Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Wymienić sterownik AirBag na taki bez CrashData Stored, zakodować na wersję tylko z 2 poduszkami i napinaczami pasów, odłączyć wtyczki bocznych poduszek i już oszukałeś przyszłego kupującego.
  2. Hehe nikt się nie zna na tym temacie . To ABS :!: Sterownik ABS po uruchomieniu sprawdza sobie działanie zaworów modulatora. Załącza sobie taki krótki test przy prędkości 6 km/h, żeby wiedzieć czy zawory są sprawne, pobiera to troszkę prądu i stąd króciutkie przygasanie świateł i taki specyficzny dźwięk. Jeśli trzymalibyśmy hamulec wciśniety to proces rozpocznie się przy 15 km/h. Tak więc nie macie się czym przejmować.
  3. Nawiew będzie działał, nie załączy się tylko sprężarka klimy.
  4. Też o nich słyszałem. W firmie mi mówili. Właściciel ma znaczące nazwisko (Wykrent).
  5. Zdejmij wtyczkę z presostatu przy filtrze kabinowym i przestanie chodzić. :razz:
  6. W fotelu nie ma napinaczy, są w słupku. Zacznij od sprawdzenia czy kostki nie pokorodowały, niewielka zmiana rezystancji przewodów powoduje wyrzucenie błędu poduszek lub napinaczy. Trzeba je wymienić na sprawne. Naprawianie systemów bezpieczeństwa w sposób inny niż wymiana na sprawne jest nielegalny. Nie da rady uruchomic poduszek jeśli napinacze są niesprawne.
  7. Zachowanie ustawień nie jest równoznaczne z mapą systemu. Jedź do gazownika to za opłatą ci to zmapuje od nowa tak jak będziesz chciał. A jeśli masz klucz sprzętowy do tych instalacji to po co ci mapa. Wystarczy map-sensor i sam sobie dostroisz. Żeby wgrać mapę trzeba właśnie ten klucz sprzętowy. Tak przynajmniej jest w BRC.
  8. 280 x 25 mm. 288 było w 1.8T i w tych V6 o ile pamiętam.
  9. WG czy DV? Może miałeś pęknięty przewód do serva hamulcowego?
  10. Bo tak to wygląda i jest szklane. W środku jest ceweczka mała. Katarzyna podaje rozwiązanie dla ciebie. Jedź do kogoś, kto zajmuje się dorabianiem kluczyków do samochodu, niech skopiują z drugiego kluczyka kod i dorobią ci kluczyk, ewentualnie kup u nich samą pastylke immobilizera ze skopiowanym kodem i włóż do tego kluczyka. Przywrócisz mu sprawność. Koszt skopiowanie immobilizera to jakieś 100-150 zł. [/u]
  11. Hehe przyjedź to mnie to ci wyciągnę te switche.
  12. Jak chcecie zrobić dobrze to Teroson. Audi go używa i Bentley. Środek do klimy sie nazywa Terosept. 80 % środka spryskuje się bezpośrednio na parownik klimy. Inne sposoby są niestety nieskuteczne.
  13. W chorusie i w concercie włącza się funkcję. Jest to opisane na forum gdzieś.
  14. Kabel jest biały z niebieskim paskiem. Jeśli go nie masz, to podciągnij z odpowiedniego pinu z licznika. Jest to 7 pin w zółtej wtyczce 26-pin.
  15. szogun0 odpowiedział(a) na kaj82 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie wiem jak w tym roczniku, czy da radę ręcznie, ale raczej chyba nie. Niezarejestrowanym vagiem też tego nie zrobisz. Trzeba zmienic kodowanie licznika.
  16. Ale chyba na LPG? Bo ADR i AEB mają fabrycznie ustawione na 6800, a silnik ADP na 6500 rpm. Pozostałe 1.8 też mają w granicach 6800.
  17. NIE Autoadaptacja rozpocznie się sama po podłączeniu akumulatora i włączenu zapłonu. Trzeba tylko nie naciskać niczego, a na pewno nie gazu i odczekać około 1 minuty. Opisałem to juz na forum AKP.
  18. Ja też miałem u siebie w tych drzwiach. Wyjąłem zamek i wyciągnąłem mikrowłącznik i poczyściłem. Trzeba delikatnie podważać jedną z dźwigni i da radę. Potem wymyć w benzynce ekstrakcyjnej złożyć (nie smarowaćniczym gęstym) i ma działać. Zabiegi z WD-40 pomagają na bardzo krótko.
  19. Moje gratulacje. Niech rośnie zdrowo.
  20. Nie. Do soczewek są inne silniczki niż do lamp valeo albo bosch.
  21. 100 % racji. Najpierw czyszczenie, a potem próby adaptacji. Jak przepustnica nie zajdzie do pozycji biegu jałowego to można zapomnieć o adaptacji. Coś kiepski ten mechanior, albo mu sie nie chciało.
  22. Delta Scan w pełnej wersji jest zabezpieczony sprzętowo i działa tylko z interfejsem dedykowanym do danego programu. Wersja 1Z-Delta Scanu to jest demo do powszechnego użytku. I nie ma cracków. Więc albo zapłata za oryginalny program albo trzeba pozostać przy innych.
  23. Oj jest, jest, tylko nie znalazłeś. Dajesz "Kablomania" :arrow: "Radia" :arrow: "ISO OEM" i zjedź troche na dół. Tam jest rozpiska złącz audi. W innym miejscu jest opis odbiorników Audi, tylko musisz dokładnie przepatrzeć tą stronkę. Polecam, bo jest bardzo dobra i pomocna.
  24. A co się dzieje, że sądzisz, iż padła przepustnica?
  25. Tak, tłoczek przełożysz bez problemu. Mogą być jedynie problemy z mechanizmem wewnątrz zacisku, tym odpowiadającym za odbijanie ręcznego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.