Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Hmm. Ciekawe, w jaki sposób wtedy dobierana jest dawka paliwa, do tego co się dzieje z silnikiem? Map sensor? Przecież to jest raczej przestarzałe rozwiązanie.
  2. Połącz się z silnikiem, odczytaj błędy. Jak się połączysz to jest takie okienko na górze widoczne: Soft Coding - podaj je na forum. Jesli będą jakies błędy zapisane w sterowniku silnika, to tez je skopiuj i wklej na forum. Żeby się połączyć z silnikiem wybierasz w oknie startowym 01 - Engine. Odczyt błędów we wszystkich modułach robi się tak samo.
  3. Błąd 00761 mówi, że istnieje jakiś błąd zapisany w ECU, przez co silnik nie może zredukować mocy. Wykonaj diagnostykę silnika. Podaj nam jakie jest kodowanie silnika, bo przypuszczam, że jest niewłaściwe, nieodpowiednie dla wersji z ASR. U ciebie powinno byc kodowanie: 04101. Jeśli jest inne, to zmień na takie, jak podałem.
  4. Ja gimnastykowałem się ale nadmuchu o ile pamiętam nie wyciągałem. Ale (podkreślam) dokładnie nie pamiętam, więc może się ten nadmuch wyciąga. Nie skasują się. No raczej tak. Chyba, że uda ci się niczego nie przestawić.
  5. w moim concercie basy i wysokie reguluje prawa gałka więc nie ma to nic wspólnego z potencjometrem po lewej stronie, on tylko służy do regulacji głośności więc stawiam zdecydowanie na potencjometr. Nie rozmawiamy o Concercie II, niesprawny procesor występuje w Concercie I M4. U ciebie to prawdopodobnie może byc uszkodzony lub brudny potencjometr.
  6. Jeśli całkowicie odcina prąd to ma jak najbardziej wpływ. Po prosu tak jak radio, licznik potrzebuje prądu do podtrzymania pamięci.
  7. Jakbyś poszukał na forum to byś znalazł, jak zrobić adaptację bez VAG-a
  8. Na jałowym klapa przepustnicy ma się poruszać. W ten sposób reguluje przepływ powietrza. To nie jest wada, tylko tak ma być. Sprawdź szczelność dolotu.
  9. Zalewa się trochę oleju do cylindra, tyle, żeby uszczelnił przestrzeń między cylindrem i tłokiem i sprawdza kompresję. Jeśli jest większa niż mierzona w normalny sposób świadczy o tym, że zawory są raczej szczelne. Jeśli kompresja nie zmieni się w znaczący sposób, to wtedy zacznij od dokładnego sprawdzenia głowicy.
  10. 18010 - zbyt niskie napięcie terminala 30. Po prostu słaby lub odłączony akumulator. 670 - nieprawidłowy sygnał czujnika położenia przepustnicy. Spróbuj przeprowadzić adaptację, bo po odłączeniu akumulatora traci ona zapamietane parametry. Jeśli nie da rady -> wyczyść przepustnicę.
  11. Może być nawet wypalony tłok. Albo nieszczelny, wypalony zawór. Zrób próbę olejową.
  12. Wymacaj sobie Paluszkiem po sztandze i potem łączy się z ramieniem wchodzącym w obudowę. Tam na to ramię załóż klucz i machaj.
  13. Co do świateł. Wypalony przełącznik zespolony. W climatroniku masz pewnie zimne luty, albo padają gumki przewodzące wyświetlacza.
  14. no nie mow ze nie dalo sie w ogole dzwigienki ruszyc?? :galy: Skutek jazdy ponad pół roku z notlauf'em. Po prostu dziadek nie wiedział, jak należy go użytkować, żeby się kierownice nie zapiekały. PSJ rulez było.
  15. Baskecior. Ostatnio machałem 3 godzinki, odciski porobiłem, bo były tak zapieczone, że ani drgnęły. Autostrada pomaga, ale tylko jeśli są minimalnie zapieczone. Jeśli nie chcą się ruszać same, to trzeba ręcznie. @Spanky To też może nie pomóc, zależy jak bardzo zapieczone, a poza tym bałbym się w Basic Settings tak długo działać, z zasady to jest do ustawiania a nie do pracy silnika.
  16. szogun0 odpowiedział(a) na Gorgoth temat w Audi A4 B6/B7
    Myslę, że jak podłączysz interefejs to da radę jakieś błędy odczytać i wtedy będzie wiadomo w jakim kierunku szukać.
  17. Tymczasowo można je rozruszać bez demontażu . Kluczyk 14-15, tylko krótki, żeby nie wadził i 2 godzinki machania rączką.
  18. Nie można. Nie zdejmiesz maskownic. Nie wyciągniesz głośników bez zdejmowania półki.
  19. Można mieć kilka wersji. O ile wiem, to nie uda ci się w domyślny sposób zarejestrować wersji 409. A do niektórych rzeczy polecam vwtool.
  20. To szykuj kilka stówek na takiego co działa po CAN. :/
  21. Master's już napisał, że niewiele się one różnią, niekiedy o 1 ms. Jak znajdę trochę czasu to podeślę.
  22. Sprawdź wtyczkę przy pompie, spryskaj Kontaktem. Posprawdzaj połączenia masowe do pompy ABS.
  23. Wzmacniacz. Wystarczy nawet taka konstrukcja DIY z kitów firm, które sprzedają zestawy elektroniczne do składania. Np. Końcówka TDA 7386 ma 4x45 W max, co daje jakieś 4x20 W mocy sinusoidalnej. I takie końcówki są montowane w radiach. Jak masz trochę zdolności elektronicznych i lutownicę to sobie coś takiego zrobisz i będziesz miał wzmacniacz dla tylnych głośników.
  24. Bo rezystancja głośników spada do 2 Omów wtedy i końcówka mocy będzie sie grzała, co moze doprowadzić do jej spalenia.
  25. No bo nie ma w kloasycznej postaci. Czyści się przepustnicę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.