Treść opublikowana przez szogun0
-
B5[1.9Tdi]problem z ostrzezeniem na fisie(spalona zarowka)
Nie da. Możesz albo założyć jakieś rezystorki równolegle albo zmienić na normalne żarówki.
-
Dziwna sprawa z falowaniem.
Sprawdzić wskazania sondy Lambda.
-
Problem z ABS
Nie powie. Różnica w odległościach czujników od tarcz z ząbkami.
-
ABS - same pierścienie do tarcz
Oj oj. Przełożysz ze starych tarcz i kropka.
-
licznik z fisem
Akurat Immo to nie problem bo się go nie podłącza w nowym liczniku i stara puszka gada z samochodem, wszystko gra.
-
Czy mam CAN i jaki do tego interfejs?
Kabel można kupić, ale nie wszystko będzie działało, chyba że kupisz kabel za jakieś 600 PLN, który ma obsługę CAN-BUS.
-
[B5] Nie wyłącza się oświetlenie środka po zamknięciu drzwi
Nie działają krańcówki w drzwiach.
-
Strefa Śmiechu
A co wy chcecie od Iwonicza Całkiem przyjemna miejscowość, szczególnie ta z dodatkiem Zdrój. :biggrin:
-
[B5 AEB] Moje audi nie jedzie
Z KTS-a albo innego ST6000 tak nie zrobi szybciutko.
-
[ALL B5] Problem z zestrojeniem kluczyka z sensorem
Spokojnie, spokojnie, moje słowa były skierowane do osoby cytowanej. A co do Autodaty to ona zawiera procedury fabryczne.
-
[B5 1,8T] Kontrolka oleju
Hmmm. Może panewki? Ale zacznij od czujnika ciśnienia oleju z tyłu głowicy, padają i wycieka przez nie olej.
-
[B5 ADR] Błąd mieszanki - 00561
Sonda przepływka lejace wtryskiwacze zapieczone wtryskiwacze nieprawidłowe ciśnienie paliwa uszkodzony przekaźnik pompy paliwa nieszczelność dolotu niesczelność wydechu w okolicach sondy do wyboru do koloru. Zgaduj zgadula.
-
[ALL B5] Problem z zestrojeniem kluczyka z sensorem
Nie wiem co to masz ale to nie fabryczne. Więc procedura dopasowania pilotów nie działa, no chyba że masz procedurę od producenta twojego alarmu.
-
[ALL B5] Problem z zestrojeniem kluczyka z sensorem
Na allegro 1,20 PLN a w normalnym motoryzacyjnym cos około 2 zł. Są 2 rodzaje różnią się przede wszystkim kolorem. Żadna strata
-
[B5 AEB] napięcie sondy lambda
Daje rade i na takiej jeździć, wiem coś o tym, kwestia dorobienia odpowiedniego miksera i kompensacji. Sonda jest cyrkonowa, i o ile pamietam jest tam jakieś napięcie referencyjne, czyli pewne przesunięcie wskazania i to właśnie zmierzyłeś. A napięcie między akumulatorem a silnikiem wynika z gorszego przewodnictwa przewodów i połączeń, prawdopodobnie masa silnika jest poluzowana lub zaśniedziała. Pytanie: jakie sondy zakładasz, jakieś podróby z allegro, czy coś porządnego? Grzałka musi być odpowiedniej mocy. Ale może być też tak, że jest pokopana instalacja LPG i wysyła napięcie na sondę, co moze ją dobijać.
-
[B5 AFB] kontrolka ładowania
Od szczotek alternatora. Zajedź do elektryka, niech wymontuje alternator i weźmie go na stół probierczy. No chyba że masz bardzo stary pasek alternatora i już nie jest naciągnięty tak jak trzeba.
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
Nie. Już zwykłe mieszalnikowe nie gubią ustawień. Ale musisz zaadoptować przepustnicę po odłączeniu akumulatora bo inaczej mogą być kłopoty z biegiem jałowym.
-
Dziwny szum przy gaszeniu silnika
Szumi czynnik chłodniczy w klimatyzacji :biggrin: Przyzwyczajcie się do tego i już.
-
Słabo odbiera radio
Wzmacniacz jest w tylnym lewym słupku zaraz przy szybie tylnej.
-
Wentylacja
Prawdopodobnie odkleiła się u ciebie mata wygłuszająca z klapki przełączającej obieg wewnętrzny. Musisz zdemontować wentylator i sprawdzić. A co do braku ciepłego powietrza to może być kilka przyczyn, zablokowana klapka lub zakamieniona nagrzewnica. Jeśli masz zablokowaną klapę to VAG wykaże błąd.
-
[B5 ADP] Analiza ESI - błędy
463A - sterownik silnika zablokowany 4074 - czujnik temp. silnika, sygnał nieprawdopodobny 4141 - czujnik obrotów, sygnał nieprawdopodobny 4547 - czujnik spalania stukowego, 3 cylinder, ograniczenie 4086 - sonda Lambda, brak sygnału 0214 - napięcie zasilające, sygnał poza zakresem 4066 - przepływomierz powietrza, sygnał za niski 465A - napięcie zasilania, sygnał za niski. Oto tłumaczenie błędów z ESI.
-
[B5 AFN] 110KM KATALIZATOR............
Jeśli opowiadał ci coś o filtrze cząsteczek stałych to trochę przybajerował Nie w tym roczniku.
-
[B5 ADP] Analiza ESI - błędy
To nie są błędy z VAG-a. A mógłbyś dodać czym było diagnozowane. W tej chwili nie chce mi się opisu w ESI szukać, więc musisz poczekać na interpretację błędów wyrzucanych przez KTS.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
O ile wiem to Clarion nie jest francuski :smile:
-
Kiedy wymieniac sprzeglo?
Primo: stosuj poprawne nazewnictwo tematów. Musisz przyzwyczaić się do sprzęgła i tyle. Audi tak ma. A sprzęgło wymień jak zacznie ślizgać, nie ma co wcześniej profilaktycznie rozbierać. Ewentualnie gdybyś zdjął skrzynię z jakichś innych powodów to wtedy możesz wymienić sprzęgło, aby nie rozbierać dwa razy.