Treść opublikowana przez adamFox
-
kupno QUAD'A
witam panowie/koledzy mam zamiar kupić sobie QUADA (na ścigacza mnie niestać ) takiego do 2500zł max 3000zł tylko jest jeden problem => niezanm sie na tym całkowicie ... może jest ktoś na forum kto sie zna albo zajmuje sie sprzedawaniem takowych rzeczy? na dzien dzisiejszy podoba mi sie takie coś: http://www.allegro.pl/item369575706_atv_150ccm_sport_raptor.html jeśli ktoś m0że pomóc to serdecznie dziękuję.. ps będę wdzięczny :
-
Corveta!
w polsce to byś odleciał w powietrze jak byś sie wybił na "progu: ...fly away
-
Spotkania na drodze
:hi: dziękuję =>> ITS ME :> :> kolego rameczki są ale z "ojca" tej stronki :> tak ze ...szacuneczek ... www.audiklub.org od tego wszystko sie zaczęło no i oczywiścei naklejeczki też są :evil:
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
Trzeniu ... najlepiej jak se sam coś zanjdziesz http://www.hodowle.info/imiennik.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy witamy a ja tym bardziej witam ZIOMKA z okolicy
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
http://www.mp3.radioparty.pl/ zanjdziecie tu niemal wszystko
-
Tłusty czwartek
thx :drool: za pączusia uwielbiam pączusie ...ale domowej roboty :th: jak dla mnie to jeden to za mało ....przydałoby się takich jeszcze z 9 i było by okej... wtedy wyrko, tv i mała sjesta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie...zapraszamy do biernego udziału ps. :* cześc kotku
-
Jakie plany Sylwestrowe?
WROCŁAW -RYNEK :polew:- tylko to mi pozostało :polew:
-
Kino domowe - co polecacie?
ja również mam YAMAH'e model RX-V450 i jak narazie żadnego złego słowa niemoge powiedzieć o tym sprzęcie bo naprawdę radzi sobie wyśmienicie ze wszystkim jak dotychaczas..............do tego głośniki firmy KODA=>godne polecenia...bardzo dobra firma już długo na rynku a tak to jakbyś jeszcze chciał się zorientowac to polecam DENON oraz ONKYO => wg mnie liderzy na rynku ....trtochę droższy sprzęt niz YAMAHA ale ....swoja renomai klasa robi swoje i co najważniejsze niezapomnij i nieooszczędzaj na tym=>kup NAPRAWDĘ DOBRE KABLE!!!!!!!!! to daje dużo !!! ja dostałem od znajomego takie zwykłe po 16zł za metr i grało niepowiem że było źle ..ale róznice odczułem jak mi zaoferował inne kabelki....dużo droższe...dxwięk jest chłopie ...miodzio :> :> :>...także na kablach nieoszczedzaj to moje zdanie pozdro
-
nasz A4kowa Klasa :P
dopisany :/
-
[B5 AFN] wymiana pompy wtryskowej
tylko 50zł?? :shocked: mi powiedzieli 800zł!!!
-
[B5 AFN] wymiana pompy wtryskowej
czyli niema przeszkód w założeniu takiej pompy od innego modelu ...w tym wypadku - BODAJŻE - chodzi o silnik 1Z a ja mam AFN
-
[B5 AFN] wymiana pompy wtryskowej
witam mam mały dylemacik leje mi pompa wtryskowa w mojej niuni i teraz niewiem czy uszczelniać ja czy wymienić na jakąś inną uzywaną?? znalazłem w dobrym stanie 100% sprawna tylko ze od rocznika 95 90KM=> i teraz pytanko czy moge taką wstawic do mojego 110KM??...mogą być jakieś problkemy czy coś w tym stylu?? dziękuję z góry za odpowiedzi i podpowiedzi pozdro for ....all.....adamFox
-
Strefa Śmiechu
martwy terrorysta http://pl.youtube.com/watch?v=9BV4OGqnuiQ&feature=bz301 trochę długie ale warte obejżenia :D
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
współczuje
-
Audi nr.1
cóż z tego jak ON na świecie wystarczy jeszcze na jakieś 20 lat
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
bardzo fajne i faktycznie jak to napisałeś inne:D sam bym taki zrobił jakbym miał dostęp do takich zderzaczków i progów mi się podoba :D:D:D:D :th: :th: :th:
-
Ballada o miłości...
ojojojojojojojojojojjj
-
[B5 AFN] Kto ma ETKE
Vag Etka v6.31 (Audi Vw) Full Final Crack jak to jaki...rozdzielczośc mam ustawioną na max u mnie tzn 1024x768 i więcej się nieda :/
-
[B5 AFN] Kto ma ETKE
podłącze się do tematu=mam; a zarazem zapytam- czemu mi niechodzi?? jak ją instaluję pokazuje mi coś z rozdzielczością ekranu a takiej jaką wymaga niemogę ustawić bo niemam nawet takiej rozdzielczości dostępnej....co jest grane??? pisze okładnie tak: ETKA needs at least a 1280x1024
-
[B5 AHU] Która klapa lepsza - mały casting małe głosowanko
popieram dodaj jeszcze A4 i bedzie extra
-
kto czyta Auto świat? bo.....
ja czytam regularnie "MOTOR"- co poniedziałek w MOTOR'ze też niedawno był test cbików i cos tam jeszcze pamiętam to było że zabronione jest właśnie używanie ale czy to była austria czy szwajcaria to musiałbym dobrze poszukać :disgust:
-
LINK4-co o tym sądzicie?-opłaca się??jakies haczyki??
oki dzięki koledzy dowiedziałem się już tego czego chciałem więc myśłę że mozna zamknąć już temacik thx pozdro for ....all adamFox
-
LINK4-co o tym sądzicie?-opłaca się??jakies haczyki??
oki czyli juz wiem.... LINK4:bicz2: (zlinczować :> ) dzięki a co polecacie??...WARTE?? HDI?? or......??