Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Nie ma ukrytych funkcji. Jeśli masz FIS, to wyświetla spalanie i temp. Jeśli masz zwykły licznik to nie więcej poza tym co widzisz nie znajdziesz.
  2. Czujnik prędkości wału, czujnik obrotów wału, zabrudzony, uszkodzony, albo odległość większa niż 1,3 mm od tarczy. Możliwa jeszcze przyczyna, to przetarta wiązka, albo niestyk na kostce. Sprawdź jego stan i przeczyść go i styki także.
  3. Ręcznie nie wpisze się skrajnych położeń. A zablokowania nigdy nie próbowałem.
  4. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    W sklepie motoryzacyjnym, który jest w miarę dobrze zaopatrzony. Koszt 40-50 PLN.
  5. Odblokowałem celem umożliwienia poprawy nazewnictwa tematu.
  6. Ktoś się próbował dobrać do zapisanego przebiegu ale mu nie wyszło. Naprawa zawartości pamięci powinna pomóc.
  7. To miło z twojej strony, że zaczynasz się zaznajamiać z FAQ i szukajką. Jeszcze tylko nie pisz dużymi literami, bo w internecie oznacza to krzyk. A nikt nie lubi, jak się ktoś za uchem wydziera
  8. Eeeee, raczej dlatego, że stosunkowo droga jest produkcja, a nie ma jakichś znacznych popraw parametrów w porównaniu do 4V.
  9. Fejsem i programami przypiszesz klucze od nowa. Sterownik nie ma możliwości zapomnienia nie używanych kluczyków. Opcja jedyna jest taka, że ktoś, kiedyś przypisał tylko 1 kluczyk, bo tylko jego miał pod ręką, a w tedy te, które nie były przypisane w danym momencie zostają wymazane.
  10. To nie przeróbka. Wychodziły Fiaty Uno 1.4 turbo. Z takim lekkim autkiem to nawet latało.
  11. U mnie pęknięcie kolektora minimalne jest już 2 lata iczeka sobie na wymianę kolektor w garażu do najbliższej wymiany rozrządu. Nic się nie dzieje i jest OK.
  12. No co panowie, dopiero wróciłem z innego forum, gdzie gostek zarzekał się że wymiana chipa w 80 2.0 ABK przyniosła mu kilkanaście koni :twisted:
  13. Jest to silniczek z czerwoną wtyczką od strony kierownicy na dole zespołu ogrzewania. troszeczkę ponad otworami nadmuchu na nogi. Trzeba ten nadmuch zdemontować.
  14. Jak zerwałeś gwint na śrubie to pół biedy. Gorzej jeśli nie ma gwintu w piaście. Zdemontować koło i próbować wykręcić śrubę.
  15. Mi nic nie świeciło przy 200 km/h, w B4 przy 180 też kontrolka się nie zapaliła, no ale to są moje przypuszczenia.
  16. Znowu nie tak łatwo diagnozuje się pompowtryski. Skąd mieli wiedzieć w jakiej grupie wartości mierzonych ma być wskazanie 0
  17. no to chyba czas rozebrać i wyczyścić silniczki, skoro ciągle błędy powracają.
  18. To trochę za dużo. Wypompuj paliwo z baku i nalej ropy. Wypompuj co najmniej połowę i dolej do pełna ropy, wtedy zmniejszysz stężenie benzyny w ropie.
  19. Jak nie masz VAG-a lub interfejsu to i tak nie poradzisz. Jest coś takiego w sterownikach VW jak kodowanie. Zmienia się w nim opcje, np. wyposażenia itp. W liczniku zmieniasz w ten sposób, co ma ci np. FIS wyświetlać. Tak jak napisałem zmień kodowanie, na takie jak podałem, w miejsce X wstawiasz tą cyfrę, która była na tej samej pozycji w starym kodowaniu. Przykład: miałeś kodowanie 00567, zmieniasz na 00067. Jest to przykład wyssany z palca, cyfry trzeba odczytać VAG0iem.
  20. No a czasami nawet striczepsy hehe
  21. No i jeszcze jedno. Filtr dokręca się rękami. Jak dokręcisz paskiem lub kluczem, to czekają cię problemy przy następnej wymianie z jego odkręceniem.
  22. :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: A ja myślałem że to jest związane z brudnymi tarczkami ABS-u i nieprawidłowo ustawionym czujnikiem ABS.
  23. Jest możliwa, trochę roboty z tym jest, bo inne mocowania i nawet uchwyty pedałów (trzeba przecież dodać sprzęgło). Ale dla chcącego nic trudnego.
  24. No jak to jak będzie regulował wtryskiwacze Rozkręci, naciągnie sprężynki, kilka podkładeczek zamontuje, i przeczyści dyszę igłą do szycia. A odpowiedź bardziej merytoryczna. Nie da się. Może mechanikowi chodziło o regulację kąta wtrysku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.