Treść opublikowana przez szogun0
-
licznik
Nie ma ukrytych funkcji. Jeśli masz FIS, to wyświetla spalanie i temp. Jeśli masz zwykły licznik to nie więcej poza tym co widzisz nie znajdziesz.
-
Błąd 16705 (P0321)
Czujnik prędkości wału, czujnik obrotów wału, zabrudzony, uszkodzony, albo odległość większa niż 1,3 mm od tarczy. Możliwa jeszcze przyczyna, to przetarta wiązka, albo niestyk na kostce. Sprawdź jego stan i przeczyść go i styki także.
-
Zakodowanie klimatronika
Ręcznie nie wpisze się skrajnych położeń. A zablokowania nigdy nie próbowałem.
-
Urwana linka otwierania drzwi kierowcy
W sklepie motoryzacyjnym, który jest w miarę dobrze zaopatrzony. Koszt 40-50 PLN.
-
CHiptuning 1.9 90km automat
Odblokowałem celem umożliwienia poprawy nazewnictwa tematu.
-
licznik
Ktoś się próbował dobrać do zapisanego przebiegu ale mu nie wyszło. Naprawa zawartości pamięci powinna pomóc.
-
[B5 ABC] Gdzie jest termostat ?
To miło z twojej strony, że zaczynasz się zaznajamiać z FAQ i szukajką. Jeszcze tylko nie pisz dużymi literami, bo w internecie oznacza to krzyk. A nikt nie lubi, jak się ktoś za uchem wydziera
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
Eeeee, raczej dlatego, że stosunkowo droga jest produkcja, a nie ma jakichś znacznych popraw parametrów w porównaniu do 4V.
-
[a4 b5 tdi] upadl i nie chce wstac
Fejsem i programami przypiszesz klucze od nowa. Sterownik nie ma możliwości zapomnienia nie używanych kluczyków. Opcja jedyna jest taka, że ktoś, kiedyś przypisał tylko 1 kluczyk, bo tylko jego miał pod ręką, a w tedy te, które nie były przypisane w danym momencie zostają wymazane.
-
Turbo w 1.6 czy to zda egzmin może ktoś wie
To nie przeróbka. Wychodziły Fiaty Uno 1.4 turbo. Z takim lekkim autkiem to nawet latało.
-
A4 18, turbo97r AEB
U mnie pęknięcie kolektora minimalne jest już 2 lata iczeka sobie na wymianę kolektor w garażu do najbliższej wymiany rozrządu. Nic się nie dzieje i jest OK.
-
Zakodowanie klimatronika
Nie.
-
I gdzie a4 do chip tuningu w wawie ? (nowy)
No co panowie, dopiero wróciłem z innego forum, gdzie gostek zarzekał się że wymiana chipa w 80 2.0 ABK przyniosła mu kilkanaście koni :twisted:
-
[B5] Błędy klimatronika : silniczek i potencjometr
Jest to silniczek z czerwoną wtyczką od strony kierownicy na dole zespołu ogrzewania. troszeczkę ponad otworami nadmuchu na nogi. Trzeba ten nadmuch zdemontować.
-
Zerwany gwint w kole
Jak zerwałeś gwint na śrubie to pół biedy. Gorzej jeśli nie ma gwintu w piaście. Zdemontować koło i próbować wykręcić śrubę.
-
Zapaljący się ABS przy dużych prędkościach??!!
Mi nic nie świeciło przy 200 km/h, w B4 przy 180 też kontrolka się nie zapaliła, no ale to są moje przypuszczenia.
-
Falujące obroty i skoki mocy - 1.9 TDI
Znowu nie tak łatwo diagnozuje się pompowtryski. Skąd mieli wiedzieć w jakiej grupie wartości mierzonych ma być wskazanie 0
-
[B5] Błędy klimatronika : silniczek i potencjometr
no to chyba czas rozebrać i wyczyścić silniczki, skoro ciągle błędy powracają.
-
[TDI] PB zamiast ON
To trochę za dużo. Wypompuj paliwo z baku i nalej ropy. Wypompuj co najmniej połowę i dolej do pełna ropy, wtedy zmniejszysz stężenie benzyny w ropie.
-
[ALL] Komputer pokładowy w wersji Angielskiej
Jak nie masz VAG-a lub interfejsu to i tak nie poradzisz. Jest coś takiego w sterownikach VW jak kodowanie. Zmienia się w nim opcje, np. wyposażenia itp. W liczniku zmieniasz w ten sposób, co ma ci np. FIS wyświetlać. Tak jak napisałem zmień kodowanie, na takie jak podałem, w miejsce X wstawiasz tą cyfrę, która była na tej samej pozycji w starym kodowaniu. Przykład: miałeś kodowanie 00567, zmieniasz na 00067. Jest to przykład wyssany z palca, cyfry trzeba odczytać VAG0iem.
-
[B5 AFN] Dolna osłona silnika
No a czasami nawet striczepsy hehe
-
Audi A6 C5 1.9 tdi 115 km Silnik AFN
No i jeszcze jedno. Filtr dokręca się rękami. Jak dokręcisz paskiem lub kluczem, to czekają cię problemy przy następnej wymianie z jego odkręceniem.
-
Zapaljący się ABS przy dużych prędkościach??!!
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: A ja myślałem że to jest związane z brudnymi tarczkami ABS-u i nieprawidłowo ustawionym czujnikiem ABS.
-
[B5 1.6] Swap skrzyni biegów - automat na manual
Jest możliwa, trochę roboty z tym jest, bo inne mocowania i nawet uchwyty pedałów (trzeba przecież dodać sprzęgło). Ale dla chcącego nic trudnego.
-
[b5 AFN] regulacja wtryskow
No jak to jak będzie regulował wtryskiwacze Rozkręci, naciągnie sprężynki, kilka podkładeczek zamontuje, i przeczyści dyszę igłą do szycia. A odpowiedź bardziej merytoryczna. Nie da się. Może mechanikowi chodziło o regulację kąta wtrysku?