może i fiat ale to lepiej popierdziela od mojego Audi
-
Wykres z hamowni - opinie
A co w tym dziwnego
-
silnik 1,8T 150 km przy 3000 obrotów czasami słyszalny gwizd
:arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5875 :arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=3
-
Audi A4 - podsumowanie kosztów w I roku użytkowania
Oj strasznie ta lista wygląda Nie wiem czy bym tyle dokładał do samochodu wolałbym uzbierać te prawie 30k zł i kupić coś naprawde dobrego. Ja przez rok wydałem na A4 jakieś 3.5k w tym opony zimowe i letnie za około 2200 zł. Nie licze ubezpieczenia/przegladu/paliwa.
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Mam takie małe pytanie czy prawdą jest, że w nowszych samochodach nie ma czegoś takiego jak hamowanie silnikiem? Byłem ostatnio u mechanika, który tak właśnie twierdzi, według niego samochód cały czas pobiera paliwo żeby nie zatkać katalizatora /?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
malkontent, Zmień ten temat na Spoty Rzeszowskie albo coś koło tego i napisz w 1 poście co i jak [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 14-04-2007, 18:58 ] prośba spełniona Dziękuje
-
Strefa Śmiechu
http://www.maxior.pl/?p=index&id=52830&0
-
Audi iceman - Kille !!
No chyba nie taki prosty Ice bardzo fajny furak.
-
[ALL B5] Jak najcichsze opony letnie ?
Wcześniej miałem continental a teraz śmigam na dunlopach sp sport maxx :arrowr: Wydaje mi się, że jakie opony byś nie kupił, z klasy high performance to poziom hałasu będzie podobne.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
fajnie to będzie jak coś wypali
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Yelo, Ale spalanie 0 :biggrin: Coś to jest nie tak Nie znam się na tym, ale wydaje mi się logiczne, że podczas jazdy ze stałą prędkością, silnik mniej się męczy, czyli zużywa mniej energii. Jak zmniejszasz prędkość na "luzie", to w tym czasie ileś tam ten silniczek musi spalić. Podczas powrotu do poprzedniej prędkości zmuszasz go do wysiłku, co nie wpłynie na niższe spalanie. Jeśli moje wywody nie mają sensu, to prosze ripostować
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Yelo, Trochę ta teoria naciągana jest Nie mam prawa Ci nie wierzyć bo sam niesprawdzałem ale wydaje mi się, że w książce serwisowej pisze o spalaniu, i o utrzymywaniu stałej prędkości ? (mogę się mylić). Ale na luzie spala paliwo, a jak się hamuje silnikiem to nie spala ?/?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Podkarpacie rośnie w siłe :twisted:
-
Oszczedna jazda z silnikem 1.6?
Stała prędkość, unikać niskich biegów. Ten silnij, jak i moje 1.8, w tym samochodzie jest troszke zamały i zasłaby żeby mało palił.
-
Ceny gazu
http://podatki.onet.pl/1515400,1,0,wiadomosci.html Jeszcze troche a się może niopłacić zakładanie gazu do samochodu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Do majówki jeszcze hoho ale postaram się być.
-
AAH - falujące obroty, gaśnie silnik, dzwoni coś w kacie.
Ja już miałem: 1) strumienice – nie polecam, :twisted: 2) rurkę - strasznie głośno się zrobiło a przyrostu jakieś mocy nie czuć :twisted: Zostało mi tylko wstawienie katalizatora i tak też zrobię. :arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6953&highlight=strumienica
-
Kto gra w GTA:San Andreas i w jakim miejscu gry teraz jest ?
http://gry.onet.pl/1515027,,Nastolatek_zabi%B3_pod_wp%B3ywem_GTA,wiadomosc.html
-
dwa samchody tej samej klasy.
Jeden i drugi jest ładny. Czy ktoś kogoś skopiował? To wiedzą tylko włodarze tych marek, ale to raczej wynika z popytu, a nie jakieś chorej konkurencji /mam nadzieje :twisted: /