Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Zmienia się jak w serii jest 280 mm
  2. To życzę w takim razie realizacji planów, pozdr
  3. Tak o brembo z Q5
  4. Nie zmierzyłem całkowitej szerokości zacisku bo nie chciało mi się koła zdejmowac, i w sumie wiele by to nie dało/zobrazowało. Ale zmierzyłem odległośc najdalej wysuniętej części zacisku od powierzchni tarczy i jest to około 5,8cm plus minus 1 czy 2mm.
  5. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientujesz się czy w każdej B6 z navi był ten wzmacniacz?
  6. Standardowe pytanie po sprzedaży, co następne?
  7. Jutro jak będę pamiętał to zmierzę mniej więcej. Najwięcej zależy od ukształtowania ramion danego modelu felgi.
  8. Brembo z q5 waży około 5,5 kg z klockami. Mogę się mylić o parę deko bo ważyłem je dawno temu i pamięć już nieta
  9. Ładne koło Ja tam widzę nawet dwa otwory? Normalnie tajemnicza sprawa
  10. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ori osłona według mnie jest wystarczająco mocna. Ameliniowa ma tylko taki plus, że się pognie, ale nie połamie, i chyba nie wisi tak nisko jak ori. Koledze chodziło o wentylację komory silnika w lecie w mocno pomodzonym aucie, ludzie zdejmują osłony na lato.
  11. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Kolego Wandej, właśnie dlatego napisałem, że konkretnej gleby brak, koło ciągle blisko pionu
  12. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Kolego za potwierdzenie proszę napisz jeszcze na jakim obniżeniu jeździłeś w B7-ce, i na jakim śmigasz teraz w B6-tce (wyczuwam sporą glebę)? Nic nie przycierało?
  13. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, takie pytanie, może ktoś śmiga na takim zestawie. Czy fela 8,5J 18" et30 będzie mocno wystawała z przodu? Uprzedzam, że gleby nie mam, jest 64cm do rantu. Po mojemu będzie wystawała sporo, pewnie około 1cm, ale chciałbym się upewnic Poszedłem, zmierzyłem, powinno byc równiutko z nadkolem/błotnikiem z przodu.
  14. Jeśli wysokośc/długośc sprężyny jest taka sama to średnica drutu jest inna.
  15. Dzięki Kolego za podpowiedź co do marki regulatora. Altek był wymieniany jeszcze w niemcowni, ale nie wiem dokładnie kiedy. Cyrki były w największe upały, i wtedy też podpięłem czarny kabelek o którym wspominasz. Zobaczy się, albo kupię regulator, albo jakiś młody altek. Pozdr
  16. Kolego, a orientujesz się może jak jest z regulatorami w zamienniku? Jaki kupic żeby trzymał trochę wyższe napięcie ładowania? Nigdy nie badałem tego tematu i nie orientuję się. Też mam tak, że w upały napięcie siada, i moduł DRL się wyłącza (próg załączenia/wyłączenia to 13,8V) Ogólnie to kupię pewnie mocniejszy altek 150A albo 180A i powinno byc po sprawie.
  17. Elektryke tył to ojciec już miał w "beczce" z '78 roku Apropo mgłowych, mam, i jak dla mnie nie ma wielkiego "łał". Według mnie za wąsko pryskają, i dolne rogi szyby są suche. Alle ogólnie jest lepiej niż na standardowych bo odpada beznadziejne ustawianie dysz. Tyle,że ja mam pierwszą wersje sprysków z regulacją na płaski śrubokręt. Może te z regulacją na torx'a są lepsiejsze/zmodyfikowane.
  18. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Według mnie, tak jak już wcześniej pisałem, to wina zbiorniczka/sitka. Sprawdziłeś to? Płyn masz napowietrzony i pompa się odzywa. Miałem kiedyś podobnie, sitko niby ładnie na miejscu siedziało, ale gdy się je docisnęło w jednym miejscu na krawędzi wkrętakiem, to w zbiorniczku robił się spokój. Wymiana zbiorniczka rozwiązała problem.
  19. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tak samo, ale myślałem, że to przez to, że stary już jestem. Wychodzi na to, że nie jest aż tak źle
  20. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdaje się ma trochę/dodatkowo wygłuszać.
  21. W pierwszym poście jest numer węża - 038 121 473
  22. Z poprawionym, ale według mnie trochę przydroga ta pompa.
  23. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdź może jeszcze sitko w zbiorniczku zanim kupisz pompę. Przy spienionym/napowietrzonym płynie pompa może hałasowac. Mi po wymianie płynu, nie wiedziec czemu, wywaliło sitko w zbiorniczku i była fontanna. I, o ile pamiętam, pompa też zaczęła hałasowac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.