Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Diagnostyka. Odpytać błędy. Sprawdzić, jaki jest kąt wychylenia przepustnicy na biegu jałowym. Sprawdzić stycznik biegu jałowego.
  2. Dokładnie. A poza tym jakoś nie wiem w jaki sposób na oko ten gość stwierdził, że trzeba tyle czynnika dobić. W mojej opini ściąga się czynnik z układu, maszyna go waży, sprawdza ile oleju wyciągnęła i dodaje się ilość czynnika taką jaką założył producent. Oleju tyle ile wyciągnęło plus 5-10 ml, no chyba że wyciągnęło więcej niż przewiduje producent. Zbyt dużo oleju w układzie wcale nie pomaga.
  3. A ja w takim przypadku polecam Świątek Tuning.
  4. Różnica jest zapewne ogromna , czytaj, są inne wtyczki o innych kolorach. Poszukaj uniwersalnego zamiennika dla twojej sondy, z Bosch-a właśnie i wszystko będzie git.
  5. Zauważ jedną rzecz. Usuwanie awarii nie polega na skasowaniu informacji o nich. Kasowania błędów nie usuwa przyczn. Usuń przyczynę, na którą wskazuje błąd pokazywany ci przez urządzenie diagnostyczne i potem skasuj błędy a będziesz miał działającą klimę.
  6. A niby skąd wiesz? A może jest za dużo i po wzroście ciśnienia układ wyłącza się? Udaj się do rzetelnego zakładu i niech podepną manometry i posprawdzają układ. A może to taka banalna rzecz, jak czujnik temp. silnika? Jeśli jest zbyt wysoka temp. silinika odczytywana przez sterownik silnika to wyłącza on klimatyzację, aby nie przegrzać się.
  7. Z całym zaciskiem. Czyli szukaj używanego w dobrym stanie na szrocie.
  8. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    W pierwszych rocznikach jest tylko od wysokiego ciśnienia przed skraplaczem po prawej stronie (stronie pasażera).
  9. Nie tylko w ASO. W dobrym sklepie tez tą śrubę kupisz. Kosztuje około 30 PLN. Są 2 rodzaje, dłuższa i krótsza, więc zabierz starą na wzór.
  10. Dzisiaj 7:20 w Łączkach Kucharskich mijałem Shark'a (o ile dobrze rozpoznałem samochód). Ja jechałem do Dębicy a on z Ropczyc w stronę Wielopola Skrzyńskiego.
  11. Przelutować piny licznika i poprawić kostki.
  12. W tych samochodach zdażały się problemy z tasmą kierownicy. Polegało to na tym, że jak sie wtyczka nagrzewała to styki przestawały łączyć. Polecam najpierw spryskać styki kostki preparatem Kontakt i sprawdzić. Jeśli nie pomoże to pozostaje wymiana taśmy lub próby polutowania w jakiś sposób.
  13. Proszę. Oto fabryczny pomysł na spryskiwacz.
  14. Testowałem przejściówkę i można sobie ją.... użyć do innych celów. Jak chcesz interfejs a nie masz portu COM, to kup fejs na USB.
  15. Instalacja jest (zgaduję lub może wiem ) II generacji, czyli mikser. Źle wyregulowany parownik i źle ustawione napięcie wstępne membrany. Przeciążenie działa na membranę i odcina wypływ gazu. Albo regulacja albo wymiana membran (jeśli są stare) pomoże.
  16. nie bo LO to i tak jest wieksza temp niz O stopni C.... Nie. LO zamyka klapkę regulacji temp. powietrza i powietrze jest brane tylko z zewnątrz i nie miesza się z ciepłym z nagrzewnicy. Co do urządzenia to chyba ST 6000
  17. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Diagnostyka a nie wróżenie z fusów i bedzie wiadomo dlaczego więcej pali.
  18. Ciesz się, ciesz Bo potem to juz tylko gorzej
  19. Zaworka odpowietrzania poszukaj na szrocie.
  20. Pomiar przyspieszenia albo sobie ręcznie zrobisz robiąc logi i odnosząć na wykresie do czasu albo musisz zakupić wersje programu powyżej 607. Wtedy też można sprawdzić odczyt przebiegu z niektórych sterowników silnika.
  21. To niech jeszcze podpowie co się może stać a nie snuje bajki. Adaptację można zrobic lub nie. Jeśli przerwiesz zawczasu to po prostu się nie uda.
  22. Uzupełnij profil, będzie wiadomo skąd jesteś i będzie można pomóc. Po opisanych objawach sądzę, że zaczyna padać ci cewka zapłonowa. Znajdź drugie takie auto i podmień na próbę. Na 90% objawy ustąpią. A potem miłego wydatkowania 1000 PLN.
  23. Zasada jest taka. Grzebiąc przy liczniku od razu zaopatrzcie się w komplet żarówek do podświetlenia. Zwykle są przegrzane i poruszenie licznikiem powoduje strącanie włókien wolframowych. Efekt jest taki, że ruszymy żarówkę i przestaja działać. Po przełożeniu na poprzednie miejsce też nie świeci.
  24. Nie. VW Clip może tylko modyfikować przebieg, jeżeli dobrze się orientuję.
  25. Zgadza si Ale jak włączam manualnie temp. na "LO" i "śnieżek" to tak czy inaczej nie powinna grzać - tak mi sie wydaje. Ale jak włączam manualnie temp. na "LO" i "śnieżek" to tak czy inaczej nie powinna grzać - tak mi sie wydaje. Ale jak włączam manualnie temp. na "LO" i "śnieżek" to tak czy inaczej nie powinna grzać - tak mi sie wydaje. Zgadza się. Podłącz do VAG-a, bo te odczyty z panelu to mogą ci tylko namieszać. VAG-iem sprawdź błędy a potem należy popatrzeć w bloki wartości mierzonych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.