Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Nie. Ten termistor ma inną charakterystykę. Ale nie znam wykresu niestety.
  2. To co widzisz pod korkiem w tym silniku to nie wałek ale osłona wałka. Pod nią jest dopiero wałek. W ten sposób nie rozbryzguje oleju. Zmiana dźwięku silnika to normalna rzecz po odkręceniu korka, przecież uszczelnia on silnik i w ten sposób chroni przed dźwiękiem w jakiś sposób.
  3. Sorry, ale to pierdoły. Tak jak napisał Pre_pl za wszystko odpowiada odpowiednie kodowanie licznika. Jeśli trwało to 1 godz. to tylko po to aby mechanik miał uzasadnienie zapłaty odpowiednio wysokiej stawki. W 15 minut tez by dał radę.
  4. Jeśli nie masz radia Delta to sobie daruj i tak nie będzie współpracowało.
  5. Zapomnij. Raczej tego nie wystroisz.
  6. I przywitaj się w Newbie bo zacznę kasować posty.
  7. Nie krzycz (pisanie dużymi literami oznacza krzyk). Przywitaj się w dziale Newbie. Tylko dlatego, że to awaryjna sytuacja pozwalam na kontynuowanie tematu. [szogun0]
  8. Rajmondo jeśli nie masz przekaźników to je zamontuj będą światła lepiej świeciły. Opis kostki 14-pinowej rocznik 1996: 1- Light switch, terminal 58 2 - Swtich, terminal 14 3 - Light switch and switch for manual dipping and headlamp flasher, terminal 30 4 - Light switch and switch for manual dipping and headlamp flasher, terminal 30 5 - Parking light switch, terminal PL 6 - Parking light switch, terminal P 7 - Parking light switch, terminal PR 8 - Light switch, contact 11 (daytime/town light) 9 - Light switch for manual dipping and headlamp flasher, terminal 56b 10 - Light switch for manual dipping and headlamp flasher, terminal 56a 11 - Light switch for manual dipping and headlamp flasher, terminal 56 12 - Light switch, contact 1 (daytime/ town light) 13 - Light switch terminal X 14 - Light switch contact 3 (daytime/ town light). Niestet nie po naszemu ale sobie poradzicie. :smile:
  9. Przyciski do FIS-u powinny być w manetce wycieraczek. Wskazanie ilości płynu do spryskiwacza można wyłączyć VAG-iem i nie będzie wtedy świeciło.
  10. Masz popsuty czujnik przy zawiasie maski :biggrin: Po wymianie oleju trzeba samochód poinformować o tym symulując otwarcie i zamknięcie maski. Wypnij wtyczkę od czujnika otwarcia pokrywy silnika i zrób zworkę na kilka sekund. Powinno pomóc.
  11. Nie bardzo.
  12. Tak jest, VAG. Panel pochodzi z innego samochodu i trzeba mu zmienić kodowanie na odpowiednie dla twojego samochodu.
  13. Dlaczego? W starych systemach wcale się tak nie dzieje. Szczególnie w tych czysto mechanicznych. W elektrycznych to już inna bajka.
  14. Sprawdź poprawność podłączenia radia. tutaj masz rozpiskę
  15. Klima jest włączana nie przez przycisk na panelu ale przez sterownik silnika. Przyciskając przycisk dajesz info do ECU, że chcesz klimatyzację. Sterownik silnika sprawdza warunki, czyli temp silnika, czy się nie przegrzewa, bierze sygnał z presostatu i włącza klimatyzację.
  16. Sprawdzić przewody, presostat, czujnik temp. silnika. Odpytać kody błędów nie tylko w klimatyzacji ale także w silniku.
  17. No raczej nie ma.
  18. Witaj na forum.
  19. Weż jeszcze drugie 0,5 dla przepłukania układu.
  20. Rozpiska pinów jest na forum. Poszukaj w moich postach.
  21. Prawdopodobnie może wystarczyć samo kodowanie sterownika, albo przelutowanie pinów. Podłączyć pod VAG, wykonać test elementów wykonawczych. Potem można zabierać się do rozbierania panelu. Mogłeś wczoraj przyjechać na spot to zrbiło by ci się małą diagnostykę.
  22. Wszystkie biegi podświetla? Może to świadczyć o pracy skrzyni w trybie awaryjnym. VAG i odpytać sterownik skrzyni biegów.
  23. Brak sygnału ze sterownika ABS.
  24. Napisz co ci sprzedali a powiemy czy potrzebne. Pasek, rolka (i) napinacza i prowadząca, uszczelniacze wałów (niekonieczne), paski klinowe też mogą się przydać, napinacz.
  25. Jeśli nikt wcześniej nie założył to na pewno nie ma przekaźników do świateł. Audi nie montowało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.