Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. A ja wam powiem, że jest to możliwe, aby włączać obieg zamknięty bez załączania klimy. Miałem tak już raz jak mi się klima coś pierni...ła. :twisted:
  2. A ty czytałeś trzeci post? Sam sobie odpowiedziałeś. Przykręcony jest do wahacza, zdaje się górnego, może dolnego, na pewno zobaczysz, jak zaglądniesz pod błotnik.
  3. Jedno wielkie G. Wolę Champion lub Beru. Kolejny raz opiszę, że w moim życiu tylko przy świecach NGK zdarzyło mi się, że wypadła środkowa elektroda i została w cylindrze. Efekt: zdejmowanie głowicy, aby wyciągnąć 7 mm kawałek metalu.
  4. Przód się tylko dokręca. Ja zawsze dokręcam na siłe, nawet przy pomocy rurki i nigdy nie miałem takich problemów. Całkiem możliwe, że jest półoś krzywa i rozwala łożysko, lub piasta jest wyrobiona. Hehe sprawdziłem i na 100% nic się nie popuszcza. Dokręcasz momentem: Dla śrub M14: 115 Nm + 180 stopni dla śrub M16: 190 Nm + 180 stopni.
  5. W dieslach na 100 % są twardsze sprężyny, bo jest to cięższy silnik i nie będą do 1.6 pasowały. A te, które kupiłeś może przejechały już 1 mln km i dlatego są niższe.
  6. No ale jakby co to popraw wtyczkę bo do licznika dochodzi sygnał z czujnika przy skrzyni, ale też wychodzi do np. klimy z licznika sygnał.
  7. Wyłącza się co godzinę bo nie masz w samochodzie CAN. Musisz założyć przejściówkę sprzedawaną na allegro lub pogodzić się z wyłączaniem i włączaniem co godzinę.
  8. Bo jest całą masa sprężyn, zależnie czy diesel, czy zawieszenie obniżone fabrycznie itd. Jak sobie w ETCE wejdziesz w opcje wyboru sprężyn, to cię chyba głowa rozboli.
  9. VAG-com i testowanie reflektorów się kłania. Na pewno wyrzuci błąd. Słowo adresowe 55 (sterowanie ksenonów).
  10. Żeby przetestować w VAG-Comie interfejs trzeba mu podać na odpowiednie piny zasilanie. Podłącz do auta i napisz, czy się łączy. Zmniejsz też szybkość transmisji we właściwościach portu.
  11. Sam sobie odpowiedziałeś. Przykręcony jest do wahacza, zdaje się górnego, może dolnego, na pewno zobaczysz, jak zaglądniesz pod błotnik.
  12. A po co wam te logi, Benzyna też nie bierze palwia, jeśli obroty są wyższe niż 2k i puści się nogę z gazu. Wystarczy zerknąć na FIS i już wiadomo.
  13. Jeśli turbina pompuje ci za dużo to sprawdź wydech. U mnie jak się rozszczelnił przed pierwszym tłumikiem to przeładowywała i auto muliło, bo zaworek wszystko wypuszczał.
  14. szogun0 odpowiedział(a) na marad_co temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Eeee tam nietypowy. :razz: Mam taki sam i takie same fele. Tylko kiere mam z właściwej, naszej, polskiej strony. :razz:
  15. Nie wiem, kto ci tłumaczył . Wg. tego masz uszkodzony czujnik Halla, zwarcie (nie skrót) do B+. Dystrybutor, to inaczej rozdzielacz zapłonu. Czy silnik zapala? Jeśli tak to czy ma pełną moc w wysokim zakresie obrotów? Jeśli np nie ma możliwości wkręcić go wyżej niż np 5000 obrotów, to sprawdź oscyloskopem czujnik Halla i ewentualnie wymień go. Znajduje się tak jak już napisałem w rozdzielaczu zapłonu.
  16. Czasem pomaga śrubokręt, który się wbija w filter Filtr paliwa jest pod autem w okolicy tylnej osi przy prawym błotniku. Jak sobie kupisz to na pierwszy rzut oka stwierdzisz po budowie, że stary był na odwrót zamontowany , ale tym sie nie przejmuj i nowy załóż zgodnie ze strzałkami narysowanymi na nim. Wskazują kierunek przepływau paliwa z baku do silnika.
  17. Ludzie, przecież każdy diesel musi dymić. Podczas przyśpieszania silnik jest obciążony i sterownik podaje większą dawkę paliwa, przez co puszcza dymka. Przy zapalaniu też zadymi. Po tym sprawdza się dawkę rozruchową dymomierzem. Poziom zadymienia zimnego silnika przy rozruchu ma być większy niż 70% mierzone dymomierzem.
  18. A może masz źle ustawiony początek wtrysku. Wtryskiwacze sprawdza się po tym jak i ile dają na przelew i czy trzymają ciśnienie.
  19. A po kiego ci ten imbus. Nie potrzeba półosi odkręcać od skrzyni. Przegub jest zatrzaśnięty na półosi na sprężynie. Zbija się go i tyle. Jedyne co trzeba zrobić to odkręcić od piasty i wydobyć stamtąd półoś.
  20. Spadek napięcia w instalacji spowodował uruchomienie powiadomienia o nie naładowanym akumulatorze. Pewnie przekaźnik ABS się załączył i spodło napięcie. Sprawdź akumulator.
  21. Tak. :twisted: Wersje amerykańskie Audi pracują na 315 MHz. :razz:
  22. A może miałeś za słabo dokręcone te łożyska? Spróbuj je dokręcić i sprawdź co się będzie wtedy działo.
  23. VAG 1551 - 2000 zł VAG 1552
  24. Jeśli robisz diagnozę na wyłączonym silniku to jest możliwość pokazania się tego błędu. Po odpaleniu auta ulega samoczynnemu kasowaniu. Jeśli odpalasz auto to bądź pewien, że jest on sprawny. No chyba, że nie możesz uruchomić samochodu to wymieniaj.
  25. szogun0 odpowiedział(a) na wiki temat w Nadwozie i Wnętrze
    A czy czasem likwidacja luzu nie polega na wymianie tych plastikowych "ślizgaczy" w nóżkach stalażu fotela? Widziałem je gdzieś na allegro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.