Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. No raczej nie ma. To nie opel car300.
  2. Penie psiknął coś w nawiewy jeśli tylko tyle czasu mu to zajęło. Ale poczekajmy, aż się autor postu wypowie.
  3. Wiem. Rozpiska pinów licznika jest na forum, sam ją podawałem, a jeśli chodzi o radio to kostka zasilania i pin numer 3.
  4. VAG-iem nie, alarmem może i tak, ale na nich to się wogóle nie znam.
  5. Jeśli trwało to raptem 35 minut, to moim zdaniem niezupełnie się przyłozył. Zalecane jest aby sprawdzać szczelność na podciśnienie co najmniej kilkadziesiąt minut, a odgrzybianie też trochę trwa.
  6. Tylny lewy słupek przy tylnej szybie. Trzeba zdjąć plastik.
  7. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Błądzisz. Przyczepność i siła hamowania wynikają z masy, a w szególności z nacisku na jednostkę powierzchni. Jeśli jest sucho to OK. Ale na mokrym i na śniegu to jest dokładnie na odwrót. Szersza opona nie wyciska spod siebie w taki sposób jak powinna wody i opona jest bardziej podatna na aquaplaning. Oczywiście są tego granice, bo wcale nie oznacza, że zakładając opony wąskie jak w rowerze będziemy się w miejscu zatrzymywać.
  8. Ścieminiasz. Nie komunikuje się przez CAN. Szczególnie w roczniku 1997. Radio musi być oryginalne oczywiscie. Trzeba tylko podpiąć 1 kabelek w odpowiednie miejsca wtyczek w radio i w liczniku i dodatkowo VAG-iem ustawić takie kodowanie, które wypuści sygnał do licznika. To tyle.
  9. Nie. Masz już wzmacniacz znacznie lepszy od tego, tylko należy go podłączyć. Nie masz podłączonego do niego zasilania albo jest uszkodzony.
  10. Uszkodzona pompa lub sterownik ABS. Kontrolkę zużycia klocków hamulcowych wyłącza się VAG-iem odpowiednio w liczniku.
  11. W starszych nie można tak zrbić VAG-iem. Poszukaj postów kolegi Kapsel i poczytaj o dołożeniu takiego urządzonka z firmy amt.
  12. Nie przełoży. Jeśli chcesz aby lampka nie świeciła, to może się da przekodować sterownik tak aby nie czytał poduszek bocznych, ale nie jestem pewien.
  13. No jeśli masz VAG-a to normalnie. A jeśli nie masz to udaj się do kogoś, kto ma.
  14. szogun0 odpowiedział(a) na ja temat w Audi A4 B5
    Na szrocie. O cenę zapytaj sam.
  15. Dzisiaj była Fabia u kumpla w serwisie. Na lawecie dotarła. Właściciel ostatniego tankowania dokonał na stacji Statoil. Efekt. Jak mechanicy wyciągnęli wtryski aby je sprawdzić, zapach wydał się im podejrzany. Zółty rozpuszczalnik nitro w baku. 40 L. :exclaim: :exclaim: :exclaim: Polskie stacje paliw. :eek:
  16. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Jeśli wszystko jest jeszcze oryginalne to nie ma łączenia między środkowym a końcowym. Trzeba przeciąć rurę w odpowiedniej odległości. A co do pasty. W moim A80 ABK pasta nie zdaje egzaminu. Po prostu ją zawsze wytrzęsie. Skręciłem na samej złączce i jest ciszej niż było z pastą. Pozdrawiam.
  17. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    A poza tym im szersza opona, tym większa masa nieresorowana, więc i większe zużycie zawiechy a amorków w szczególności. Tyle z teorii.
  18. nie wierze w takie metody. Znajomy zmywał Ludwikiem taką pastę, bo wyglądało okropnie. Polerka to jest to. Znakomicie odświeża wygląd lakieru.
  19. Ojojoj. Trzeba tylko zmienić kodowanie w taki sposób aby widział zmieniarkę. Ostatnia pozycję kodowania zmienić na 3 lub 7 jeśli masz wyświetlanie na FIS, lub chcesz mieć.
  20. Zlokalizuj, z której strony i popraw ramę szyby, bo przeważnie jest odgięta i tam szumi przy większych prędkościach.
  21. TTTM. Nie przejmuj się to po prostu wina synchronizatorów. W skrzyniach audi tak jest. Np. w skrzyniach do 80-tek ciężko wchodzi dwójka.
  22. To nie był kod. Ja za pierwszym razem też myslałem, że błysnę, mówiłem mojemu elektromechanikowi o kodzie, który widzę i o tym, ze trzeba 0 dodać na początku. Jakież było moje zdziwienie kiedy uśmiechnął się do mnie znacząco wziął kluczyk z przywieszką i odkleił z niej naklejkę. Pod nią ukazał się prawdziwy kod do Immo. Wniosek: sprawdź dokładnie przywieszkę, albo udaj się do kogoś, kto ten kod wydobędzie z immobilizera.
  23. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No raczej dobrze kombinujesz. W R4 jest 2 wtryski na obrót wału korbowego. Tylko jeszcze dochodzą utrudnienia związane z korektą o temp. silnika, temp. powietrza, wysokość n.p.m., sygnał z przepustnicy.
  24. Nie jestem pewny czy to rezystancja czy indukuje się napięcie. Na ohmomierzu to widać. Sposób jest sprawdzony - działa. Dokładnie indukuje się prąd elektryczny bo czujnik jest cewką.
  25. Układ napędowy raczej się o tyle aż nie przesunie. Prawdopodobnie wymieniona jest półoś na inną, która nie pasuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.