Treść opublikowana przez szogun0
-
Kod do radia Gamma c
No raczej nie ma. To nie opel car300.
-
nabijanie klimy Lodz
Penie psiknął coś w nawiewy jeśli tylko tyle czasu mu to zajęło. Ale poczekajmy, aż się autor postu wypowie.
-
[ALL] Podłączanie nie ori radia pod FIS
Wiem. Rozpiska pinów licznika jest na forum, sam ją podawałem, a jeśli chodzi o radio to kostka zasilania i pin numer 3.
-
Oświetlanie drogi do domu
VAG-iem nie, alarmem może i tak, ale na nich to się wogóle nie znam.
-
nabijanie klimy Lodz
Jeśli trwało to raptem 35 minut, to moim zdaniem niezupełnie się przyłozył. Zalecane jest aby sprawdzać szczelność na podciśnienie co najmniej kilkadziesiąt minut, a odgrzybianie też trochę trwa.
-
wzmaczniacz antenowy
Tylny lewy słupek przy tylnej szybie. Trzeba zdjąć plastik.
-
[A4 B5] rozstrzygnięcie sporu o zawiechę
Błądzisz. Przyczepność i siła hamowania wynikają z masy, a w szególności z nacisku na jednostkę powierzchni. Jeśli jest sucho to OK. Ale na mokrym i na śniegu to jest dokładnie na odwrót. Szersza opona nie wyciska spod siebie w taki sposób jak powinna wody i opona jest bardziej podatna na aquaplaning. Oczywiście są tego granice, bo wcale nie oznacza, że zakładając opony wąskie jak w rowerze będziemy się w miejscu zatrzymywać.
-
[ALL] Podłączanie nie ori radia pod FIS
Ścieminiasz. Nie komunikuje się przez CAN. Szczególnie w roczniku 1997. Radio musi być oryginalne oczywiscie. Trzeba tylko podpiąć 1 kabelek w odpowiednie miejsca wtyczek w radio i w liczniku i dodatkowo VAG-iem ustawić takie kodowanie, które wypuści sygnał do licznika. To tyle.
-
wzmaczniacz antenowy
Nie. Masz już wzmacniacz znacznie lepszy od tego, tylko należy go podłączyć. Nie masz podłączonego do niego zasilania albo jest uszkodzony.
-
[ALL B5] Świecąca kontrolka ABS i nie tylko
Uszkodzona pompa lub sterownik ABS. Kontrolkę zużycia klocków hamulcowych wyłącza się VAG-iem odpowiednio w liczniku.
-
Światła - włączenie ich na stałe
W starszych nie można tak zrbić VAG-iem. Poszukaj postów kolegi Kapsel i poczytaj o dołożeniu takiego urządzonka z firmy amt.
-
[b5 Avant] przekładka AIR BAG w fotelach
Nie przełoży. Jeśli chcesz aby lampka nie świeciła, to może się da przekodować sterownik tak aby nie czytał poduszek bocznych, ale nie jestem pewien.
-
zmieniarka CD
No jeśli masz VAG-a to normalnie. A jeśli nie masz to udaj się do kogoś, kto ma.
-
[B5 ADP] Wspornik zacisku
Na szrocie. O cenę zapytaj sam.
-
Stacje paliw 123
Dzisiaj była Fabia u kumpla w serwisie. Na lawecie dotarła. Właściciel ostatniego tankowania dokonał na stacji Statoil. Efekt. Jak mechanicy wyciągnęli wtryski aby je sprawdzić, zapach wydał się im podejrzany. Zółty rozpuszczalnik nitro w baku. 40 L. :exclaim: :exclaim: :exclaim: Polskie stacje paliw. :eek:
-
[B5 1Z] Kupiłem tłumik końcowy
Jeśli wszystko jest jeszcze oryginalne to nie ma łączenia między środkowym a końcowym. Trzeba przeciąć rurę w odpowiedniej odległości. A co do pasty. W moim A80 ABK pasta nie zdaje egzaminu. Po prostu ją zawsze wytrzęsie. Skręciłem na samej złączce i jest ciszej niż było z pastą. Pozdrawiam.
-
[A4 B5] rozstrzygnięcie sporu o zawiechę
A poza tym im szersza opona, tym większa masa nieresorowana, więc i większe zużycie zawiechy a amorków w szczególności. Tyle z teorii.
-
[ALL] Polerowanie lakieru, czyli jak pozbyć się drobnych rys
nie wierze w takie metody. Znajomy zmywał Ludwikiem taką pastę, bo wyglądało okropnie. Polerka to jest to. Znakomicie odświeża wygląd lakieru.
-
zmieniarka CD
Ojojoj. Trzeba tylko zmienić kodowanie w taki sposób aby widział zmieniarkę. Ostatnia pozycję kodowania zmienić na 3 lub 7 jeśli masz wyświetlanie na FIS, lub chcesz mieć.
-
Macie jakiś sposób na wyciszenie wnętrza?
Zlokalizuj, z której strony i popraw ramę szyby, bo przeważnie jest odgięta i tam szumi przy większych prędkościach.
-
I bieg - dosc ciezko wchodzi
TTTM. Nie przejmuj się to po prostu wina synchronizatorów. W skrzyniach audi tak jest. Np. w skrzyniach do 80-tek ciężko wchodzi dwójka.
-
[ALL B5] Immobilizer i kodowanie kluczyka
To nie był kod. Ja za pierwszym razem też myslałem, że błysnę, mówiłem mojemu elektromechanikowi o kodzie, który widzę i o tym, ze trzeba 0 dodać na początku. Jakież było moje zdziwienie kiedy uśmiechnął się do mnie znacząco wziął kluczyk z przywieszką i odkleił z niej naklejkę. Pod nią ukazał się prawdziwy kod do Immo. Wniosek: sprawdź dokładnie przywieszkę, albo udaj się do kogoś, kto ten kod wydobędzie z immobilizera.
-
Obliczenia dawek paliwa.....
No raczej dobrze kombinujesz. W R4 jest 2 wtryski na obrót wału korbowego. Tylko jeszcze dochodzą utrudnienia związane z korektą o temp. silnika, temp. powietrza, wysokość n.p.m., sygnał z przepustnicy.
-
audi a4 1.6 jak sprawdzić czujnik abs
Nie jestem pewny czy to rezystancja czy indukuje się napięcie. Na ohmomierzu to widać. Sposób jest sprawdzony - działa. Dokładnie indukuje się prąd elektryczny bo czujnik jest cewką.
-
PÓŁOŚ PRAWA WYSUWA SIę Z PRZEGUBU
Układ napędowy raczej się o tyle aż nie przesunie. Prawdopodobnie wymieniona jest półoś na inną, która nie pasuje.