Treść opublikowana przez zdeniu
-
[ALL B5] przekładnia, cos jak by tarło
możliwe że sworzeń któregoś wahacza skrzypi/trzeszczy
-
[B5 AFN] Czy na pewno dwumas??
masz rację równie warto zainwestować w BOGE lub CORTECO możliwe ale bardzo dziwne ale coż nawet kupując auto w salonie za kilkaset tysięcy można się przejechać za cenę to kupisz nawet 4 gówienka bo dobra poduszka to koszt 200-250zł zaś co do wytrzymałości to niestety nie ma ona nic wspólnego z jakością dobre poduszki są miękkie i amortyzują zaś tzw. podróbki są bardzo sztywne a silnik zachowuje się jakby był podparty na kołkach w tym momencie pozostaje kwestia wymagań kupującego czy wolu dłużej aby mu trzepało silnikiem na twardych podróbkach czy też nie czuć wogóle pracy silnika za wyższą cenę dobrych jakościowo poduszek robię w branży x lat i nigdy nie założę żadnych podrób sobie ani nie polecę nikomu tak samo dbający o swoją renomę mechanicy biorą tylko dobre markowo produkty bo mają wymagającą i stałą klientelę owszem podróby też idą ale do warsztatów na zakręcie gdzie mechanik robi sztukaterię lub ma klienta który wyciera d*pę szkłem bo tak taniej
-
[B5 ARM] Jaką mam pompę do wspomagania ?
były dwa rodzaje pomp najlepiej jak uda ci się spisać ze swojej numerki i po nich szukać
-
[B5 AFN] Czy na pewno dwumas??
tak jak pisze Wihajster poduszki to jakiś szajs co do zmiany na zwykłe sprzęgło nie wypowiadam się gdyż jestem zwolennikiem oryginalnych rozwiązań (przeróbki na fujarke dla oszczędności paru groszy uważam za złe działanie) zacznij od kupną porządnych poduszek i na razie nie martw się sprzęgłem
-
[B5 AEB]kontrolka ABS
podłącz Vaga w pamięci będzie błąd
-
[ALL B5] problem z ABS - zwarcie na plusie. POMOCY
czasem czyszczenie nic nie daje jak jest potrzeba wymiany na nowy pod kanapą nie szukaj kompa od ABSu jeżeli Twoje auto nie ma ESP komp ABSu jest częścią modulatora (pompy ABSu)
-
[B5 ADR]Zamiana czujników ABS-u
pomyliłeś kolego numery , pewnie chciałeś napisać 8D0 927 807 A (8 a nie 9) spokojnie możesz zakładać 8D0 927 807 C
-
[B5 AFN] Czy na pewno dwumas??
troszkę przesadził z tą ceną dziś można się potargować i jak dobrze poszukasz to taki komplet LUKa kupisz za około 2 tysiaki co do objawów to trudno prognozować bo często te same objawy są skutkiem różnych przyczyn osobiście raczej nie stawiałbym na dwumas podstawowe pytanie jakie poduszki kupiłeś (jaki koszt i jaka firma)
-
[B5 AJM] Jaki przegub zewnętrzny ?
chyba najlepszy będzie LOBRO ot takie coś http://www.allegro.pl/item459019190_markowy_przegub_lobro_audi_passat_skoda.html
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
będzie miło i mam nadzieję że top nie jest tylko pusta deklaracja wczoraj niestety nikt się nie odważył (tragedia )[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 15:23_________________________________________________no i nadal nic się nie dzieje
-
Fotoradar i Straż Miejska
bo gadać trzeba umieć jak jest ustawione to zależy tylko od nich często ustawiają poniżej dozwolonej prędkości aby pstrykąć wszystkich jak leci w następstwie czego wybierają zdjęcia dobre z niezapiętymi pasami
-
Fotoradar i Straż Miejska
jak zauważysz że Ci cyknęli fotkę zawracaj do nich gadać zawsze się da dogadać z mandatem a co najważniejsze z pkt. (przynajmniej w moich okolicach tak jest)
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory do zawiechy -35/-35 w Avancie->1.9 TDI AFN 110KM
spoko, nic na siłę
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory do zawiechy -35/-35 w Avancie->1.9 TDI AFN 110KM
ojesuuuu strasznie drogo , gdzie to tak jak chcesz mogę Ci załatwić komplet (4szt.) za 1600 zł
-
Urodziny "Prezesa"
po prostu spełnienia marzeń
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no i nadal nikogo chętnego nie widać brak zainteresowanych aż dziw że wszyscy tacy nieśmiali ale jaja no nic ja będę czekał aż może jakiś się odważy [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 18:13_________________________________________________no i cóż nawet nie chce się komentować
-
[B5 AFN] jak wygladaja slizgi do zderzaka po lifcie
ten uchwyt z ogłoszenia to do starego zderzaka po lifcie wyglądają inaczej (są większe) , niestety nie mam fotki
-
[B5 AFN] Czy zawieszenie 1BE z rocznika 2000 będzie pasowało do rocznika 97
oczywiście pasi
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory do zawiechy -35/-35 w Avancie->1.9 TDI AFN 110KM
POLECAM BILSTEINA B6 sam latam prawie dwa lata koło (40kkm) , siedzą na nich sprężyny 60/40 i koła 235/35R19 i nic nie straciły na właściwościach co łatwo jest zauważyć na naszych drogach całkiem sporo sprzedałem i nie miałem żadnych reklamacji na nie [br]Dopisany: 15 Październik 2008, 16:10_________________________________________________ o jakim łożysku piszesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wielkie dzięki tak więc postaram się pojawić
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
taka sobie fajna tapetka dla palaczy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no widzisz jacy tu sa zapaleńcy rzucił hasłem i zniknął
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a co ma być jak będzie to zajadę
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Liczymy na Was dawać dawać nie ociągać się [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 18:29_________________________________________________ wielka szkoda ale mam nadzieję ze w nastepną środę dasz rade w zeszłym tygodniu miszczu_21 miał awarie, liczę że dziś wpadniesz [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 19:11_________________________________________________no i się Pany nie popisaliście ale mam nadzieję że w końcu znajdziecie odrobinkę czasu i zdecydujecie się na spotkanko
-
[ALL B5] Kontrolka hamulca zapala się i piszczy przy jezdzie po dziurach!pomocy
to jest tak oczywiste (sprawdzenie poziomu płynu) że nawet o tym nie pomyślałem , ale możliwe że masz rację