Treść opublikowana przez szogun0
-
Zmiana na klimatronik
Jest mozliwość. Zmieniasz zespół obudowy nagrzewnicy, wstawiasz panel i dorabiasz wiązkę elektryczną.
-
PROBLEM Z URUCHMIANIEM
Zmierzyć ciśnienie paliwa na listwie, powie to co nieco o kondycji wtryskiwaczy.
-
gdzie znajduje się czujnik ECT w audi a4 2.6
Numer 6 na obrazku.
-
[B5 ADR] Dymi z tłumika-co to może być?
A czy masz gazownie zamontowaną w samochodzie. To poprostu para wodna, kondensowała się w wydechu całą zimę. Jeśli nie ubywa ci płynu chłodzącego, to nie przejmuj się tym.
-
[B5] Silniczki poziomowania reflektorów
Przyjdzie za tydzień lampka, to sprawdzę i ci napiszę, te symbole, które podałeś to oznaczenia plastiku. Myślę, że chyba będzie pasować. Jak nie to szukam silniczków Bo taki właśnie mam z przeznaczeniem do tych lamp.
-
Przegląd klimatyzacji
Daruj sobie uniwersalne oleje, zalej takim PAG-iem jaki przewiduje producent. Weź termometr i sprawdź czy musisz wymieniać osuszacz. Jeśli temperatura na wejściu i na wyjściu z niego jest różna, to działa jak zawór rozprężający i nadaje się do wymiany. A olej to ci przy każdym serwisie klimy oczyszczają i dolewają. Nie zalewa się sprężarki osobno olejem, chyba, że była jakaś awaria układu. A czynnik, jak to jaki? Oczywiście R134a. Powinieneś mieć pod maską naklejkę, jeśli jej nie ma to mądre książki, katalogi i stacje do obsługi klimatyzacji posiadają dane, co trzeba i ile do twojego układu. [ Dodano: 02-03-2007, 18:10 ] Mało skuteczne. Przydatne tylko jeśli się robi co roku obsługę klimatyzacji. Nie robi się odgrzybiania na pracującej klimie, bo skroplona woda rozcieńcza srodek i sprawia, że spływa zamiast działać. Włączyć ogrzewanie na maks, na piętnaście minut, obieg oczywiście wewnętrzny. Jeśli już śmierdzi, to niestety pozostaje metoda inwazyjna i spryskanie bezpośrednio parownika. Polecam firmę Teroson i preparat Terosept. 400 ml to czasami zbyt mało.
-
[B5 ADP 1,6] Problemy z moca silnika
A zaworek zbiornika węgla aktywnego?
-
Podgrzewane lusterka
Eeee tam ciepła, ja w sobotę na mroziku montowałem kabelki nagłośnienia w B4 i dało radę.
-
elektryka prosba o pomoc!
Zimne luty przy wtyczkach w liczniku. Wyjmij, lupa w dłoń i szukaj.
-
sprawdzenie klimatronika
Jak zmienisz mu kodowanie na odpowiednie to zadziała, a jak tego nie zrobisz, to może nie działać prawidłowo, np. nie załączy sprężarki.
-
Kontrola żarówek FIS
Tego akurat nie wyłączy. Można wyłączyć wskazanie poziomu płynu spryskiwacza i info o zużyciu klocków hamulcowych.
-
Podgrzewane lusterka
Rozbierz drzwi i sprawdź, czy kostki są połączone, potem zdejmij osłonę przedniego słupka i sprawdź czy jest przejście kabli. Mogą być załamane kable w tej gumowej osłonie między słupkiem a drzwiami.
-
[B5 ADR] Wskaźniki temperatury
Wykonaj test wskaźników. Jeśli będą dobre, to szukaj w braku połączeń przewodów, ewentualnie zimne luty i piny wtyczek nie łączą.
-
[B5] Czy mozna vag'iem zbadac pompe wspomagania kierownicy?
W B5 nie sprawdzisz pompy VAG-iem.
-
[B5 1.6 ADP] schemat instalacji elektrycznej silnika
Prosiłas o schemat instalacji elektrycznej tego silnika i to otrzymałaś. I piszę to na serio. :biggrin: Pozdrawiam.
-
[ALL] Radio źle odbiera po włączeniu ogrzewania tylnej szyby
Słaba masa wzmacniacza przy tylnej szybie, albo po prostu sie on zepsuł. Nie powinno byc zakłóceń.
-
[1.6] Wymiana tarcz i klocków hamulcowych TYŁ
Poradzisz sobie, nie trudnego, tylko zmień też od razy łożyska kół.
-
[B5 1.6 ADP] schemat instalacji elektrycznej silnika
Miłego sprawdzania.
-
problem z błędem 01117
Pytanie 1: alternator. Pyt. 2. nie ma takiej wersji, jeśli nie zapłacisz za oryginał.
-
skrzypienie - okolice prawy tyl
Tuleja metalowo-gumowa belki.
-
[B5 ADP] Gaśnie podczas jazdy, albo wcale nie odpala
A u mnie jakoś tak był przypadek, kiedy Immo zgasiło samochód. Na szczęście 500 metrów od domu i dopchaliśmy z fatherem pod drzwi, żeby kompa podłączyć. Wtedy jeszcze z lapkiem był problem, bo nie miałem dostępu i trzeba było kabel 10 m stosować. Trzeba sprawdzić pompę paliwową, cewkę i czujnik obrotów wału.
-
Zegary z Fis-em
Jak masz immobilizer w osobnym module i łączysz się z nim VAG-iem przez adres 25 to nic więcej nie potrzebujesz.
-
Przewody tylnych głośników - którędy są poprowadzone?
Lewym progiem. Zajrzyj pod tylną kanapę.
-
Hak holowniczy - jaka do niego instalacja?
W mojej starej B3 hak przyjechał razem z nią i kontrolka dodatkowa działała. Czy w B6 coś zmienili, nie jestem pewien, ale raczej będzie wyrzucało błędy związane z żarówkami na tej prostej instalacji.
-
odczytanie pinu do kluczyka B5
Vagiem nie odczyta.