Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Temat wielokrotnie wałkowany na forum. Zamykam EDIT Odblokowane na wniosek autora.
  2. Kodowanie ABS/ ASR ma być 00000, dla automatycznej skrzyni jest 00003.
  3. Odczytaj błędy z licznika. Odczytaj wartości w Blokach mierzonych. Grupa 11 pozycja 4 pokazuje wskaźnik konsumpcji paliwa. Fabryczna wartość to 100. Wymontuj licznik i sprawdź czy nie jest wypięty kabel niebieskiej wtyczki z pozycji 25. Albo masz zimny lut w liczniku i ci ten pin nie łączy. Rezystancja obwodu między 25 pinem wtyczki niebieskiej przy liczniku a 28 pinem przy ECU powinna być mniejsza niż 2 Omy. Między 25-pinem wtyczki do ECU a masą ma byc więcej niż 9 MOm. Jeśli wyniki sa ok, to kable masz w porządku i szukaj w kieunku braku komunikacji w liczniku.
  4. Wlot powietrza jest na 2 śrubeczkach, popuść je i przesuń trochę powinno pomóc. Obudowa filtra powietrza też pewnie minimalnie przesunięta jest i dlatego nie ma dobrego spasowania.
  5. Tak. Jak masz system BOSE w aucie to aktywuje się radyjko VAG-iem i wyświetla wtedy taki napis po starcie.
  6. Można jakieś takie dziwne dokładane kupić. Oryginalny do licznika to raczej nic z tego bo: cena była by podobna do całego licznika i nie byłoby możliwości prostego zamontowania tego w liczniku.
  7. No jest to chore, tak jak z płytami DVD i regionami.
  8. Licznik na allegro to koszt ok 300 zł i masz już wtedy komputer, trzeba tylko go jeszcze podłączyć. Szukaj pod hasłem "licznik FIS" link do allegro
  9. Zależy na jak duże dziecko. Są foteliki, w których można całość położyć do pozycji prawie leżącej. Jest to zrobione tak jakby na kołysce.
  10. Pod zderzakiem jest przy przewodach ze sprężarki, w chłodnicy klimy. Chociaż po opisie błędów zacząłbym od poprawienia lutów w sterowniku Climatronic, bo coś za dużo otwartych obwodów.
  11. Jeśli będziesz robił serwis u tych co montowali to nie ma problemu. Ostatnio szukałem dla klienta firmowego na dolnym śląsku firmy, która to robi i znalazłem: we Wrocławiu, a chciałem w Legnicy. Producent nie ma informacji, kto i gdzie montuje jego instalacje. Firma (siedziba w Łodzi) sprzedaje to do hurtowni i nie martwi się, co się dalej z tym dzieje.
  12. Tak. Albo nie jest podpięty.
  13. Temat o adaptacji przepustnicy
  14. Można, ale po co. Uzbieraj na sekwencję, bo na mikserze to 1.6 będzie cię wyprzedzać. Trzeba specjalnie dorobić mikser. No i trzeba podziurawić intercooler, żeby kompensację podpiąć. Widziałem taką instalkę. Jeździłem, nie było najlepiej (ale nie strzelało ). Sekwencja to jest to.
  15. Hmm, a ja przecież wszystkiego nie musze wiedzieć :biggrin: Sprawdziłem (leń ze mnie). Ma zaciski ATE. Już wszystko wiadomo. Naprawa na odległość.
  16. Musisz podać, czy masz z przodu zaciski Lucas czy ATE/Teves. Bo są inne loginy i inne kodowania. Zakładam, że masz manualną skrzynię: dla LUCAS: Login: 09675, Kodowanie: 04175 dla ATE: Login: 09575, Kodowanie: 04275.
  17. Jeżeli całkowita średnica koła się zmieni to zmieni się też spalanie liczone wg. przebiegu określanego przez licznik.
  18. Poszukaj moich postów na temat adaptacji przepustnicy. Jest tam pewien działający sposób
  19. Ten silnik tak ma, że powyżej 2500 rpm zrywa komunikację. Zmień ustawienia portu i powinno się połączyć z licznikiem .
  20. Wyciąga się i już.
  21. III generacja to wtrysk ciągły, najlepiej zdaje egzamin z mechanicznym wtryskiem benzyny. Jeśli możesz dołóż troszkę kaski do bardziej popularnej instalacji, bo są później problemy z serwisowaniem instalacji firmy KME, niewiele warsztatów je obsługuje.
  22. Jest na forum rozpiska wtyczek do liczników, sam ją umieszczałem. Użyj funkcji szukaj.
  23. Nie. CAN zakładali trochę później. Radio komunikuje się po K-line i w mojej 80-tec też sobie mogę przestawiać VAG-iem kodowanie Chorusa
  24. jak niby chcesz zawieszenie wielowahaczowe przymocować do nadwozia, gdzie poprzedni była oś z wahaczami wleczonymi? Może jakieś tuleje przyspawasz? Trzebaby zmienić cały tył.
  25. Nawiew od ogrzewania nie działa? Pewnie coś z przełącznikiem lub opornikiem dmuchawy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.