Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Jak wymienisz to pudełeczko, to będziesz musiał dopisać od nowa kluczyki, więc będzie potrzebny login z przywieszki do kluczyków. I potem należy jeszcze dopasować Immo do ECU, ale w twoim roczniku do tej operacji nie trzeba już loginu.
  2. W 1.8 nie ma. Cała polska czysci silniczki krokowe. czy ty już wyczyściłeś swój? :twisted: Paranoja, na wszystko silniczek krokowy.
  3. Mi za 180 PLN z materiałem wygiął gość rurę od turbiny po łączenie z rurą przed tłumikiem, w cenie zawarta była złączka siatkowa tłumiąca drgania. I nie jest to kawałek rury prostej.
  4. Po 98 r. Immo jest w zegarach i nie odpalisz bez Immo silnika. Tak po prostu. :mrgreen:
  5. Silniczków się nie smaruje, ale czyści. Ciepłego nie masz bo pewnie inna klapka też zablokowana. Czy czasem sterownik nie mruga do ciebie przez 1 minutę po włączeniu zapłonu. :?:
  6. Skoro się nie włącza to się nie da Ja poleciałem po schemacie i doszedłem do przekaźnika sterującego pompą. Mam nadzieję że kolega szogun0 się nie obrazi, ale chciałbym poznać więcej opinii na ten temat. Kowi, nie mam żadnych powodów, żeby się obrażać. Skorzystaj z książki o obsłudze A4, wybierz odpowiednie piny we wtyczce pompy przy baku, zapodaj 12V i słuchaj, słuchaj, słuchaj. Jak usłyszysz pompkę to powinna być OK, ale one lubią mieć taki defekt, że jak w jednym miejscu się zatrzyma to potem ruszy, a jak w innym to już nie będzie pompować. Powtórz tą próbę dla pewności.
  7. To spróbuj odpalić A4 po 1998 roku produkcji, zobaczymy jak ci pójdzie. :razz: :twisted:
  8. NIE :!: Ma się włączać przy rozruszniku. Sprawdzałem, kiedy u mnie wysiadła pompa.
  9. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Ponieważ są to hipotetyczne silniki, więc wybrałbym pierwszy (tak zagłosowałem), bo sądząc po wysileniu i pojemności nie były by takie łatwe modyfikacje tego drugiego. Poza tym jak już audi się przyznało, 5V na cylinder nie dodaje nic ponad 4V na cylinder, jedynie komplikuje budowę głowicy i jej późniejsze ewentualne naprawy. A jeszcze te4n dźwięk v6-tki. :twisted:
  10. Zapytaj sprzedającego czy to sonda cyrkonowa, czy tytanowa. Dla ciebie potrzebna jest tytanowa. W związku z tym szary bądż czarny kabel nie może być zatopiony w obudowę sondy. powinny razem z całą wiązka wchodzić centralnie do wewnątrz sondy. Nie widać na zdjęciu jak jest w rzeczywistości. Tak więc nie jest to taka super uniwersalna sonda. Pozdr.
  11. Może ktoś jakiś potencjometr podpiął pod czujnik temperatury, żeby na zimnie lepiej paliło?
  12. Wybaczcie, że odgrzebuję temat. Co możecie powiedzieć na temat żarówek Tungsram Megalight H4 Plus 60%. A co na temat Tungsram Super Blue? Czy te Super Blue świecą na biało, czy wyraźnie na niebiesko?
  13. Jeśli to jest "Bosh" to nie oryginał. :razz: Chodzi mi o to , że nie jest to jakaś tajska podróbka tylko BOSH :razz: Jeśli to jest BOSH, no to masz tajską podróbkę :razz: No chyba, że to jest jednak Bosch, to wtedy co innego. :mrgreen:
  14. Jeśli to jest "Bosh" to nie oryginał. :razz:
  15. Nie sadze, zeby mroganie bylo zwiazane z nie dzialajacym nawiewem. Adaptacja jest to przyuczenie, czy inaczej adoptowanie nowego sterownika do komputera. Sprawdz pierw te bledy klimy. Troszeczkę się mylisz. Jeśli się zablokuje któraś z klapek, to sterownik sobie to zapamiętuje i sygnalizuje błąd układu przez mrugający około 1 minuty po włączeniu zapłonu wyświetlacz. Rozwiązanie tego problemu już tyle razy przytaczałem, że aż nie chce mi się powtarzać.
  16. Poszukaj dobrego elektronika, niech sprawdzi ci kondensatory w sterowniku Immo, podobno lubią wysychać (elektrolity). Ewentualnie sprawdź dokładnie cewkę Immo.
  17. szogun0 odpowiedział(a) na Andronikus temat w Audi A4 B5
    jestes w błędzie jest koło dwumasowe ogolnie nie ma w 1.6 (chociaż tez były i w niektórych 1.6) O f..., rzeczywiście. Czasem człowiek coś palnie, a nie sprawdzi.
  18. No oczywiście bo jeździsz V6-tką (takie jest kodowanie).
  19. Bo to jest instlacja CNG - gazu ziemnego. W Rzeszowie jest stacja i autobusy miejskie na tym też jeżdżą.
  20. szogun0 odpowiedział(a) na Andronikus temat w Audi A4 B5
    W benzynce nie ma koła dwumasowego.
  21. Taką. I nie krzycz.
  22. Twardością i oznaczeniem paskowym na samych sprężynach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.