Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AJM] Wymiana łozysk tyl
Ze specjalnych narzędzi to potrzebne ci są odpowiednie klucze i młotek, aby wybić szalkę łożyska. Z odrobiną cierpliwości poradzisz sobie.
-
TachoPro,TachoSoft, Airbag Resetter ....
No bawcie się bawcie Tachopro a potem będziecie płakać. To nie vag-com, tutaj można sobie licznik uwalić. Więc uważać co robicie.
-
[B6 AVJ] Podniesienie mocy
Panowie, nie odbiegać od tematu i nie rozpoczynać mi tu kłótni, która firma jest lepsza. :exclaim:
-
[B5 AEB] Skaczą obroty na jałowym
I nie bądź taki tajemniczy, napisz skąd jesteś, to może jakiś sąsiad cię na forum wyłowi
-
Przepływomierz w B4 1,9 TDi
Zapoznaj się z regulaminem, przywitaj w newbie, a potem ugadaj z chłopakami z W-wy na spota. Popatrzą co się dzieje i byc może zaoszczędzisz na wymianie przypływki, bo to niekoniecznie musi być jej wina.
-
[B5 ADP] 1500 obr/min na jałowym, kiedy rozgrzany silnik
Nieszczelny dolot pewnie, tak samo w oplach się dzieje przy nieszczelności.
-
Wymiana paska rozrządu w Audi A4 B5 1.6
Przy rozbieraniu jest ta sama robota. Zgadzam się. Ale już zmiana samego paska to jest różny stopień trudności.
-
[B5] Silniczki poziomowania reflektorów
Rajmondo sprawdziłem. Na razie mam prawą lampę i tam dało radę zamontować taki silniczek. Tylko trzeba go wysunąć trochę aby zaskoczył do lustra. Ale to nie problem, bo te silniczki są rozbierane. Tak, że można je montować.
-
Wymiana paska rozrządu w Audi A4 B5 1.6
Otóż jest różnica między 1.6 a 2.8. 1.6 ma 1 wałek rozrządu i jest mniej pracy przy ustawianiu. W 2.8 trzeba wałki zablokować i trochę więcej roboty jest ze wszystkim, nawet z prowadzeniem paska.
-
[B5 AJM] Kontrolka hamulca ręcznego
A nie mówiłem żeby tam popytać Nic nie tracisz, więc możesz spróbować, najwyżej będziesz musiał wymienić i tak już zepsuty licznik. :smile:
-
sposob opuszczania szyb
Najpierw 2 przód potem 2 tył i to wystarczy. Nie trzeba naciskać wszystkich czterech na raz.
-
[b5] jakie klocki na przód?
Daj sobie spokój z Jurid'ami, bo strasznie piszczą, jak się troszkę zużyją. Załóż jakieś inne, np Textar, albo jak chcesz tańsze, to Lucas.
-
[B5] Błędy klimatronika : silniczek i potencjometr
Trzeba umyć komutator silniczka w benzynie ekstrakcyjnej. Nie podawaj napięcia z prostownika, bo silniczek jest na 5,7 volt.
-
kod błędu 00544
To nie są objawy uszkodzenia cewki. Masz przeładowanie i dlatego go tak zrywa. Tak jak piszesz to może być uszkodzony zawór sterowania turbiną. Ale sprawdzanie zacznij od przyglądnięcia się wydechowi. Jak miałem nieszczelność przed pierwszym tłumikiem, to też przeładowywało, bo turbinka za bardzo się rozkręcała i do tego było słychać głośny gwizd.
-
[b5] komputer
Jeśli pytasz o sterownik silnika to jest na podszybiu pod maską od strony kierowcy. W takim czarnym plastikowym pudełku. Obok serwa wspomagania hamulców.
-
ŚWIECĄCA KONTROLKA OD PODUSZKI
Polutować, pokasować i nie pojawi się już prędko Albo przeczyścić styki i poprawić umocowanie złączek.
-
Problem z centralnym zamkiem
Rozebrać, nasmarować, ewentualnie wyregulować cięgna. Zdejmij tapicerkę drzwi i zobacz co jest nie tak od środka z klamką i bębenkiem.
-
[B5 1.8TQ AEB 97r] Koledzy, co to za czujnik??
No to odpowiedź jest pewnie taka: ktoś zmieniał króciec, bo był pęknięty i lało z niego, ale nie miał takiego, w którym jest zamontowana zaślepka, więc zatkał to jakimś czujnikiem i zostało. Albo założył króciec od innego auta, gdzie był taki czujnik, więc nie ruszał i dodał ten na 4 piny.
-
licznik z fisem
Jak znajdziesz taki licznik i skopiujesz zawartość pamięci to stare kluczyki wsadzasz w stacyjkę i uruchamiasz samochód.
-
Roznica miedzy instalacja Ai-net a M-BUS
Spróbuj poprawnie nazywać tematy. A przede wszystkim używaj znaków interpunkcji bo nie idzie zrozumieć tego co napisałeś. Concert współpracuje ze zmieniarkami Audi oryginalnymi a także z Panasonic'ami, ale nie wszystkimi. Z tego co wiem, z Alpine nie współpracuje.
-
[B5 AJM] Kontrolka hamulca ręcznego
Wejdź na forum viakena i zapytaj o ten licznik, specjalistą jest Grzestv. Ewentualnie jeszcze możesz na elektrodzie popytać, bo to może być faktycznie jakaś usterka procesora. Ewentualnie na forum Audi Klub Polska zapytaj użytkownika Kobra 7.
-
[a4 2000] sensor airbagów
Pod konsolą sterowania nawiewów i boczne pod wykładziną w pobliżu przednich foteli.
-
[B5 1.8TQ AEB 97r] Koledzy, co to za czujnik??
A masz wskazania temp. silnika na liczniku? Bo on jakoś tak wygląda.
-
1xairbag w A4 ??
Taki temat przewijał się już na forum na początkach jego działalności.
-
licznik z fisem
Można, ale trzeba zagadać z tymi co kręcą liczniki, żeby skopiowali zawartość pamięci. Tylko tyle, że nie zawsze się da. Jeśli zupełnie inne liczniki lub inny producent, to nie skopiuje.