Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Potwierdzam. Trzeba śrubki z tyłu AirBagu odkręcić, a potem zdjąć kiere.
  2. Każde takie połączenie i kabel to miejsce dodatkowego oporu i strat prądu. Poza tym zwiększa się możliwość awarii.
  3. Sprawdź szczelność przewodów dolotowych, i przewodów sterowania. Wygląda na jakąś nieszczelność, sprawdź uszczelkę pod przepustnicą, może być wydmuchana. Jeszcze jedna sprawa to szczelny wydech między turbiną a środkowym tłumikiem.
  4. Najszczersze gratulacje. No i życze pociechy z córeczki.
  5. szogun0 odpowiedział(a) na Furio temat w Audi A4 B5
    Ehhh nie przesadzaj, od czasu zakończenia remontu ul. Dąbrowskiego troszeczkę ruch się upłynnił.
  6. Czujnik jest od silnika 1.8T. W ADR takiego osobnego czujnika brak. Za mierzenie temp. powietrza odpowiada przepływomierz, w sposób posredni podaje on info o temp. powietrza. I dlatego zawsze będzie pokazywało 19,5 stopnia. Sterownik w przypadku braku sygnału z tego czujnika przyjmuje taką stałą wartość dla uproszczenia.
  7. Szukajcie, a znajdziecie. Już zamieściłem na forum, jak przeprowadzać kodowanie climatronic. Dla 4-cylindrowego benzyniaka jest to w 95% przypadków 00040. Potem jeszcze Basic Settings się robi i gotowe.
  8. 100-150, ale za co ? czyj klucz ?, i czy imo też zrobione ? :?: Odpowiedź była dla Mawek-a. Skoro jest z Dębicy, to ma raptem niecałe 50 km. I sądząc po jego podpisie ma a4 z 1995 r., czyli stały kod.
  9. Jeśli by nie było tylko i wyłącznie gazu w układzie, to ogrzewanie musi działać bez zastrzeżeń.
  10. Wypnij wtyczkę od czujnika poziomu płynu ze zbiorniczka, zmostkuj przewody i zobacz czy kontrolka zgaśnie. Jeśli tak, to wiesz co jest przyczyną. Jeśli nie to sprawdź ciągłość przewodów i szukaj dalej.
  11. Walnięte łożysko może nie wyć, jeśli nie ma obciążenia, więc test z rozpędzarką nie zawsze jest miarodajny. Jeśli po zmianie kół wycie nie ustaje, to stawiam na łożysko koła.
  12. Jeśli szukasz miejsca, to prawdopodobnie będziesz musiał na czas montażu podnieść silnik, albo zdemontować przód i pod głowicą go przykręcić.
  13. W Rzeszowie w L'Eclercu dorobi ci gość na poczekaniu kluczyk. Będzie to klon, czyli kopia starego. Koszt 100-150 zł.
  14. Wystarczy sprawić aby silniczek działał jak na leży i od nowa zakodować klimę. Będzie działała. Nadmuch będzie i bez gazu w układzie.
  15. rozwiń kolego proszę tą kwestię. Leży mi licznik w szafie daltego, że myślałem, że będzie trochę roboty z tym. Podkreślę, że licznik mam z 98 roku a auto z '95. Po prostu wpinam i jest git ? Ciekawa teoria. W starych zegarach są złącza 26-pin x 2, 20-pin i 4-pin. A w nowych 32-pin x 2, 20-pin. @Cilek Jak to podłączysz bez problemu?
  16. Można. Stare concerty na kasety miały końcówki mocy na 2 kanały. Ale concert CD będzie się wyłączał co godzinę z powodu braku informacji z CAN Bus. Podświetlenie przycisków mozna przerobić, tak, żeby działało.
  17. www.studio24.prv.pl Tam jest rozpiska poszczególnych złączy dla różnych modeli radioodbiorników.
  18. Trzeba odkręcić półkę pod kierownicą i tam grzebać za konsolą. Dostęp nie najlepszy ale da radę.
  19. Wszystkie powyżej A2 i A3 mają silniki i skrzynie wzdłużnie wsadzone, tak to już jest z Audi.
  20. Zdejmowanie klemy w niczym ci nie pomoże. A zaszkodzić? Jeśli masz kodowane radio, to trzeba kod od nowa wpisać.
  21. Nie wiem jak w B6, ale w B5 jest mocowana od spodu, przez 2 wkręty.
  22. Pisała i do mnie. Poradziłem udać się do ślusarza i zmienić zapadki w bębenkach. No i oczywiście dorobic nowe kluczyki odpowiadające wzorowi nowych zapadek. Kodu immo nie zmieni, bo to stały kod jest (95 rok). Dobrze by było dodatkowe zabezpieczenie dołożyć.
  23. Jeśli nie ma wycieków, to jest taka opcja.
  24. Nie opróżnia się całej skrzyni, no chyba, że przy remoncie. O ile się nie mylę, to 2,6 L
  25. To idzie VAG-iem sprawdzić i zmienić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.