Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Jest mozliwość. Zmieniasz zespół obudowy nagrzewnicy, wstawiasz panel i dorabiasz wiązkę elektryczną.
  2. Zmierzyć ciśnienie paliwa na listwie, powie to co nieco o kondycji wtryskiwaczy.
  3. A czy masz gazownie zamontowaną w samochodzie. To poprostu para wodna, kondensowała się w wydechu całą zimę. Jeśli nie ubywa ci płynu chłodzącego, to nie przejmuj się tym.
  4. Przyjdzie za tydzień lampka, to sprawdzę i ci napiszę, te symbole, które podałeś to oznaczenia plastiku. Myślę, że chyba będzie pasować. Jak nie to szukam silniczków Bo taki właśnie mam z przeznaczeniem do tych lamp.
  5. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Daruj sobie uniwersalne oleje, zalej takim PAG-iem jaki przewiduje producent. Weź termometr i sprawdź czy musisz wymieniać osuszacz. Jeśli temperatura na wejściu i na wyjściu z niego jest różna, to działa jak zawór rozprężający i nadaje się do wymiany. A olej to ci przy każdym serwisie klimy oczyszczają i dolewają. Nie zalewa się sprężarki osobno olejem, chyba, że była jakaś awaria układu. A czynnik, jak to jaki? Oczywiście R134a. Powinieneś mieć pod maską naklejkę, jeśli jej nie ma to mądre książki, katalogi i stacje do obsługi klimatyzacji posiadają dane, co trzeba i ile do twojego układu. [ Dodano: 02-03-2007, 18:10 ] Mało skuteczne. Przydatne tylko jeśli się robi co roku obsługę klimatyzacji. Nie robi się odgrzybiania na pracującej klimie, bo skroplona woda rozcieńcza srodek i sprawia, że spływa zamiast działać. Włączyć ogrzewanie na maks, na piętnaście minut, obieg oczywiście wewnętrzny. Jeśli już śmierdzi, to niestety pozostaje metoda inwazyjna i spryskanie bezpośrednio parownika. Polecam firmę Teroson i preparat Terosept. 400 ml to czasami zbyt mało.
  6. A zaworek zbiornika węgla aktywnego?
  7. Eeee tam ciepła, ja w sobotę na mroziku montowałem kabelki nagłośnienia w B4 i dało radę.
  8. Zimne luty przy wtyczkach w liczniku. Wyjmij, lupa w dłoń i szukaj.
  9. Jak zmienisz mu kodowanie na odpowiednie to zadziała, a jak tego nie zrobisz, to może nie działać prawidłowo, np. nie załączy sprężarki.
  10. Tego akurat nie wyłączy. Można wyłączyć wskazanie poziomu płynu spryskiwacza i info o zużyciu klocków hamulcowych.
  11. Rozbierz drzwi i sprawdź, czy kostki są połączone, potem zdejmij osłonę przedniego słupka i sprawdź czy jest przejście kabli. Mogą być załamane kable w tej gumowej osłonie między słupkiem a drzwiami.
  12. Wykonaj test wskaźników. Jeśli będą dobre, to szukaj w braku połączeń przewodów, ewentualnie zimne luty i piny wtyczek nie łączą.
  13. Prosiłas o schemat instalacji elektrycznej tego silnika i to otrzymałaś. I piszę to na serio. :biggrin: Pozdrawiam.
  14. Słaba masa wzmacniacza przy tylnej szybie, albo po prostu sie on zepsuł. Nie powinno byc zakłóceń.
  15. Poradzisz sobie, nie trudnego, tylko zmień też od razy łożyska kół.
  16. Miłego sprawdzania.
  17. Pytanie 1: alternator. Pyt. 2. nie ma takiej wersji, jeśli nie zapłacisz za oryginał.
  18. Tuleja metalowo-gumowa belki.
  19. A u mnie jakoś tak był przypadek, kiedy Immo zgasiło samochód. Na szczęście 500 metrów od domu i dopchaliśmy z fatherem pod drzwi, żeby kompa podłączyć. Wtedy jeszcze z lapkiem był problem, bo nie miałem dostępu i trzeba było kabel 10 m stosować. Trzeba sprawdzić pompę paliwową, cewkę i czujnik obrotów wału.
  20. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Jak masz immobilizer w osobnym module i łączysz się z nim VAG-iem przez adres 25 to nic więcej nie potrzebujesz.
  21. Lewym progiem. Zajrzyj pod tylną kanapę.
  22. W mojej starej B3 hak przyjechał razem z nią i kontrolka dodatkowa działała. Czy w B6 coś zmienili, nie jestem pewien, ale raczej będzie wyrzucało błędy związane z żarówkami na tej prostej instalacji.
  23. Vagiem nie odczyta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.