Treść opublikowana przez szogun0
-
Strefa Śmiechu
o fu...k :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: Przecież jeszcze chwila, a koło wypadło by z kolumną.
-
Sterowanie wycieraczkami, domykanie szyb
Nie działa, przynajmniej jak próbowałem, to nie potrafiłem zmienić niczego.
-
Kodowanie sterownika silnika
Zdeniu pomyłka Tu nie chodzi o adaptację Immobilizera ale adaptację przepustnicy. Wpisanie w kanale 0 wartości 00 w silniku powoduje skasowanie nastawów przepustnicy Wyręczę twórcę tematu i podam: Adaptacja przepustnicy Zamykam
-
Kodowanie sterownika silnika
Pierdoły z tego ASO. Ja powinienem ASO założyć. Jedyne co musisz zrobić to adaptację przepustnicy i będzie wsio OK. Kodowanie sterownika nie robi się w kanale 10 (adaptacja). Poszukaj mojego postu o adaptacji przepustnicy, jest podwieszony na forum.
-
[B5] BOSE - tweetery nie graja
Naprawdę? To możesz mi te zwrotnice pokazać, oczywiście jeśli ich sam nie wstawiłeś lub poprzedni właściciel. No to zapraszam do mnie. Ja mam, a audio się nie zajmuje na codzień i myślałem, że to standard.
-
[B5 1.9TDI] Padła skrzynia?
Wysprzęglik się wyrobił i przepuszcza. Wymiana na nowy.
-
[B5] BOSE - tweetery nie graja
Są zwrotnice w drzwiach zamontowane.
-
[B5 Turbo]-potrzebny dobry fachowiec od turbin...
No znalazły by się jakieś wzorce , ale 1.8T mają bardzo podobne. Na forum Master'sa są dostępne.
-
Gamma Gala- czy to radio jest kodowane?
Tak.
-
[B5 Turbo]-potrzebny dobry fachowiec od turbin...
Sprawdź zachowanie się sondy Lambda, bo może masz cieknące wtryskiwacze. Zrób test pod obciążeniem na 3 biegu i sprawdzaj wartości w 25 bloku. Miedzy 2 i 3 pozycją nie może być większej różnicy niż 5 ms (zanotowana przy 4000 rpm). Blok 2 pozycja 3 -> Zerknij też na czas wtrysku (mniejszy niż 3 ms na wolnych obrotach). Grupa 5 poz 4 zakres między 1.8...4.0 g/s Grupa 9 poz 3 -> napiecie Lambda Grupa 13 test na obciążeniu (sygnały spalania stukowego) niższe od 12 i różnica między poszczególnymi nie wieksza niż 6 Grupa 27 test na obciążeniu: poz 1 nie więcej niż 5 ms poz 2 od 0,5 do 8 ms (czas wtrysku) poz 4 sygnał otwarcia N75 (jesli 5 % to auto w trybie awaryjnym)
-
Kłopoty z potencjometrem w CHORUS.
Dokładnie o to samo biega i w Chorusie jak i w Concercie. Opcja szukaj.
-
Użytkownicy pokażcie sie..
Ehhh. To i ja coś dorzucę. Z tamtej zimy, śnieg można zobaczyć
-
[B5 2.5 TDi] Sensor G42
Albo przerwę w obwodzie. I stawiam na przerwę.
-
[B5 2.5 TDi] Sensor G42
Czujnik jest w przepływomierzu.
-
[B5 1.8 ADR] Błędy mieszanki
Czujnik spalania stukowego jest przykręcony do bloku. Może być tak, że jak ci zamula to może być coś z przypiekającymi się wtryskami.
-
[B5 2,5TDI AKN] Montaż paska od klimy
Dobry fachowiec na pewno wszystko ci sprawdzi.
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
Nie lubię tej wersji, bo jest kilka rzeczy, części, o których zapomniano i nie można wyszukać. Np. nie zawsze znajdziecie po numerze radio oryginalne, zbiorniczek wyrównawczy itd.
-
[B5 AJM] Zdarzyło się komuś zagotować płyn hamulcowy
I ciekawe jak to miałoby działać, bo przecież ten płyn nie krąży ale można powiedzieć, że stoi w układzie? Jeśli już to jakiś nadmuch na tarcze się sprawdza, kanały poprowadzone od wlotów itp.
-
[B5 95r] Montaż podgrzewanych lusterek.
Podpiąć pod ogrzewanie tylnej szyby w przednim słupku. Jeśli masz elektryczne lusterka, to instalacja powinna już być, tylko pewnie maty przepalone i nadają sie do wymiany.
-
[B5 1.6] Niepoprawne działanie klaksona
Nie skasuje się.
-
[B5 1.8] wysokie spalanie
Nie będę się kłócił, ale jak rosną obroty, to czas wtrysku raczej nie bardzo. W krytycznym momencie wtrysk byłby w czasie dolnego położenia tłoka.
-
ile oleju do automata
Miarką serwisową wkładaną przez otwór w misce.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Podkarpacki Klub Audi
-
[B5 1,8] Wyciek oleju w okolicach filra oleju.
No raczej się spłaszczył z czasem. Tak samo jest z oringami pod króćcami.
-
Wymiana nagrzewnicy z klimatronikiem
A co z np. wymianą turbiny. Nie zauważyłem. Nie robiłem w A4 ale pewnie trzeba deskę zdjąć. W B4 nie trzeba było jej demontować, tylko troszkę więcej gimnastyki dochodziło i poobdzieranych łapek.