Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Pewnie to jeden grzyb byle była z termostatem. Stare (lata 90 te)chyba dwulitrowe ople ,kodu silnika nie pamiętam,miały fajne podstawki z termostatem (nawet mam gdzieś taką w garażu). Lata temu była to fajna alternatywa dla mocno drogiego wtedy mocala. Z ciekawości zerknąłem na alledrogo i znalazłem jedną http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6988868996
  2. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry, 015C lewa strona, 016C prawa strona. A dlaczego wymieniasz? Czasem wystarczy wyjąc i przelutowac piny. U siebie tak robiłem i już 2 lata spokój.
  3. Spoko, już znalazłem. Na kiedy furka do odbioru? Pewnie mega ciężko się doczekac
  4. Kowi sorry, że męczę/głowę Ci zawracam, ale jeśli to nie kłopot to podrzuc numer tego wałka (kolbenschmidt'a, nie o OE). Pozdr
  5. Siemka, jakiej firmy wałek,wałeczek? tak podpytuje bo mój już domaga się wymiany.
  6. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko, nie ma sprawy Ładny wynik, mniej więcej tyle (no może odrobinę więce)j by mnie zadowalało, oczywiście jak w końcu dojdę do etapu mocy w moim gnojowozie Jakie turbo w końcu masz u siebie?
  7. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Opcja fajna, ale mocno kosztowna niestety
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogólnie Koni to co najmniej poziom Bilstein'a. Kiedyś czytałem trochę o FSD i opinie zasadniczo były rodzaju "takie se/bez rewelacji". Koni sport są fajne i mają manualną regulację twardości,ale trzeba je demontować do regulacji.
  9. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest coś takiego jak Koni FSD,ale nie wiem czy ciągle dostępne.
  10. Możesz Kolego pobrac sobie cennik z ich strony http://felgi-profil.pl/regeneracja_felg/, patrzysz na najdroższą opcję "malowanie systemowe"
  11. Przednie możesz spokojnie kupić w używce,z przodem w b6 b7 nic się nie dzieje (tzn nie siada tak jak tył).
  12. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żeby była jasnośc , pisałem o tym https://www.google.pl/search?q=8E0837461C&hl=pl&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwitk8OWqLfXAhWKthoKHezDAakQ_AUICigB&biw=1920&bih=907
  13. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Według etki mechanizm jest ten sam dla szyb pojedynczych i podwójnych 8E0837461C lewy przód 8E0837462C prawy przód Pozdr
  14. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OKi, teraz czaję o co Ci chodzi. Ślizgi czyli cały mechanizm z drzwi, o to pytasz? Później odpalę kompa to mogę do etki zerknąć i sprawdzić.
  15. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebny jest cały komplet czyli szyby z ramkami i prowadnicami.
  16. T5 ma tłoczek 41mm. To najlepsza recepta na tanie 330.
  17. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli masz osprzęt na jednym pasku, a patrząc po roczniku masz, to pasuje jakby stamtąd był (po wywaleniu tego prostokątnego tłumika). Przy osprzęcie na dwóch paskach jest gorzej (chodzi o dolny wąż, ja rzeźbiłem trochę rurę wzmocnienia, spawarka była w użyciu) i zdecydowanie lepiej wtedy myślec o prawym z 2,0TFSI czy też BRD. Jak będziesz kupował cooler z BEX'a to najlepiej/koniecznie komplet z wężami i mocowaniem oczywiście. Jeszcze zapomniałem, że w przypadku montażu BEX'a trzeba relokowac zaworki EGR'a i klapy gaszącej.
  18. Kupisz taniej, ale nie wiadomo ile czasu zajmie Ci szukanie okazji. Ja swego czasu 20mm kupiłem za 100zł +kw i sprzedałem za 100zł +kw. Za 225 wyhaczyłem 22mm, zajęło mi to jedyne 1,5 roku
  19. 235/45/17 - wysokośc opony około 105mm 235/40/18 - wysokośc opony około 94mm Kwestia po jakich drogach się poruszasz, jeśli po przyzwoitych to możliwe, że różnicy za bardzo nie odczujesz. Osobiście nie mam porównania bo nigdy na 18tkach nie śmigałem.
  20. Tak, mam ten rozmiar. 8,5J też może byc pod oponę 235/45
  21. Szukaj raczej od razu 20mm, łączniki, obejmy i gumy zostają stare.
  22. Nic nie będzie obcierało/wystawało, wizualnie ładniej będzie niż masz teraz.
  23. Na górze/wierzchu zacisku w części żeliwnej masz okno/otwór. W zacisku pod tarczę 320 okno jest przedzielone poprzeczką, w zacisku pod 345 poprzeczki nie ma. W ten sposób najłatwiej po zdjęciach je rozróżnić.
  24. Nie są.
  25. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na tej naklejce z numerem lampy powinno byc oznaczenie rodzaju palnika. Albo trzeba zdjąc dekielek i spojrzec na palnik, d1s jest zintegrowany z zapłonnikiem, a d2s nie ma "na sobie" zapłonnika (czy jak tam się to zwie).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.