Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 1Z] Jak powinien chodzić klimatronik?
Jest w porządku. Tryb AUTO wyłącza się jak zmienisz kierunek nawiewów.
-
[1.6] Wymiana tarcz i klocków hamulcowych TYŁ
I chyba jeszcze imbusy by się przydały, żeby odkręcić jarzmo zacisku hamulcowego, bez tego raczej nie założy tarczy (ani nie zdejmie).
-
[B5] Czy to zbieżność??
Adadur nie kombinuj. Aby zmienić przegub homokinetyczny odkręcił wahacze, aby wyciągnąć półoś z przegubem z piasty.
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
Otóż ma znaczenie, bo na gazie zmieniają się parametry przy jakich przeskakuje iskra na świecy, potrzeba większego napięcia i dlatego może cewka nie wytrzymać.
-
[B6] Gdzie w Krakowie znajdę kogoś kto rozkoduje nawigację ?
Nie jest tak łatwo z rozkodowaniem. Popytaj na viakenie.
-
podpinanie zmieniarki
A do jakiego radia chcesz podłączyć?
-
[B5] problem z centralnym
W pompce centralnego jest zintegrowany moduł komforty, który odpowiada za oświetlenie wnętrza no i między innymi za szybki. Napraw pompkę, ruszy wszystko.
-
[B5] Korekta licznika
Ale jeszcze musisz wiedzieć jakiej produkcji masz licznik. Jeśli UKNSI to tachopro nie poradzi sobie z nim i pozostaje programator.
-
Montaz ksenonow z prawdziwego zdarzenia
Lampy na allegro, sterownik 150 PLN na allegro, 2 czujniki kupić w salonie, wiązkę z rozbitka, lub samemu stworzyć. Najgorzej ze spryskami, bo trzeba zmieniać zderzak. Całość podłączyć zgodnie ze schematami i będzie działać.
-
Jakie radio jest odpowiednie do mojego modelu auta???
Jeśli nie będzi ci przeszkadzało wyłączanie się co godzinę to szukaj concerta II. Tylko są bodajże 2 rodzaje, i musisz się przyglądnąć, który zakupić, bo są zaokrąglone na rogach i kanciaste.
-
Problem z centralnym zamkiem
:eek: :eek: :eek: Masakra. Trzeba było poczekać, na pewno by się coś tańszego trafiło, albo naprawiać.
-
Mycie silnika A4 1,8 turbo
No bo nie ma.
-
[B5] Korekta licznika
Potrzebny interfejs jest i jeśli nie siedzisz w tym, to uważaj bo można łatwo jeszcze bardziej uwalić licznik.
-
metoda otwarcia wlewu paliwa
Aż prześcieradło w d.u.p.e włazi.
-
Strefa Śmiechu
Dobrze, że sam w biurze siedzę, bo dziwnie wygląda, jak sam do siebie się śmieje, po zobaczeniu tego ogłoszenia. :biggrin:
-
czujnik zamkniecie dzwi gdzie jest ??
Jeśli chodzi o przednie drzwi, to jest w zamku. A do tylnych to krańcówki widać.
-
Diagnostyka wisla - bledy
A kto zaglądnie do immo celem skasowania 1176 albo 1177
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
Oprogramowaniem i sposobem wysterowania wtryskiwaczy, szczególnie podczas przełączania.
-
[B5 ADR 1.8] Smród benzyny po ostrym wejściu w zakręt
Albo pęknięty od góry bak, albo niedokręcony kołnierz, ten na deklu pompy paliwa. Ale ja obstawiam, że gazownicy sprawili się ładnie montując butlę i podziurawili ci bak, a potem zapomnieli o tym wspomnieć.
-
[B5 1996] Co można sprawdzić VAG-Comem
No i więcej raczej nie znajdzieśż, chyba że masz climatronic jeszcze.
-
[B5] Problem z Abs-em błąd 00302
Znowu miałem farta. Ech szkoda, że mnie nie było na urodzinach klubu, pewnie parę piwek za te zdalne naprawy by się wypiło
-
[B5 1996] Co można sprawdzić VAG-Comem
Raczej w 1996 roku może nie być połączenia z tymi modułami. Na pewno nie 38, i raczej nie 26. 46 - prawdopodobnie też nie będzie działało, zostaje 35.
-
[B5 all] Zapalniczka
Trzeba co nieco w głębi podważyć śrubokrętem, bo się mogą zatrzaski połamać.
-
Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?
Kup Valeo, albo jakis najtańszy shit, wtedy przynajmniej nie będzie pretensji, że drogie były
-
[B5] Problem z Abs-em błąd 00302
Błędu należy szukać w pompie ABS, ale zacznij od sprawdzenia bezpieczników i styków wtyczki przy pompie.