Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Ze specjalnych narzędzi to potrzebne ci są odpowiednie klucze i młotek, aby wybić szalkę łożyska. Z odrobiną cierpliwości poradzisz sobie.
  2. No bawcie się bawcie Tachopro a potem będziecie płakać. To nie vag-com, tutaj można sobie licznik uwalić. Więc uważać co robicie.
  3. Panowie, nie odbiegać od tematu i nie rozpoczynać mi tu kłótni, która firma jest lepsza. :exclaim:
  4. I nie bądź taki tajemniczy, napisz skąd jesteś, to może jakiś sąsiad cię na forum wyłowi
  5. Zapoznaj się z regulaminem, przywitaj w newbie, a potem ugadaj z chłopakami z W-wy na spota. Popatrzą co się dzieje i byc może zaoszczędzisz na wymianie przypływki, bo to niekoniecznie musi być jej wina.
  6. Nieszczelny dolot pewnie, tak samo w oplach się dzieje przy nieszczelności.
  7. Przy rozbieraniu jest ta sama robota. Zgadzam się. Ale już zmiana samego paska to jest różny stopień trudności.
  8. Rajmondo sprawdziłem. Na razie mam prawą lampę i tam dało radę zamontować taki silniczek. Tylko trzeba go wysunąć trochę aby zaskoczył do lustra. Ale to nie problem, bo te silniczki są rozbierane. Tak, że można je montować.
  9. Otóż jest różnica między 1.6 a 2.8. 1.6 ma 1 wałek rozrządu i jest mniej pracy przy ustawianiu. W 2.8 trzeba wałki zablokować i trochę więcej roboty jest ze wszystkim, nawet z prowadzeniem paska.
  10. A nie mówiłem żeby tam popytać Nic nie tracisz, więc możesz spróbować, najwyżej będziesz musiał wymienić i tak już zepsuty licznik. :smile:
  11. Najpierw 2 przód potem 2 tył i to wystarczy. Nie trzeba naciskać wszystkich czterech na raz.
  12. Daj sobie spokój z Jurid'ami, bo strasznie piszczą, jak się troszkę zużyją. Załóż jakieś inne, np Textar, albo jak chcesz tańsze, to Lucas.
  13. Trzeba umyć komutator silniczka w benzynie ekstrakcyjnej. Nie podawaj napięcia z prostownika, bo silniczek jest na 5,7 volt.
  14. To nie są objawy uszkodzenia cewki. Masz przeładowanie i dlatego go tak zrywa. Tak jak piszesz to może być uszkodzony zawór sterowania turbiną. Ale sprawdzanie zacznij od przyglądnięcia się wydechowi. Jak miałem nieszczelność przed pierwszym tłumikiem, to też przeładowywało, bo turbinka za bardzo się rozkręcała i do tego było słychać głośny gwizd.
  15. szogun0 odpowiedział(a) na marek3468 temat w Audi A4 B5
    Jeśli pytasz o sterownik silnika to jest na podszybiu pod maską od strony kierowcy. W takim czarnym plastikowym pudełku. Obok serwa wspomagania hamulców.
  16. Polutować, pokasować i nie pojawi się już prędko Albo przeczyścić styki i poprawić umocowanie złączek.
  17. Rozebrać, nasmarować, ewentualnie wyregulować cięgna. Zdejmij tapicerkę drzwi i zobacz co jest nie tak od środka z klamką i bębenkiem.
  18. No to odpowiedź jest pewnie taka: ktoś zmieniał króciec, bo był pęknięty i lało z niego, ale nie miał takiego, w którym jest zamontowana zaślepka, więc zatkał to jakimś czujnikiem i zostało. Albo założył króciec od innego auta, gdzie był taki czujnik, więc nie ruszał i dodał ten na 4 piny.
  19. Jak znajdziesz taki licznik i skopiujesz zawartość pamięci to stare kluczyki wsadzasz w stacyjkę i uruchamiasz samochód.
  20. Spróbuj poprawnie nazywać tematy. A przede wszystkim używaj znaków interpunkcji bo nie idzie zrozumieć tego co napisałeś. Concert współpracuje ze zmieniarkami Audi oryginalnymi a także z Panasonic'ami, ale nie wszystkimi. Z tego co wiem, z Alpine nie współpracuje.
  21. Wejdź na forum viakena i zapytaj o ten licznik, specjalistą jest Grzestv. Ewentualnie jeszcze możesz na elektrodzie popytać, bo to może być faktycznie jakaś usterka procesora. Ewentualnie na forum Audi Klub Polska zapytaj użytkownika Kobra 7.
  22. Pod konsolą sterowania nawiewów i boczne pod wykładziną w pobliżu przednich foteli.
  23. A masz wskazania temp. silnika na liczniku? Bo on jakoś tak wygląda.
  24. Taki temat przewijał się już na forum na początkach jego działalności.
  25. Można, ale trzeba zagadać z tymi co kręcą liczniki, żeby skopiowali zawartość pamięci. Tylko tyle, że nie zawsze się da. Jeśli zupełnie inne liczniki lub inny producent, to nie skopiuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.