Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Jest w porządku. Tryb AUTO wyłącza się jak zmienisz kierunek nawiewów.
  2. I chyba jeszcze imbusy by się przydały, żeby odkręcić jarzmo zacisku hamulcowego, bez tego raczej nie założy tarczy (ani nie zdejmie).
  3. Adadur nie kombinuj. Aby zmienić przegub homokinetyczny odkręcił wahacze, aby wyciągnąć półoś z przegubem z piasty.
  4. Otóż ma znaczenie, bo na gazie zmieniają się parametry przy jakich przeskakuje iskra na świecy, potrzeba większego napięcia i dlatego może cewka nie wytrzymać.
  5. Nie jest tak łatwo z rozkodowaniem. Popytaj na viakenie.
  6. A do jakiego radia chcesz podłączyć?
  7. W pompce centralnego jest zintegrowany moduł komforty, który odpowiada za oświetlenie wnętrza no i między innymi za szybki. Napraw pompkę, ruszy wszystko.
  8. Ale jeszcze musisz wiedzieć jakiej produkcji masz licznik. Jeśli UKNSI to tachopro nie poradzi sobie z nim i pozostaje programator.
  9. Lampy na allegro, sterownik 150 PLN na allegro, 2 czujniki kupić w salonie, wiązkę z rozbitka, lub samemu stworzyć. Najgorzej ze spryskami, bo trzeba zmieniać zderzak. Całość podłączyć zgodnie ze schematami i będzie działać.
  10. Jeśli nie będzi ci przeszkadzało wyłączanie się co godzinę to szukaj concerta II. Tylko są bodajże 2 rodzaje, i musisz się przyglądnąć, który zakupić, bo są zaokrąglone na rogach i kanciaste.
  11. :eek: :eek: :eek: Masakra. Trzeba było poczekać, na pewno by się coś tańszego trafiło, albo naprawiać.
  12. No bo nie ma.
  13. Potrzebny interfejs jest i jeśli nie siedzisz w tym, to uważaj bo można łatwo jeszcze bardziej uwalić licznik.
  14. Aż prześcieradło w d.u.p.e włazi.
  15. Dobrze, że sam w biurze siedzę, bo dziwnie wygląda, jak sam do siebie się śmieje, po zobaczeniu tego ogłoszenia. :biggrin:
  16. Jeśli chodzi o przednie drzwi, to jest w zamku. A do tylnych to krańcówki widać.
  17. A kto zaglądnie do immo celem skasowania 1176 albo 1177
  18. Oprogramowaniem i sposobem wysterowania wtryskiwaczy, szczególnie podczas przełączania.
  19. Albo pęknięty od góry bak, albo niedokręcony kołnierz, ten na deklu pompy paliwa. Ale ja obstawiam, że gazownicy sprawili się ładnie montując butlę i podziurawili ci bak, a potem zapomnieli o tym wspomnieć.
  20. No i więcej raczej nie znajdzieśż, chyba że masz climatronic jeszcze.
  21. Znowu miałem farta. Ech szkoda, że mnie nie było na urodzinach klubu, pewnie parę piwek za te zdalne naprawy by się wypiło
  22. Raczej w 1996 roku może nie być połączenia z tymi modułami. Na pewno nie 38, i raczej nie 26. 46 - prawdopodobnie też nie będzie działało, zostaje 35.
  23. szogun0 odpowiedział(a) na czako temat w Audi A4 B5
    Trzeba co nieco w głębi podważyć śrubokrętem, bo się mogą zatrzaski połamać.
  24. Kup Valeo, albo jakis najtańszy shit, wtedy przynajmniej nie będzie pretensji, że drogie były
  25. Błędu należy szukać w pompie ABS, ale zacznij od sprawdzenia bezpieczników i styków wtyczki przy pompie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.